WebSupport The Hosting pro WordPress recenze

Vyhody

+ Výkonných WordPress hosting

Nevyhody

Jeden z nejdražších webhostingů

 

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

WebSupport je slovenská hostingová společnost jejíž historie sahá až do roku 2002. V její nabídce jsou klasické webhostingové služby, serverová řešení, SSL certifikáty a také specializovaný WordPress hosting.

WebSupport má poměrně nadupanou konfiguraci serverů, což zákazníci ocení zejména u náročnějších wordpressových projektů. A ty méně náročné se nemusí obávat vyrůst, protože pro to mají dostatečný prostor.

Tato společnost pokrývá široké portfolio služeb, takže vedle klasických webhostingů má v nabídce i serverová řešení (VPS) nebo zřizování SSL certifikátů. Ať obyčejných nebo WildCard SSL.

Samozřejmostí je také registrace domén 2. řádu. Těch je v nabídce několik set. Kromě tradičních národních domén si mohou zákazníci registrovat exotičtější kousky jako .travel, .guru, .yoga a další.

Finance – 6/10

WebSupport nepatří mezi nejlevnější WordPress hostingy u nás. Dokonce se nabízí tvrzení, že patří mezi nejdražší. Nicméně, to může být daň za výkonnou konfiguraci hostingu.

WebSupport Hosting pro WordPress se dělí na tři tarify – Základ, Standard a Deluxe. Tarify se odlišují pouze prostorem na disku a tarif Deluxe je vlastně WordPress multihosting, který umožňuje pod jedním tarifem provozovat 30 domén 2. řádu se samostatnými projekty.

My jsme si pro testování vybrali Základní WordPress hosting.

Roční platba s DPH1873,08
BalíčekWordPress - Základ

Důležité parametry – 8.9/10

V Základním hostingu pro WordPress od WebSupport můžete používat 1 doménu 2.řádu, ale můžete vytvářet neomezený počet subdomén (domén 3.řádu).

Pro svůj projekt máte k dispozici 15 GB prostor na disku. Ten se však dělí mezi web, databáze a e-maily.

Databází mohou klienti vytvořit neomezený počet. Jedna databáze může mít maximální velikost 15 GB.

Základní instalace CMS WordPress si vystačí s 64 MB PHP memory limitem. Hosting od WebSupport má memory limit nastavený na 512 MB, který je dostatečný i pro náročné projekty.

Nejen u náročných projektů klienti ocení PHP time limit, který je nastavený na 600 s.

V ceně hostingu je bezpečnostní certifikát SSL (Let’s Encrypt).

Počet domén1
Počet subdoménneomezený
Prostor na disku15 GB
Maximální velikost jedné databáze15 GB
Volitelná verze PHP?
PHP memory limit512 MB
PHP time limit (max_execution_time)600 s
Upload_max_filesize256 MB
Podpora .htaccess
Certifikát SSL v ceně? (Let's Encrypt)

Doplňkové služby – 8.5/10

Mezi doplňkové služby The Hosting pro WordPress patří již nainstalovaný redakční systém WordPress. V praxi to funguje tak, že si zákazník objedná hosting a s vyřízenou objednávkou se automaticky na hosting nainstaluje tento CMS. Zákazník tak přijde k hotovému.

Pod subdomény pak lze na jedno kliknutí nainstalovat další CMS nebo jiné systémy.

U WebSupport mohou klienti vytvářet neomezený počet e-mailových schránek. Teoreticky tak lze vytvořit schránky pro celou firmu. Nicméně, musí se dávat pozor na diskový prostor. Ten je sdílený mezi soubory na FTP, databázemi a e-maily.

Instalace WordPress na 1 kliknutí
Prostor pro e-mailyneomezený
Počet e-mailových schránekneomezeně
Počet CRON úloh4 záznamy/minuta

Zálohy a bezpečnost – 8.5/10

WebSupport poskytuje ke svým hostingům bezpečnostní certifikáty SSL, které šifrují přenos dat mezi počítačem a webovou stránkou.

Samotný webhosting je denně automaticky zálohovaný. Tyto zálohy jsou na serverech dostupné 14 dní a pokud si je klient obnoví sám, tak za zálohování nic neplatí.

Servery společnosti jsou vybavené klasickými ochrannými prvky proti DDOS útokům. E-maily mají antispamovou a antivirovou kontrolu.

Automatické zálohy zdarma denně
Dostupné zálohy14 dní
DDOS ochrana
Antivir, antispam

Podpora – 10/10

Uživatelská podpora společnosti WebSupport je dostupná v nonstop režimu 24/7. Uživatelé se tak nemusí obávat, že jejich potíže nebudou mít s kým řešit. Podpora je dostupná prostřednictvím e-mailů, live chatu, a dokonce prostřednictvím telefonu.

WebSupport má poměrně dobře propracovanou znalostní bázi a databázi nejčastějších dotazů, kde zákazníci naleznou řešení častých problémů nebo řešení nastavování služeb.

Podpora nonstop 24/7
E-mail
Live chat
Telefon

Test rychlosti – 6/10

TTFB (WebPageTest) (známka B)
PageSpeed score (GTmetrix) (známka A 97 %)
Sucuri Load Time Test (Germany/Frankfurt)Nelze otestovat
Pingdom Load Time471 ms


Závěrečné hodnocení

WebSupport The Hosting pro WordPress recenze

Název: WebSupport

Shrnutí:
✅Vysoký PHP memory limit
✅15 GB prostoru
✅Vysoký max execution time 600 s

 • Finance - 6/10
  6/10
 • Důležité parametry - 8.9/10
  8.9/10
 • Doplňkové služby - 8.5/10
  8.5/10
 • Zálohy a bezpečnost - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
 • Test rychlosti - 6/10
  6/10
8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání WordPress hostingů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám