Wedos recenze

Wedos

Hlavní výhoda
Díky Wedosu můžete na svém webhostingu provozovat neomezený počet domén. Pokud si navíc vystačíte se základními parametry, pak můžete získat webhosting už za 363 Kč.
Hlavní nevýhoda
 Oproti jiným je Wedos někdy méně spolehlivý a prostředí v administraci nemusí též vyhovovat každému.

Wedos-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Wedos je nejprodávanější webhosting v Česku a to zejména díky své nejlevnější variantě “NoLimit” s těmi nejzákladnějšími parametry, se kterými si však nenáročný uživatel vystačí. I v případě, že hledáte výkonnější hosting, nešlápnete vedle s vyšším tarifem “NoLimit Extra”. Jde o komplexní řešení, které je vhodné pro uživatele, které chtějí na jednom webhostingu provozovat více webů a zároveň nedělat kompromisy co se výkonu týče.

Poměr cena/výkon – 7.2/10

Na webhostingu můžete mít neomezený počet webů a prostor pro web je též bez limitu. Tarif “NoLimit Extra” pořídíte za 1452 Kč za rok. Webhosting je cenově srovnatelný s ostatními recenzovanými hostingy. Jestliže si navíc vystačíte se základními parametry, můžete si pořídit hosting NoLimit a mít web už za 363 Kč ročně. Nabízí tedy dva tarify a je mezi nimi velký cenový rozdíl, na což můžete narazit, když se váš web v průběhu času stane o něco náročnější na výkon a bude třeba upgrade. I přesto je v porovnání s konkurencí cena obou tarifů velmi přívětivá.

 

Je třeba zmínit, že uvedené parametry jsou v případě Wedosu orientační, jelikož díky speciálním technologiím dosahují uváděné hodnoty běžně na desetinásobek (např. PHP memory_limit či max počet PHP skriptů).

Důležité parametry hostingu – 9/10

Většinu parametrů týkajících se velikosti emailové schránky, prostoru pro web či počtu databází, uvádí Wedos jako neomezené. To dává jakýsi pocit svobody a možnost s weby více experimentovat. Nečekejte však, že by zde nebyl vůbec žádný limit. Jakmile byste zatěžovali příliš velkou část serveru, vězte že Wedos by se ozval. I přes to moje zkušenosti s Wedosem jsou jen dobré a zatím mi byli schopní poskytnout vše, co jsem potřeboval (jsem náročný uživatel).

Zabezpečení – 10/10

Ve vyšším tarifu NoLimit Extra máte v ceně pravidelné zálohování. Antivir, Antispam i SSL zabezpečení najdete ve vyšším i v nižším tarifu. Wedos je dobře zabezpečený a to i díky letitým zkušenostem, které s provozem serverů společnost má. Již mnoho let jsou nejprodávanějším hostingem v ČR.

Podpora – 8.8/10

Milovníci telefonické podpory nebudou nadšení, že Wedos žádnou nemá. Za to se dočkáte kvalitní podpory na chatu, emailu nebo pomocí autorizovaného požadavku v administraci. Podpora je k dispozici NONSTOP! Na většinu otázek však často najdete odpověď v databázi FAQ, která je poměrně velmi obsáhlá.

Více informací →

Naše hodnocení
 • 7.2/10
  Poměr cena/výkon - 7.2/10
 • 9/10
  Důležité parametry hostingu - 9/10
 • 10/10
  Zabezpečení - 10/10
 • 8.8/10
  Podpora - 8.8/10
8.8/10
Zpracovávám
Naši čtenáři hodnotí známkou: 2.5 (6 hlasů)

Více informací →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *