Top-Pojištění.cz Recenze

Vyhody

+ Největší počet smluvních pojišťoven
+ Rychlé srovnání nabídek
+ Online smlouvy uzavřené do 5 minut

Nevyhody

Pouze 4 druhy pojištění
– Chybí srovnání pojištění nemovitosti – to je nutné si vyžádat pomocí formuláře

 

Top Pojisteni Cz Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Srovnávač pojištění Top-Pojištění.cz recenze

Shrnutí:

Online srovnávač Top-Pojištění.cz patří mezi nejrychlejší srovnávače cen pojištění. Spolupracují rovnou se 17 pojišťovnami a smlouvy u nich sjednáte do 5 minut. Můžete si nechat srovnat nabídky havarijního pojištění, povinného ručení, cestovního pojištění a pojištění domácnosti. Co bohužel neumí, je srovnat online nabídky pojištění nemovitosti. Pokud potřebujete porovnat s jejich nabídkou své stávající pojistné smlouvy, je to možné. Stačí zaslat smlouvy naskenované spolu s dotazem na jejich kontaktní e-mail. Se sjednáním pojistné smlouvy se dá na některých typech pojistek ušetřit až 50 %. Více než 80 % klientů portálu je se svými pojistnými smlouvami maximálně spokojeno. 

Základní parametry – 9/10

Top Pojisteni Cz Zakladni Parametry

Top-Pojištění.cz je online srovnávač, který se specializuje především na srovnání a širokou nabídku cestovního pojištění. V této oblasti mohou nabídnout skutečně nejvíc ze všech srovnávaných portálů. Vedle toho vám porovnají nabídky u havarijního pojištění a povinného ručení a dále u pojištění domácnosti. 

Mají nejširší základnu spolupracujících pojišťoven – celkem 17. Najdete mezi nimi ČPP, Allianz, Uniqu, Generali, Ergo, Direct, Union a další. Spolupracují s velkými a známými pojišťovnami, ale i s těmi menšími. Díky tomu vám mohou nabídnout co nejnižší ceny a variabilní pojištění, kde si vybere snad každý. 

Mají výborně řešenou podporu a online smlouvu u nich uzavřete cca do 5 minut. Není divu, že spokojenost jejich klientů je tak vysoká. Dle hodnocení na internetu až 4,75/5.

Top-Pojištění.cz sice nemá oficiálně na svých stránkách něco jako pojišťovací poradnu, ale pokud byste od nich chtěli poradit, nechat si zkontrolovat své již uzavřené pojistné smlouvy a nechat si udělat nabídku na výhodnější pojištění, je to možné. Stačí jim smlouvy zaslat naskenované nebo vyfocené e-mailem. Kontrolu provedou a nabídku zašlou během jednoho dne. Samozřejmě záleží na tom, kolik požadavků se jim sejde najednou. Každopádně vás ale budou kontaktovat, abyste věděli, že vaše skeny obdrželi a na výsledku pracují. 

Sleva se liší podle jednotlivých typů pojištění. Faktem ale je, že přibližně 85 % jejich klientů na svých pojistných smlouvách skutečně ušetří. Záleží samozřejmě na tom, jakou nabídku si klient vybere.

Kolik druhů pojištění srovnají4
Kolik pojišťoven srovnají17
Pojišťovací poradna
Sleva

Druhy pojištění 5.7/10

Top Pojisteni Cz Druhy Pojisteni

Online srovnávač Top-Pojištění.cz nabízí ke srovnání nabídek a následnému uzavření pojistných smluv celkem pět kategorií. Můžete si u nich vyřešit výhodnější havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění domácnosti a cestovní pojištění. Online pojištění nemovitosti zatím srovnat neumí, ale dokážou nabídnout komplexní pojištění budov a majetku dohromady. Vzhledem k tomu, že u každé kategorie mají jiný počet pojišťoven, od kterých poskytují nabídku, podíváme se na ně níže podrobněji. 

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Pojištění majetku a osobpouze majetek
Pojištění domácnosti a nemovitostipouze domácnost
Cestovní pojištění
Životní pojištění
Pojištění psů a koček

Cestovní pojištění

Top Pojisteni Cz Srovnani Cestovni Pojisteni

Cestovní pojištění je hlavním produktem online srovnávače Top-Pojištění.cz. Srovnání probíhá u 12 pojišťoven z celkových 17, se kterými portál spolupracuje. Dokážou proto nabídnout opravdu mnoho variant cestovního pojištění a klient má z čeho vybírat. Cestovní pojištění má (stejně jako ostatní jejich produkty) jednoduché formuláře a uzavřít se dá během 2 minut online. Sjednat si ho navíc můžete i přes mobilní telefon – není nutné být u počítače. 

Sleva na cestovní pojištění může být při online sjednání až 50 %, což je hodně zajímavé. Srovnání všech nabídek jsou navíc schopni vygenerovat během několika vteřin, což je skutečně nejrychlejší varianta, kterou nějaký online srovnávač umožňuje. 

Všechny pojišťovny, se kterými spolupracují, jsou prověřené. Nemusíte se tedy bát, že byste s jejich pojistkou vycestovali do zahraničí a dostali se do problémů. 

Top-Pojištění.cz umí nabídnout i pojištění, které kryje v případě onemocnění Covid-19. Dále cestovní pojištění kryje léčebné výlohy v zahraničí, non-stop asistenční služby v českém jazyce, pojišťují více než 100 sportů, aniž by došlo k navýšení ceny pojistného, úhradu zdravotní repatriace, popř. repatriaci ostatků a pojištění vozidla na cesty. 

K cestovnímu pojištění můžete připojistit úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a zavazadel, a dále rizikové nebo extrémní sporty.

Havarijní pojištění a povinné ručení

Povinné ručení je možné porovnat a sjednat online na Top-Pojištění.cz během 5 minut. Je to opět velice rychlé a jednoduché. Online srovnávač porovnává nabídky hned 8 pojišťoven. Na povinném ručení s Top-Pojištění.czm již ušetřilo přes 85 %. Zelená karta vám přijde obratem po sjednání a zaplacení pojistného e-mailem. 

Povinné ručení kryje škodu na cizím vozidle, trvalé následky cestujících, škody na dalších věcech a nemovitostech – svodidla, ploty, veřejné osvětlení, domy atd. Kryje také ekologickou havárii. Pokud byste však chtěli krytí škod i na vlastním vozidle, jeho zcizení, poškození vandaly atd., je nutné sjednat si havarijní pojištění.  

S porovnáním a sjednáním havarijního pojištění je to u Top-Pojištění.cz velmi podobné. Opět jej provedete do 5 minut a získáte nabídky od 8 spolupracujících pojišťoven. 

Havarijní pojištění vám kryje již zmíněné škody na vašem vlastním vozidle v případě vámi zaviněné nehody, srážku se zvěří, živelné katastrofy (např. kroupy, stromy, větve a další předměty, které mohou auto poškodit třeba při bouřce nebo vichřici), vandalismus a krádež vozidla. Dobré je také vědět, že k havarijnímu pojištění se sjednává tzv. spoluúčast, což je částka, kterou se pojistník podílí na způsobených škodách. Je předem dohodnutá v pojistné smlouvě a většinou se jedná pouze o nižší částku. Tu vyšší pak dorovnává sjednané havarijní pojištění. 

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Top Pojisteni Cz Srovnani Pojisteni Domacnosti

Top-Pojištění.cz umí srovnat především pojištění domácnosti. Zde nabízí srovnání od 10 spolupracujících pojišťoven a cca 78 % klientů se smlouvou uzavřenou přes tento online srovnávač ušetřilo. Stejně jako sjednání ostatních pojištění přes Top-Pojištění.cz, i zde trvá vyplnění smluvního formuláře a dokončení smlouvy cca 5 minut. 

Pojištění domácnosti vám kryje poškození domácnosti a jejího vybavení živly, povodní nebo vandalismem. Dále je pojištěna krádež či odcizení. Pojištěny jsou všechny movité věci, které nejsou stavebně spojené s bytem či domem. Tedy elektronika, elektrospotřebiče, nábytek atd. 

K pojištění domácnosti se obvykle sjednává i pojištění nemovitosti (domu či bytu). Je to z toho důvodu, že tato pojistka kryje poškození stavebních částí, tedy zdi, střechu, podlahy, okna, dveře atd. Jako značnou nevýhodu vnímáme, že Top-Pojištění.cz nenabízí i srovnání pojištění nemovitosti. Pokud byste si jej však chtěli sjednat, můžete kliknout na patřičný odkaz u pojištění domácnosti a sjednat si obě pojištění dohromady. Nejde to však online. Odešlete pouze formulář se svými kontakty a pracovníci portálu se s vámi spojí s konkrétní nabídkou. 

Náš tip!
Rádi byste uzavřeli pojištění domácnosti a nemovitosti najednou, ale nechcete to řešit zasíláním formuláře na Top-Pojištění.cz? Chtěli byste si raději udělat sami přehled o tom, která pojišťovna nabízí lepší podmínky a levnější pojistné? Můžete se mrknout na ostatní online srovnávače. My doporučujeme navštívit naše srovnání pojištění majetku, kde najdete přehledně a na jednom místě pět nejlepších pojištění. 

Jak to funguje – 10/10

Top Pojisteni Cz Jak To Funguje

Srovnání nejvýhodnějších nabídek pojistných smluv od pojišťoven je přes Top-Pojištění.cz velmi rychlé, pohodlné a jednoduché. Srovnání vám vygenerují během několika vteřin a následující dokončení a sjednání pojistných smluv trvá cca 2-5 minut, podle toho, o jaké smlouvy se jedná a kolik parametrů je potřeba vypisovat. 

Stačí, když na liště vyberete, jaké pojištění chcete porovnat – např. cestovní. Zadáte požadavek do kalkulačky pojištění a vyplníte, kam jedete, počet osob a další základní údaje o cestě. Zároveň vyberete, jaká rizika chcete pojistit. Tlačítkem “kalkulace” spustíte generování nabídek, která je hotová cca do 5 minut. 

V porovnání vidíte různé nabídky, od nejlevnějších po nejdražší. Je jen na vás, jaké si vyberete. Třeba pro vás nebude úplně největší prioritou cena, ale další výhody, které bude moci vybraná pojišťovna poskytnout. Jakmile vyberete nabídku, kliknete na “Koupit” a vyplníte formulář pro sjednání pojištění. Tam už zadáváte své osobní údaje. Po sjednání pojistky je potřeba ještě zaplatit, což Top-Pojištění.cz umožňuje kartou, bankovním převodem, popř. jiným způsobem, který vám bude nejlépe vyhovovat. 

Možnost sjednání pojištění
Srovnání různých pojištění
Rychlost výsledkudo 1 minuty

Podpora – 10/10

Klientskou podporu má online srovnávač Top-Pojištění.cz řešenou na všech frontách. Můžete zvolit klientskou linku, zaslat svůj dotaz e-mailem nebo využít online chat pro rychlé odpovědi. 

My jsme si vyzkoušeli online chat a jsme nadmíru spokojeni. Operátor se nám ozval během 3 minut a živě s námi komunikoval. Ochotně odpovídal na všechny naše všetečné dotazy, a zaslal nám e-mail, kam poslat naskenované stávající pojistné smlouvy, pokud bychom je chtěli od nich překontrolovat a porovnat s jejich nabídkami. I to bylo fajn, protože jsme e-mail nemuseli dohledávat.  Klientskou podporu proto hodnotíme na výbornou. 

Telefon
Online chat
E-mail/Kontaktní formulář
Otázky/odpovědi5/5
HodnoceníVýborné


Závěrečné hodnocení

Top-Pojištění.cz Recenze
Top Pojisteni Cz Logo

Název: Top-Pojištění.cz

Shrnutí:
✅ Největší specialista na cestovní pojištění
✅ Online chat pro rychlé dotazy
✅ Porovnání již stávajících pojistných smluv s novou nabídkou

 • Základní parametry - 9/10
  9/10
 • Druhy pojištění - 5.7/10
  5.7/10
 • Jak to funguje - 10/10
  10/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání srovnávačů pojištění.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám