Svět zdraví recenze

Svět zdraví výživový poradce recenzeVýhody
+ Kromě výživového poradenství mají v nabídce i další služby jako genetické testování nebo určení míry stresové zátěže.


Nevýhody
– Nelze využívat jejich poradenství jen online (zákazník musí docházet na pobočku).

svet-zdravi.cz

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Svět zdraví je síť výživových poraden. Zaměřují se na trvale udržitelnou výživu člověka a koučink v této oblasti. Zákazníci běžně dochází na pobočky za svými terapeuty.

Svět zdraví je na trhu od roku 2010 a od svého vzniku se neustále rozrůstá, kromě Česka působí i na Slovensku a v Polsku. Od samého začátku si ve Světě zdraví zakládají na profesionalitě, proto založili Vědecko-lékařskou radu Světa zdraví, která garantuje kvalitu služeb. Každý specialista musí projít Akademií Světa zdraví, kde získá komplexní vzdělání v oblasti výživového poradenství. Svět zdraví poskytuje převážně spolupráci dlouhodobějšího rázu a to v následujících oblastech: výživa dětí a sportovců, výživa při diabetu, výživa pro zdraví a kondici, trvalé zhubnutí nebo přibrání.

Rozsah služeb – 9.2/10

Světu zdraví chybí v širokém portfoliu produktů, služeb a metod jen ketodieta a dietní balíčky (balíčky, které obsahují například jídlo na více dní nebo různé recepty atd…) ve srovnání s jinými výživovými poradnami.

Produkty, které nabízí Svět zdraví, jsou následující:

 • Online cvičební videa, která jsou přizpůsobena schopnostem zákazníka.
 • Výživové doplňky stravy a další jídla nebo nápoje, které vyvinul Svět zdraví.
  Kosmetika

Metody a služby Světa zdraví:

 • Základní diagnostika
 • Sestavení individuálního jídelníčku
 • Určení míry stresové zátěže (Test, který ukazuje to, jak je tělo schopné zvládat větší míru stresu.)
 • Odborná terapie (Péče odborně proškolených specialistů v Akademii Světa zdraví.)
 • Trombofilní test (Genetický test, který ukáže, jestli jste ohroženi například infarktem nebo mrtvicí.)
 • BMI kalkulačka = Kalkulačka, která vám z údajů o váze a výšce vypočítá, jestli jste v nadváze, podváze nebo v normě.
 • BIA měření = Bioimpedační metoda měření, kterou lze zjistit procentuální složení lidského těla.
 • Metabolická diagnostika KNT je metoda, díky které terapeut pozná, jak funguje metabolismus v těle zákazníka a dokáže tak stanovit lepší výživový plán.
 • Biochemický rozbor krve ukazuje zdravotní stav zákazníka a množství různých látek v krvi. Na základě tohoto rozboru vydá Vědecko-lékařská rada Světa zdraví konkrétní stravovací doporučení.
Základní diagnostika
Sestavení jídelníčku
Balíčky
Ketodieta
Bia měření
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určení míry stresové zátěže
Odborná terapie
Trombofilní test
Online cvičební videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplňky stravy
Kosmetika

Další faktory – 7.7/10

V Česku lze navštívit 95 poboček, tato návštěva je pro výživové poradenství od Světa zdraví zásadní, protože neposkytují svým zákazníkům online konzultace. Zákazníci mohou ale nakupovat online a to v e-shopu Světa zdraví. Na jejich webu jsou k nalezení také recepty, příběhy spokojených zákazníků a články na blogu týkající se zdravého životního stylu. Fanoušci Světa zdraví z facebooku ohodnotili jejich služby čtyřmi hvězdičkami z pěti.

Svět zdraví se snaží co nejvíce vycházet vstříc svým klientům, proto prodloužili možnost délky spolupráce na 24 nebo 36 měsíců a tyhle programy cenově zvýhodnili. Také založili Klub pro lehčí život, který funguje jako věrnostní program a zákazník díky němu získá slevu 10% téměř na celý sortiment služeb a produktů Světa zdraví. Na webu najdete i slevové akce a dárkové poukazy.

Počet poboček68
Konzultace zdarma
Možnost jen online poradenství
E-shop
Recepty
Blog/příběhy
Online poradna (dotazy)

Podpora – 9.2/10

Podporu můžeme kontaktovat přes e-mail, telefon nebo facebook. Live chat zde nenajdeme, ale i přes jeho absenci funguje podpora rychle – odpověď jsme dostali do jednoho pracovního dne.

Online chat
Telefon
Facebook
Email
Odpověď do jednoho dne

Není svět zdraví to pravé výživové poradenství pro vás? Podívejte se na další výživové poradenství v našem velkém srovnání.

Více informací →

Naše hodnocení
 • Rozsah služeb - 9.2/10
  9.2/10
 • Další faktory - 7.7/10
  7.7/10
 • Podpora - 9.2/10
  9.2/10
8.7/10
Posílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Hlas)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

8 komentářů

 1. Dana napsal:

  Před několika lety jsem chtěla zhubnout se Světem zdraví v Rokycanech.
  Byla jsem zvážena, změřena, obdržela v písemné formě, vše co jsem měla a na radu zakoupila i pomocné doplňky, za stanovenou dobu jsem zhubla 2 – 3 kg, 2x se změnila výživová poradkyně, ta poslední mi poradila, abych si od hubnutí odpočinula – Takže Svět zdraví už nikdy!
  Pravděpodobně u mě zvítězí KETOMIX 14 týdnů.

 2. Markét napsal:

  Oslovila jsem paní ve světu zdraví před 3 lety v Brně, naprostá spokojenost, jsem ji dodnes moc vděčná, jak mi pomohla a naučila mě nového životního stylu.

  • Redakce 5nej.cz napsal:

   Děkujeme za komentář a jsme rádi, že jste byla spokojená a věřím, že i Svět Zdraví je rád 🙂

  • Jana Magdová napsal:

   Nějaké konkrétní doporučení prosím na výživovou poradkyní ve Světe zdraví? Přece jenom ta nabídka je široká a já když do toho chci dát peníze, tak ať už je to prověřená osoba..

 3. Verča napsal:

  Už druhým rokem mám zaplacenou roční spolupráci ve Světu zdraví. Naprostá spokojenost, s výživovou poradkyní jsme se staly dobrými kamarádkami 🙂

  • Jana Magdová napsal:

   Nějaké konkrétní doporučení prosím na výživovou poradkyní ve Světe zdraví? Přece jenom ta nabídka je široká a já když do toho chci dát peníze, tak ať už je to prověřená osoba..

 4. Zuzana napsal:

  Svět Zdraví rozhodně ne! Vytahali z babičky tisíce a slibovali hory doly a výsledek žádný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

tři + patnáct =