Stable recenze

Stable


Výhody
+ Kvalitní webhosting s nastavitelnými parametry
+ Nabídky pro malé weby i velké projekty
+ Multihosting bez omezení prostoru, e-mailu, počtu webů nebo databází

 

Nevýhody
– Vyšší cenová kategorie
– Zákaznická podpora s omezenou pracovní dobou

 

 

stable-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Stable je poněkud méně známý webhosting, přesto jeho služby využívá přes 4000 klientů a nabízí možnosti a parametry, které si pozornost zaslouží. Pokud máte specifické nároky, může vás zaujmout například možnost bezplatného provozu domény bez webu v tarifu nazvaném příznačně „Parking“, který nabízí pouze 1 MB místa a 1 emailovou adresu. Parametry však můžete samozřejmě změnit, až přijde správný čas.

Tarif „E-mail“ je speciální e-mail hosting, na kterém lze využívat až 100 adres za cenu od 34 Kč za měsíc. A pak už jsou tu klasické webhostingové balíčky, počínaje tarifem „Mini“ s 400 MB prostoru po „Multihosting“, který za 343 Kč měsíčně nabídne prostor bez omezení pro stránky i databáze. Omezen není ani počet webů a emailových schránek.

Stable tedy osloví začínající tvůrce webů i zkušené zájemce, kteří potřebují funkční a kvalitní webhosting pro náročné projekty nebo velké množství stránek. Pokud jde o zabezpečení, Stable nabízí i základní SSL certifikaci v rámci každého tarifu zdarma s jednoduchou instalací.

Stable se svými parametry může měřit i s mnohem silnějšími hráči na trhu. Přestože náklady na neomezený hosting patří k těm vyšším, rozsah služeb i výkon jsou na vynikající úrovni. Nelze tedy mluvit o vyloženě přemrštěné ceně.

Rychlý webhosting s nabídkou neomezeného tarifu.

Finance

Vyšší cenová hladina

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Stable vyzkoušet bezplatně?

BalíčekMultihosting
Roční platba s DPH4980Kč
Cena registrace domény cz230 Kč
Cena registrace domény com301Kč
Počet webůneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry lze nastavit podle potřeby; nechybí ani neomezený tarif

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)neomezeně
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databázeneomezeně
PHP Memory_llimitDle přání
Max_execution timeDle přání
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

Základní varianta certifikátu SSL v ceně balíčku

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Stable?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti14 dní

Podpora

Podpora 7 dní v týdnu s omezenou pracovní dobou

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporypracovní dny, 8:00-20:00

Není pro vás Stable to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Stable recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (1 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem