Wedos recenze

Vyhody

+ Díky Wedosu můžete na svém webhostingu provozovat neomezený počet domén. + Základní webhosting už za 363 Kč.

Nevyhody

– Oproti jiným je Wedos někdy méně spolehlivý a prostředí v administraci nemusí též vyhovovat každému.

 

Wedos-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Wedos Recenze

Shrnutí:

Wedos je nejprodávanější webhosting v Česku a to zejména díky své nejlevnější variantě “NoLimit” s těmi nejzákladnějšími parametry, se kterými si však nenáročný uživatel vystačí. I v případě, že hledáte výkonnější hosting, nešlápnete vedle s vyšším tarifem “NoLimit Extra”. Jde o komplexní řešení, které je vhodné pro uživatele, které chtějí na jednom webhostingu provozovat více webů a zároveň nedělat kompromisy co se výkonu týče.

Poměr cena/výkon – 7.2/10

Na webhostingu můžete mít neomezený počet webů a prostor pro web je též bez limitu. Tarif “NoLimit Extra” pořídíte za 1452 Kč za rok. Webhosting je cenově srovnatelný s ostatními recenzovanými hostingy. Jestliže si navíc vystačíte se základními parametry, můžete si pořídit hosting NoLimit a mít web už za 363 Kč ročně. Nabízí tedy dva tarify a je mezi nimi velký cenový rozdíl, na což můžete narazit, když se váš web v průběhu času stane o něco náročnější na výkon a bude třeba upgrade. I přesto je v porovnání s konkurencí cena obou tarifů velmi přívětivá.
Je třeba zmínit, že uvedené parametry jsou v případě Wedosu orientační, jelikož díky speciálním technologiím dosahují uváděné hodnoty běžně na desetinásobek (např. PHP memory_limit či max počet PHP skriptů).

Cena registrace domény cz151 Kč
Cena registrace domény com260 Kč
Počet domén 2. řáduneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu – 9/10

Většinu parametrů týkajících se velikosti emailové schránky, prostoru pro web či počtu databází, uvádí Wedos jako neomezené. To dává jakýsi pocit svobody a možnost s weby více experimentovat. Nečekejte však, že by zde nebyl vůbec žádný limit. Jakmile byste zatěžovali příliš velkou část serveru, vězte že Wedos by se ozval. I přes to moje zkušenosti s Wedosem jsou jen dobré a zatím mi byli schopní poskytnout vše, co jsem potřeboval (jsem náročný uživatel).

Prosor pro web (GB)neomezeně
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně (max 10GB)
Počet My SQL databázeneomezeně (max 2GB)
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution time90s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD

Zabezpečení – 10/10

Ve vyšším tarifu NoLimit Extra máte v ceně pravidelné zálohování. Antivir, Antispam i SSL zabezpečení najdete ve vyšším i v nižším tarifu. Wedos je dobře zabezpečený a to i díky letitým zkušenostem, které s provozem serverů společnost má. Již mnoho let jsou nejprodávanějším hostingem v ČR.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti180 dní

Podpora – 8.8/10

Milovníci telefonické podpory nebudou nadšení, že Wedos žádnou nemá. Za to se dočkáte kvalitní podpory na chatu, emailu nebo pomocí autorizovaného požadavku v administraci. Podpora je k dispozici NONSTOP! Na většinu otázek však často najdete odpověď v databázi FAQ, která je poměrně velmi obsáhlá.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
Do jednoho pracovního dne? (email)
FAQ
pracovní doba podporynonstop

Nezaujal váš Wedos? Zkuste se podívat na naše srovnání společností nabízejících webhosting.Závěrečné hodnocení

Wedos recenze
 • Poměr cena/výkon - 7.2/10
  7.2/10
 • Důležité parametry hostingu - 9/10
  9/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora - 8.8/10
  8.8/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.48 (33 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání webhostingů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

9 Příspěvků

 1. Karel 7.12.2020
 2. Anonym 18.10.2020
 3. Anonym 28.8.2020
 4. Anonym 21.8.2020
 5. Anonym 1.8.2020
 6. Anonym 23.7.2020
 7. Anonym 14.7.2020
 8. Pája 16.3.2019
  • Redakce 5nej.cz 19.3.2019

Přispět názorem

Odesílám