Zážitky.cz recenze

Zážitky.cz


Výhody
+ Ochotná podpora dostupná na telefonu, emailu i live chatu
+ V nabídce je okolo 620 zážitků
+ Moderní a jednoduše ovladatelný web


Nevýhody
– Podpora není dostupná o víkendu

 

zazitkycz-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Zážitky.cz je spolu s Allegriou a Adropem vedoucím hráčem na poli zážitků. Nejde o žádný zaměřený portálek, ale o masivní web s více než 620 zážitky. Až na eurovíkendy nabízí většinu žádaných kategorií zážitků a to třeba: adrenalinové či gurmánské zážitky, zážitkové pobyty, wellness nebo dokonce povolání na zkoušku. Při výběru zážitku člověk ocení promyšlené řazení podle různých faktorů: podle typu, lokality, ceny či určení pro koho. Stejně tak příhodná je mapa zážitků, díky níž vidíte všechny zážitky pohromadě na jedné mapě. Na mapě však můžete filtrovat například jen “adrenalinové zážitky” či jakoukoliv jinou kategorii. Zážitky.cz svou činnost odstartovali v roce 2008 a na Heurece zákazníci i nyní hlásí výborné zkušenosti – často lidé chválí širokou nabídku zážitků a ochotnou podporu. Ačkoli se jim nedovoláte ani nedopíšete o víkendu, v pracovních dnech reagují na všech frontách od 9:00 do 18:00. Dle našeho průzkumu jde o pružnou, zajetou agenturu přes zážitky, jejíž hlavní výhody spočívají v široké nabídce, líbivém vzhledu čili i snadné orientaci na webu a profesionální podpoře.

Zážitkový portál s širokou nabídkou a přehledným webem

Kategorie – 8,9/10

Všechno, na co si vzpomenete; tedy až na eurovíkendy

Nejčastěji se zážitky kupují jako dárky, a je tudíž možné, že nebudete vědět, co přesně hledáte. Z toho důvodu je užitečné, když je nabídka zážitků, co největší. Každá zážitková agentura nabízí totiž mírně něco jiného. Abyste se mohli informovaně rozhodnout, našli jsme ty nejžádanější kategorie a zjistili, zda-li právě Zážitky.cz takový typ zážitků nabízí.

Adrenalinové zážitky
Eurovíkendy
Gurmánské zážitky
Hobby a zážitky se zvířaty
Letecké zážitky
Masáže a wellness zážitky
Zážitkové jízdy
Zážitkové pobyty
Povolání na zkoušku

Orientace na webu – 9,5/10

Moderní design i obstojné filtrování zážitků

Kolik zážitků má Zážitky.cz v nabídce? Nabízí rozmanité možnosti filtrování zážitků? A můžete se zážitky vybírat podle interaktivní mapy zážitků?

Přibližný počet zážitků v nabídce620
Řazení dle typu
Řazení dle určení pro koho
Řazení dle ceny
Řazení dle aktuálních slev
Řazení dle lokality
Mapa zážitků

Reputace a oblíbenost – 8,5/10

Spolehlivá a oblíbená agentura

Pokud jde o výběr solidní agentury na zážitky je více než užitečné dívat se na jejich reputaci a zkušenosti ostatních. Na základě několika faktorů, jsme proto sestavili bodové hodnocení.

Měsíční návštěvnost (SimilarWeb 2020)50 tis
Počet fanoušků na facebooku15 tis
Rok založení firmy2008
Hodnocení na Heureka.cz4,9
Počet recenzí na Heureka.cz617

Podpora – 9,5/10

Na všech frontách, každý pracovní den

Odpoví vám podpora na telefonu i emailu? Nebo snad nabízejí i live chat? A kdy je zastihnete? To najdete v tabulce níže:

Live chat
Email
Telefon
Pracovní dobaPo–Pá 9:00–18:00

Pokud hledáte něco jiného, než zazitky.cz. Zkuste se podívat na nejlepší zážitkové agentury.

Více informací →

Zážitky.cz recenze
 • Kategorie - 8.9/10
  8.9/10
 • Orientace na webu - 9.5/10
  9.5/10
 • Reputace a oblíbenost - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 9.5/10
  9.5/10
9.1/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (3 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

5 Příspěvků

 1. Anonym 25.8.2020
 2. Anonym 14.8.2020
 3. Anonym 8.8.2020
 4. Anonym 28.7.2020
 5. Anonym 20.7.2020

Přispět názorem

Odesílám