Váš hosting WordPress hosting recenze

Vyhody

+ Opravdový WordPress hosting s řadou výhod.

Nevyhody

Prostor na disku pouze 3 GB.

 

vas-hosting-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Váš hosting je hostingová společnost, která se plně specializuje na serverová řešení a také webhostingové služby. Mezi jeden z nabízených tarifů patří WordPress hosting. Ten je vyladěný na míru tomuto redakčnímu systému, pro který je zde mnoho věcí automatizováno.

Mnoho hostingových společností nabízí WordPress hosting pouze jako marketingový tahák, bez služeb, které by měly přidanou hodnotu pro klienty nebo alespoň pro redakční systém. Váš hosting tento marketingový trend vyvrací.

V jeho WordPressovém hostingu jsou automatizované aktualizace nebo samotná instalace redakčního systému. Pokud si klient objedná nový hosting, tak mu na e-mail přijdou rovnou přihlašovací údaje do administrace WordPressu. Nové klienty nečekají složité konfigurace nebo kopírování souborů přes FTP.

Smyslem WordPress hostingu, od společnosti Váš hosting, je možnost využívat CMS WordPress bez znalosti databází, PHP direktiv, FTP protokolů nebo nastavování SSL certifikátů. Klient si objedná hosting a pak už se jen přihlásí do administrace redakčního systému.

Finance – 9/10

Váš hosting má velké portfolio služeb. Nabízí VPS servery, e-mail hosting, webhosting pro malé webové projekty. My jsme se však zaměřili na jeho WordPress hosting.

Tento tarif nepaří mezi nejlevnější, ale pokud chcete provozovat projekt, který pohání nejoblíbenější redakční systém na světě, tak v tomto hostingu určitě oceníte řadu jeho vychytávek.

Při objednání tohoto webhostingového tarifu přijde klient rovnou k nainstalovanému WordPressu. Nemusí nic instalovat nebo nastavovat. S objednáním jednoho z webhostingů mají klienti možnost registrovat si některé domény za zvýhodněné ceny.

Roční platba s DPH708 Kč
BalíčekWordPress

Důležité parametry – 6.7/10

Ve Váš hosting WordPress hosting můžete spravovat jednu doménu 2. řádu. Pro tu můžete vytvářet neomezený počet subdomén (domén 3. řádu). Pro váš projekt vám však musí stačit 3 GB prostoru. Prostor lze přikoupit.

Pro projekt můžete vytvořit neomezený počet databází, pro které máte k dispozici neomezený prostor.

PHP memory limit je nastavený na 256 MB a lze jej na požádání zvýšit. CMS WordPress si v základu vystačí s memory limitem 64 MB. Požadavky na vyšší limit mají až doinstalované pluginy. Nicméně, v tomto webhostingu nebude problém například spustit e-shop na rozšíření WooCommerce.

Za určitou nevýhodu považujeme nízký max_execution_time a upload_max_filesize. Ty mají dnes už poměrně nezvykle nízké nastavení.

Součástí webhostingového balíčku pro WordPress je SSL certifikát. Ten už je v ceně tarifu, takže klienty nečekají další výdaje navíc.

Počet domén1
Počet subdoménneomezený
Prostor na disku3 GB
Maximální velikost jedné databázeneomezená
Volitelná verze PHP?
PHP memory limit256 MB (lze navýšit)
PHP time limit (max_execution_time)10 s
Upload_max_filesize20 MB
Podpora .htaccess
Certifikát SSL v ceně? (Let's Encrypt)

Doplňkové služby – 10/10

WordPress hosting obdrží zákazníci s již nainstalovaným redakčním systémem. Občas se může stát, že budou chtít nainstalovat CMS i pod jednotlivé subdomény. Z toho důvodu nechybí v administraci takzvaná instalace na jedno kliknutí.

Mnozí klienti ocení možnost vytvářet neomezený počet e-mailových schránek, pro které mají k dispozici neomezený prostor. Vytvořit zde firemní web a spravovat e-mailové schránky proto nebude žádný problém.

Instalace WordPress na 1 kliknutí
Prostor pro e-mailyneomezený
Počet e-mailových schránekneomezeně
Počet CRON úlohneomezeně/1 minuta

Zálohy a bezpečnost – 10/10

O bezpečnost a návrat zálohovaných souborů se u Váš hosting nemusí nikdo obávat. V rámci WordPress hostingu jsou v základní výbavě denní zálohy souborů a databází. Ty jsou z důvodu vyšší bezpečnosti zálohovány do jiné serverovny. Tyto zálohy jsou na serverech dostupné po dobu 30 dní. Pokud si je dokážete obnovit sami, tak vás to nic nestojí.

Váš hosting disponuje mnoha zabezpečovacími prostředky pro své servery. Nechybí ochrana proti DDOS útokům. U e-mailových schránek zase oceníte antivirovou a spam kontrolu.

Automatické zálohy zdarma denně
Dostupné zálohy30 dní
DDOS ochrana
Antivir, antispam

Podpora – 10/10

Váš hosting pracuje na rozšíření své znalostní báze, ve které klienti naleznou spoustu užitečných rad pro nastavení webhostingu a jeho služeb.

Podporu webhostingu lze kontaktovat přes e-mail, live chat a dokonce telefon. Pokud se vyskytne nějaký problém, tak bude pomoc na blízku.

Podpora nonstop 24/7
E-mail
Live chat
Telefon

Test rychlosti – 4/10

TTFB (WebPageTest) (známka F)
PageSpeed score (GTmetrix) (známka A 96 %)
Sucuri Load Time Test (Germany/Frankfurt)0,71
Pingdom Load Time2,64 s


Závěrečné hodnocení

Váš hosting WordPress hosting recenze
vas-hosting-logo

Název: Vás hosting

Shrnutí:
✅S objednávkou se automaticky nainstaluje WordPress
✅Neomezený prostor pro e-maily
✅Možnost navýšit memory limit

 • Finance - 9/10
  9/10
 • Důležité parametry - 6.7/10
  6.7/10
 • Doplňkové služby - 10/10
  10/10
 • Zálohy a bezpečnost - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
 • Test rychlosti - 4/10
  4/10
8.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání WordPress hostingů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám