Štěstí.cz recenze

Štěstí.cz – seznamka


Výhody
+ Velká základna uživatelů z celé ČR
+ Speciální funkce jako např. možnost vidět, kdo je online; nebo tabule pro vzkazy
+ Seznamka je v základu bezplatná, za premium účet platíte však pouze 89 Kč za rok


Nevýhody
– Větší procento falešných profilů než na placených seznamkách s manuální kontrolou profilů
– Mobilní aplikace je dle uživatelů poměrně chybová

 

stesti-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Seznamka “Štěstí.cz – osudová seznamka” působí na trhu od roku 2006 a vyjímá se zejména obrovským množstvím uživatelů a měsíčních návštěv (cca 1,5 mil každý měsíc). Jde o seznamku, jenž je založená na inzerátech. Vy si vytvoříte inzerát a vyplníte všechny informace, které považujete za důležité. Jednak se vám od této chvíle může někdo ozvat a za druhé můžete aktivně obepisovat inzeráty, jenž zaujaly vás.

Registrace je bezplatná a můžete odpovědět na 2 inzeráty každý den. Pokud to myslíte se seznamováním vážně, budete muset nejspíš přejít na tarif NAPLNO za 89 Kč na rok (oproti jiným seznamkách je tato cena nic), kde se vám tento limit zvyšuje na 20 oslovení denně. Užitečnou funkcí je i např. tabule pro vzkazy, kam píšete libovolný vzkaz, který často vidí i statisíce lidí (jde o příplatkovou službu). Na portále máte možnost vidět, kdo je online a tím tak zvýšit šance na okamžitou odpověď. Tato seznamka vybočuje také díky poměrně dobrému vyhledávání a snadnému listování mezi uživateli. To je však i nevýhoda, protože váš profil i s fotkou si může prohlédnout kdokoli (i neregistrovaný návštěvník webu). Stejně tak zde nehledejte funkci nalezení partnera na základě osobnostního testu nebo na základě oboustranného spojení tzv. matche (jako např. v Badoo). Ačkoli máte možnost i stažení mobilní aplikace na Android, od řady uživatelů schytala kritiku pro chybovost a dlouhé prodlevy mezi aktualizacemi.

Pokud hledáte cenově dostupnou seznamku s obrovskou základnou uživatelů, přičemž budete mít na zřeteli větší pravděpodobnost nalezení falešného profilu (u bezplatných seznamek je to běžné), pak seznamka Štěstí.cz stojí za zkoušku. Jestliže však máte konkrétní preference a nechcete “ztrácet čas” prodíráním se stovek inzerátů, pak možná ocení jednu ze seznamek pro náročné jako např. ELITE Date či eDarling.

Velmi navštěvovaná a zároveň cenově dostupná česká seznamka

Finance – 9/10

Zdarma; ale s možností navýšit svůj tarif a znásobit tak své šance

Štěstí.cz je v zásadě bezplatná seznamka, kde máte možnost navýšit to, kolikrát můžete za den odpovědět na inzerát – za 89 Kč ročně se vám odemkne 20 oslovení za den (ve verzi zdarma pouze 2). Najdete zde i další možné poplatky uvnitř související se zviditelněním vašeho inzerátu nebo vzkazu.

Cena0 Kč (platby uvnitř)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 8,5/10

Lídr mezi bezplatnými seznamkami v Česku

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:flirt i vážná známost
Počet měsíčních návštěv1 450 000 návštěv
Počet registrovaných uživatelů87 000

Podpora a kompatibilita – 8,3/10

Mobilní aplikace na Android a podpora přes kontaktní formulář

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Štěstí.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Pokud vás nezaujala seznamka stesti.cz, zkuste se podívat na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

Štěstí.cz recenze
 • Finance - 9/10
  9/10
 • Důležité parametry - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.3/10
  8.3/10
8.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.18 (57 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

6 Příspěvků

 1. Zappa108 5.2.2021
 2. Anonym 21.12.2020
 3. Jan Lukšík 16.6.2020
 4. Renate lauer 26.2.2020
  • Jan Volejník 17.11.2020
 5. Anonym 20.1.2020

Přispět názorem