Savana recenze

Vyhody

+ Dlouhá doba běhu skriptu (160s)
+ Přehledná a jednoduchá administrace

Nevyhody

– V tarifu není zdarma SSL zabezpečení a musíte si jej extra připlatit. 

 

savana-logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Savana.cz Recenze

Shrnutí:

Savana je skvělou službou pro webmastery, kteří nechtějí dělat kompromisy. Díky rychlým SSD diskům a prémiovým parametrům bude váš web rychlý, i když bude náročný na výkon. Obsluha webhostingu je dostatečně jednoduchá a vše je intuitivní. Jestliže hledáte kvalitní hosting pro velký web, pak je Savana tím správným kandidátem.

Poměr cena/výkon – 5.2/10

Za cenu 1308 Kč ročně dostanete komplexní webhosting, který nemá problém rozjet i náročnější webové aplikace. Domén na hostingu můžete mít hostovaných až 100 ale doporučujeme pro tento účel raději využít multihosting. Jestliže vám hosting vyhovovat, pak můžete využít 30 denní garance spokojenosti a nechat si vrátit peníze. Registrace domén je bohužel velmi drahá, oproti konkurenci.

Cena registrace domény cz152 Kč
Cena registrace domény com362 Kč
Počet domén 2. řádu100
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu – 9.6/10

Savana nabízí štědrý prostor pro web, který dosahuje hodnoty 20GB. To je více než dost a proto je vhodný i pro velmi rozsáhlé weby. Nejenže váš web může být velký, ale můžete si ho dovolit mít i náročnější na výkon. Parametry jsou nad míru dobré, proto pokud nepotřebujete více webů na jednom hostingu, jde o výbornou volbu. Ať už jde o CRONy, technologii SSD či neomezený počet subdomén, vše v tomto tarifu najdete.

Prosor pro web (GB)20GB
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně (max 10GB)
Počet My SQL databázeneomezeně (max 2GB)
PHP Memory_llimit256MB
Max_execution time160 s
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD

Zabezpečení – 9.6/10

Pravidelné zálohování je základ. I přesto u mnoho tarifů od různých poskytovatelů tato možnost chybí. Savana váš web pravidelně zálohuje a obnova ze zálohy je bezplatná. Antispam i antivir jsou samozřejmostí. Za menší příplatek obsahuje tarif i SSL zabezpečení, díky kterému budete mít protokol https.

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení (za příplatek)
Antivir
Garance spokojenosti30 dnů

Podpora – 9.7/10

Podporu zastihnete po dobu celého týdne, v pracovních dnech od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 8:00 do 16:30. Vybrat si můžete vybrat ze všech variant: telefon, live chat, email i autorizovaný požadavek. Reagují rychle a působí profesionálně, ale především jsou schopni pomoci.

Email
Aut. požadavek
Live chat
Telefon
Rychlost skrze Live chatokamžitě
Do jednoho pracovního dne? (email)
FAQ
pracovní doba podporyprac. dny 8-22, vík 8-16:30

Pokud Savana nesplňuje vaše požadavky – podívejte se na srovnání společností nabízejících nejlepší webhosting.Závěrečné hodnocení

Savana recenze
 • Poměr cena/výkon - 5.2/10
  5.2/10
 • Důležité parametry hostingu - 9.6/10
  9.6/10
 • Zabezpečení - 9.6/10
  9.6/10
 • Podpora - 9.7/10
  9.7/10
8.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.5 (6 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání webhostingů.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem