FérMakléři Recenze

Vyhody

+ Prodejci nemovitostí za službu nic neplatí

Nevyhody

Na stránkách srovnávače není více informací

 

Fermakleri Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

FérMakléři.cz Recenze

Shrnutí:

FerMakléři.cz jsou srovnávač realitních makléřů. Ten se vám bude hodit v případě, že chcete prodat nemovitost, ale nemáte s tím zkušenosti nebo se o její prodej nechcete starat. V obou případech se vám bude užitečný zkušený realitní makléř.

A právě v tuto chvíli přijde na řadu ten problém. Který realitní makléř je ten správný? Měl by mít dostatek zkušeností, spoustu uzavřených prodejů, skvělé prezentační schopnosti a měl by být fér. To mohou doložit, jak kvalitně sepsané transparentní smlouvy, tak také pozitivní reference jeho klientů.

Kde takového makléře najít? Nejlepší je se spolehnout na doporučení někoho známého, kdo už nemovitost prodával. Jenže, ani toto není 100 % metoda. Pokud se daný člověk nevěnuje prodeji nemovitostí profesionálně, tak patrně nemá mnoho zkušeností na to, aby dokázal zhodnotit, zda je makléř dobrý nebo špatný.

Výhodou srovnávače makléřů FérMakléři.cz je to, že jeho tým tvoří profesionálové, kteří dokáží kvality realitních makléřů zhodnotit. V závislosti na tom vám je pak buď doporučí nebo se takový makléř do jejich systému ani nedostane, protože nemusí splňovat kvalitativní nedostatky FérMakléře.

FérMakléři.cz mají na hodnocení realitních makléřů vlastní ověřené měřítko. To má celkem 5 hlavních bodů.

Makléř musí mít minimálně 2 roky zkušeností a k tomu ještě minimálně 20 prodaných nemovitostí. Dalším bodem jsou perfektní prezentační schopnosti. Třetím bodem jsou pozitivní reference, který si srovnávač osobně ověřuje. Čtvrtý bod hodnotí kvalitu sepsaných smluv a v pátém bodu se služba zaměřuje na bezpečnost služeb pro klienty. Makléř musí využívat advokátní nebo bankovní úschovnu.

Provize za prodej nemovitosti – 10/10

Výhodou srovnávače FérMakléři je, že prodejce nemovitosti tato služba nic nestojí. Neplatíte za zprostředkování férového realitního makléře. Služba za vás sama osloví a vybere nejvhodnější makléře. Jejich poplatky za služby se však už řídí dle jejich sazeb, což jsou tradiční sazby realitních kanceláří a makléřů.

Proč vlastně prodávat nemovitost přes FérMakléře? Jedním z důvodu mohou být finance, které za svoji nemovitost získáte. Služba slibuje o 5-9 % vyšší ceny za vaši nemovitost. Zkušení makléři dobře znají své okolí a trh. Díky tomu dokáží nemovitost lépe zpeněžit.

Poptávka je zdarma
Výběr makléřů je zdarma
Zkušení makléři dokáží nemovitost prodat výhodněji

Podmínky služby – 10/10

Srovnávač realitních makléřů je pro prodejce nemovitostí bez podmínek. Nejsou zde skryté nebo netransparentní doložky, kvůli kterým byste museli nakonec sáhnout hluboko do kapsy.

Naopak, služba je transparentní a nezávazná. Na výběr dostanete 3 nejlepší makléře z vašeho okolí a je pouze na vás, zda jejich služby využijete.

Srovnání jsou nezávazná
Bez storno poplatků
Vybrané makléře nemusíte využít

Služby – 10/10

Zkušený realitní makléř vždy ví, komu nemovitost nabídnout. FérMakléři jsou zkušení realitní odborníci, co se postarají o rychlý prodej nemovitosti bez zbytečných průtahů.

Dobrý makléř vám poskytne 100 % služby. Ty zahrnují nejen konzultace a vyjednávání s kupujícími, ale také právní služby nebo služby úschovny. Bez toho by snad žádný makléř neměl fungovat.

Rychlý prodej
Komplexní servis makléře
Možný vyšší zisk z prodeje


Jak fungují FérMakléři.cz

FérMakléři fungují na principu srovnání realitních makléřů. To si můžete představit například jako srovnávač zboží typu Heureka. Služba má v databázi seznam realitních makléřů z různých měst, které pak může doporučuje prodejcům nemovitostí.

Každého makléře si služba důkladně prověří a prověří také jeho reference, zda jsou pravdivé a skutečné. Mimoto si služba také zakládá na doporučování jen zkušených makléřů, kteří za sebou mají kus odvedené práce, mnoho spokojených klientů, a ještě více prodaných nemovitostí.

Vám jako prodejci tedy nehrozí, že byste narazili na realitního makléře bez zkušeností. Stejně tak by měla odpadnout obava z neférového přístupu, protože i na tom si služba zakládá. Aby do ní neproklouzl makléř, jehož hlavním zájmem je poškození klienta.

Pokud prodáváte nemovitost, tak do jednoduchého formuláře zadáte svoji adresu. V dalších krocích je to ještě jednodušší. Zaškrtáváte položky o typu prodávané nemovitosti, její velikosti nebo o jejím stavu. Nakonec napíšete svoji představu o ceně a vše zpečetíte kontaktními údaji. Na ty vám FérMakléři zašlou vybrané makléře, co vám s prodejem dokáží pomoci.

Snadný prodej nemovitosti

Popis nemovitosti pomocí jednoduchého formuláře
Specialista vás sám kontaktuje
Doporučení makléřů do 24 hodin

Srovnávač realitních makléřů vás nic nestojí. Platit budete až za služby vybraného realitního makléře. Ty jsou stejné jako u kteréhokoliv realitního makléře nebo realitní kanceláře. Nikdo vás však do využití realitních makléřů nenutí, takže je nakonec nemusíte využít. To se vyplatí.Závěrečné hodnocení

FérMakléři.cz Recenze
 • Provize za prodej nemovitosti - 10/10
  10/10
 • Podmínky služby - 10/10
  10/10
 • Služby - 10/10
  10/10
 • Snadný prodej nemovitosti - 10/10
  10/10
10/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem