Savana recenze

Vyhody

+ Dlouhá doba běhu skriptu (160s)
+ Přehledná a jednoduchá administrace

Nevyhody

– V tarifu není zdarma SSL zabezpečení a musíte si jej extra připlatit. 

 

savana-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Savana.cz Recenze

Shrnutí:

Savana je skvělou službou pro webmastery, kteří nechtějí dělat kompromisy. Díky rychlým SSD diskům a prémiovým parametrům bude váš web rychlý, i když bude náročný na výkon. Obsluha webhostingu je dostatečně jednoduchá a vše je intuitivní. Jestliže hledáte kvalitní hosting pro velký web, pak je Savana tím správným kandidátem.

Finance – 6.8/10

Savana Cenik

Za rozumnou cenu dostanete komplexní webhosting, který nemá problém rozjet i náročnější webové aplikace. Domén na hostingu můžete mít hostovaných až 100, ale doporučujeme pro tento účel raději využít multihosting. Jestliže vám hosting nebude vyhovovat, pak můžete využít 30 denní garance spokojenosti a nechat si vrátit peníze. 

Registrace domén a jejich ceny

Savana nepatří mezi nejlevnější, co se domén týče. První registrace domény zde může vyjít velice levně a například domény s koncovkou .CZ je možné pořídit na nákupní ceny, ale jejich prodloužení už tak cenově příznivé není. 

Roční platba s DPH1 306,80Kč
Cena registrace domény .cz (s DPH)150Kč
Cena registrace domény .com (s DPH)299Kč
Garance spokojenosti30 dní
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu – 8.8/10

Savana Parametry

Savana nabízí štědrý prostor pro web, který dosahuje hodnoty 20GB. To je více než dost a proto je vhodný i pro velmi rozsáhlé weby. Nejenže váš web může být velký, ale můžete si ho dovolit mít i náročnější na výkon. Parametry jsou nad míru dobré, proto pokud nepotřebujete více webů na jednom hostingu, jde o výbornou volbu. Ať už jde o CRONy, technologii SSD či neomezený počet subdomén, vše v tomto tarifu najdete.

Nastavení PHP

Savana Nastaveni Php

Savana 201 má PHP Memory_limit velice pěkných 256MB, nadmíru dobře nastavený je i max_execution time – 160s. I více náročná aplikace by se na této konfiguraci neměla zadýchat. S takto vysokým execution time je možné nahrávat i velké XML feedy a nemělo by hrozit vypršení času při jejich zpracování.

Databáze, e-maily a další

U Savana je možné vytvořit neomezený počet databází, jejich velikost může být 3 GB, což je opravdu více než dostačující prostor pro většinu aplikací.

Zákazníci mají možnost vytvářet neomezené množství e-mailových schránek. Jejich sdílený prostor je 10 GB.

U této společnosti lze vytvořit neomezené množství subdomén (domén 3. řádu).

Prosor pro web (GB)20GB
Počet domén 2. řádu1
Zdarma doména 3. řádu
Počet subdomén (domén 3.řádu)neomezeně
Počet email adresneomezeně (max 10GB)
Počet My SQL databázeneomezeně (max 3GB)
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution time160 s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
PHP starší verze (od 5.x)
Podpora Wordpressu
SSD

Zabezpečení – 10/10

Pravidelné zálohování je základ. I přesto u mnoho tarifů od různých poskytovatelů tato možnost chybí. Savana váš web pravidelně zálohuje a obnova ze zálohy je bezplatná. Antispam i antivir jsou samozřejmostí. Za menší příplatek obsahuje tarif i SSL zabezpečení, díky kterému budete mít protokol https.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení (za příplatek)
Antivir
Garance spokojenosti30 dnů

Podpora – 9.5/10

Savana Napoveda

Podporu zastihnete po dobu celého týdne, v pracovních dnech od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 8:00 do 16:30. Vybrat si můžete vybrat ze všech variant: telefon, live chat, email i autorizovaný požadavek. Reagují rychle a působí profesionálně, ale především jsou schopni pomoci.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
Do jednoho pracovního dne? (email)
FAQ
pracovní doba podporyprac. dny 8-22, vík 8-16:30

Pokud Savana nesplňuje vaše požadavky – podívejte se na srovnání společností nabízejících nejlepší webhosting.Závěrečné hodnocení

Savana recenze
 • Finance - 6.8/10
  6.8/10
 • Důležité parametry hostingu - 8.8/10
  8.8/10
 • Zabezpečení - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9.5/10
  9.5/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.63 (8 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání webhostingů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem