UPC recenze

UPC Recenze


Výhody
+ Líbí se nám téměř nulové poplatky při zavedení a aktivaci internetu vedeného přes optické kabely.


Nevýhody
– Klienti si nemohou k internetu nastavit pevnou veřejnou IP adresu. UPC v současné době tuto službu poskytuje pouze podnikatelům.

UPC logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Společnost UPC svým klientům poskytuje internet, volání i televizi. Služby si klienti mohou aktivovat buď jednotlivě, nebo více najednou. Pokud využijí kombinaci více služeb najednou, získají výhody, které jim ušetří spoustu peněz. Na společnosti UPC oceňujeme, že aktivace a zavedení jejich služeb nestojí klienta žádné velké počáteční investice. Ceny za modemy či set-top boxy jsou většinou započítané do měsíčního poplatku za službu.


Optický Internet

UPC je společnost, která pro své klienty zajišťuje telefonní, internetové i televizní služby. Klienti mohou odebírat buď jednu, nebo více služeb, přičemž za využívání více služeb najednou získávají slevy a bonusy. UPC není k dispozici po celé České republice, proto je potřeba si nejprve na jejich webových stránkách zdarma ověřit, zda je vůbec možné jejich služby využívat na adrese vašeho bydliště, nebo na adrese, kde se chcete připojit. Teprve po zadání adresy, na které je připojení možné, se vám zobrazí nabídky tarifů, rychlost internetu atd.

Rychlost150/10 Mb/s
Poplatek za instalaci/aktivaci99 Kč
Poplatek za zařízení (GW, materiál)0 Kč
Wi-Fi router0 Kč
Závazek12 měsíců
Stahování datNeomezené
Pevná veřejná IP adresa za příplatekNe
Pevná veřejná IP adresaNení (pouze pro podnikatele)
VýhodyPrvní 4 měsíce 50% sleva

Internet s nízkou pořizovací cenou
My jsme se zaměřili na internet s rychlostí stahování dat 150/10 Mb/s za cenu 429 Kč měsíčně. Závazek je při tom jen na 12 měsíců. Jedná se o připojení pomocí optických kabelů, které má společnost UPC vedené především ve velkých městech. Poplatek za aktivaci je 99 Kč a zařízení (GW a materiál) získáte od společnosti zdarma. V ceně je zároveň i poskytnutí Wi-Fi routeru. Zřízení internetu přes společnost UPC vás tudíž stojí jen 99 Kč jednorázově za aktivaci. Žádné větší náklady na zřízení a zprovoznění platit nemusíte.

IP adresa jen pro podnikatele
Pokud potřebujete veřejnou IP adresu, bude to u internetu přes UPC problém. V současné době již tuto službu firma neposkytuje. Výjimkou jsou podnikatelé a živnostníci, kteří by ji potřebovali pro svůj obchod.
Internet od UPC je pro běžné uživatele naprosto ideální. Můžete surfovat po internetu i sociálních sítích, chatovat, občas poslouchat hudbu či sledovat filmy on-line, nebo hrát jednoduché on-line hry.

Podpora

Společnost UPC má péči o zákazníky velmi dobře promyšlenou. Pokud klienti nedohledají potřebné informace na webových stránkách UPC, mohou napsat e-mail na podporu, zavolat na klientskou linku, nebo komunikovat přes on-line chat přímo na webu UPC, přes jejich Facebook, nebo přes Skype. My jsme využili on-line chatu a byli jsme spokojení. Podpora okamžitě odpověděla a zodpovídala trpělivě všechny naše dotazy. Odpovědi byly rychlé a pochopitelné.

On-line chatNa stránkách ne – možnost přes sociální sítě
Dotazy přes kontaktní formulářAno
Dotazy po telefonuAno
Počet zodpovězených dotazů10/10
Kvalita podporyVelmi dobrá

Více informací →

UPC recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.97 (59 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

8 Příspěvků

  1. Filip P. 4.9.2021
  2. M.Musil 3.8.2021
  3. Standa Kostal 16.10.2020
  4. Václav Cibulka 25.8.2020
  5. K.Sova 24.6.2020
  6. Tomáš Lang 21.4.2020
  7. Aleš Hovorka 11.3.2020
  8. A.Vávrová 20.2.2020

Přispět názorem