Pojištění.cz Recenze

Vyhody

+ Srovnání největšího množství druhů pojištění online (až 11)
+ Extra rychlé srovnání pojistek
+ Pojišťovací poradna/fórum

Nevyhody

Spolupráce pouze s 9 pojišťovnami
– Nenabízí životní pojištění, pouze úrazové (a bez srovnání)

 

Pojisteni Cz Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Srovnávač Pojištění.cz Recenze

Shrnutí:

Online srovnávač Pojištění.cz poskytuje nejširší nabídku srovnání různých druhů pojištění od celkem 9 pojišťoven, s nimiž spolupracují. Najdete zde srovnání povinného ručení a havarijního pojištění, pojištění nemovitostí a domácnosti, cestovní pojištění atd. Sjednat si můžete pojištění úrazové, pojištění psa a kočky, pojištění pro kybernetická rizika, pojištění odpovědnosti a další. Jejich porovnání nabídek je velmi rychlé (kolem 1 minuty) a následné sjednání online smlouvy rovněž – jednoduché formuláře, které rychle vyplníte. Smlouvy vám pak dorazí e-mailem. Co nám v nabídce srovnávače chybí, jsou životní pojištění.

Základní parametry – 9/10

Pojisteni Cz Zakladni Parametry

Pojištění.cz je online srovnávač pojištění, který spolupracuje sice jen s 9 pojišťovnami, zato ale nabídne ve svých srovnáních i různé druhy pojištění od každé pojišťovny, podle toho, co je pro klienta výhodné. Můžete si tak vybírat z většího množství nabídek. Ihned vidíte všechny výhody a nevýhody daného pojištění a samozřejmě i jeho cenu. 

Co Pojištění.cz neukazuje (na rozdíl od některých konkurenčních srovnávačů), jsou informace, která pojistka v nabídce je výhodná více a která méně. Ukážou jen exkluzivní nabídku, která je cenově o něco vyšší, než ostatní porovnávané pojistky, rozhodnutí ale nechají čistě na klientovi. 

Na webových stránkách Pojištění.cz nechybí ani pojišťovací poradna. Jedná se o fórum, kde je možné pokládat různé dotazy k pojistným smlouvám a typům pojistek. Vše je přehledně rozděleno do jednotlivých okének, takže můžete pročítat předchozí dotazy a odpovědi, nebo pokládat nové. 

Porovnáním pojištění a sjednáním nového pojištění přes Pojištění.cz můžete ušetřit až 50 % z původní ceny. Záleží samozřejmě na tom, o jakou pojistku se jedná a jak je nastavená. U některých je úspora skutečně takto vysoká, jinde o trochu nižší. Porovnáním pojištění však ušetřete spoustu peněz, proto doporučujeme jej využívat. 

Kolik druhů pojištění srovnají11
Kolik pojišťoven srovnají9
Pojišťovací poradna
Sleva až 50 %

Druhy pojištění – 10/10

Pojisteni Cz Druhy Pojisteni

Pojištění.cz patří mezi online srovnávače, které mají největší nabídku různých druhů pojištění. Sjednat online si zde můžete povinné ručení a havarijní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti, úrazové pojištění, cestovní pojištění, pojištění psů a koček, pojištění kybernetických rizik, právní ochrany nebo zdravotní pojištění cizinců. 

Předpokládáme, že u většiny z nich si dokážete představit, co všechno kryjí. Přesto mohou být jednotlivé pojistky a srovnání odlišné od konkurenčních srovnávačů. Proto se na ně nyní podíváme podrobněji. 

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Pojištění majetku a osob
Pojištění domácnosti a nemovitosti
Cestovní pojištění
Životní pojištění
Pojištění psů a koček

Pojištění majetku

Pojištění majetku Pojištění.cz sjednává u všech 9 spolupracujících pojišťoven. Najdete tu např. ČPP, Kooperativu, Direct pojišťovnu, Ergo, Axu, pojišťovnu Maxima a další. Porovnat jednotlivé nabídky můžete jak u pojištění nemovitosti, tak u pojištění domácnosti. 

Toto pojištění ochrání váš dům či byt, jeho stavební části, ale i majetek uvnitř bytu – spotřebiče, nábytek, elektronicku atd. Zajistí vás proti přírodním živlům a povodním, proti krádeži a vandalismu, i proti haváriím v domě či bytě – prasklé potrubí, požár atd.  

Pojištění odpovědnosti

Pojisteni Cz Srovnani Pojisteni

Pojištění odpovědnosti je důležité a měl by ho mít každý z nás. Ne každý srovnávač ho však nabízí. Pojištění.cz umožní porovnat jednotlivé nabídky a sjednat online pojištění opět u 9 pojišťoven. Umí zajistit pojištění za škody způsobené zaměstnavateli, za škodu občana v běžném životě, za škodu v pronajatém bytě, škodu z držby nemovitosti – tj. za způsobení újmy v souvislosti s vlastnictvím, nájmem či správou nemovitosti. Dále je možné sjednat pojištění odpovědnosti za svého psa či kočku, pojištění odpovědnosti z podnikání, pojištění profesní odpovědnosti a pojištění za škodu způsobenou při provozu vozidla – tedy povinné ručení. Na to se ale podíváme podrobněji níže. 

Povinné ručení a havarijní pojištění

V rámci pojištění vozu si lze přes Pojištění.cz sjednat jak povinné ručení, tak havarijní pojištění. U prvního dostanete slevu dle bonusů, u havarijního pojištění je pak možné ušetřit až 25 % z celkové ceny. Kromě běžného typu těchto pojistných smluv si můžete sjednat i pojištění elektromobilů, povinné ručení pro čtyřkolky, povinné ručení pro skútry a mopedy a speciální povinné ručení pro terénní vozy a SUV. Většina klientů, kteří již přes Pojištění.cz některou z pojistek na auto uzavřeli, si pochvalují rychlost a přehlednost srovnání i sjednání pojištění. 

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je možné sjednávat v rámci životního pojištění, nebo i samostatně. Záleží na tom, co potřebujete pojistit a na jak dlouho. Online srovnávač Pojištění.cz sice nenabízí u této varianty přímo srovnání pojistek od různých pojišťoven, dělí však úrazová pojištění na dlouhodobá a krátkodobá. 

U dlouhodobých nabízí sjednání Úrazového pojištění ERGO, u krátkodobých pak Sportovní úrazové pojištění Uniqa. Pro opravdu krátké cesty a dovolené, kde se chystáte třeba lyžovat, sjíždět řeku apod. je možné sjednat si přímo cestovní pojištění. O tom se ale více zmíníme níže. 

Dlouhodobé úrazové pojištění se platí ročně a má za úkol krýt úrazy při běžných činnostech, v práci nebo při sportu. 

Krátkodobé úrazové pojištění pak lze využívat při krátkodobé činnosti, kde je však vyšší riziko úrazu. Toto pojištění se uzavírá jednorázově, a to na dobu několika dní, týdnů či měsíců. 

Doporučení!
Pokud hledáte spíše životní a úrazové pojištění, které vám bude hradit nejen úrazy v běžném životě a při sportu, ale i pracovní neschopnost z důvodu nemoci či úrazu, pojištění vážných onemocnění, hospitalizaci, invaliditu, nesoběstačnost nebo dokonce pojištění smrti, podívejte se na naše srovnání životních pojištění a vyberte si to, které vám bude nejvíce vyhovovat. 

Cestovní pojištění

V rámci kategorie cestování můžete na Pojištění.cz porovnat nabídky a uzavřít cestovní pojištění, nebo také pojištění storna zájezdu. Cestovní pojištění při tom umí nastavit pojistku jednorázovou, opakovanou, rodinné balíčky a mnoho různých připojištění (zavazadel, zpoždění letu apod.).

Na stránkách tohoto online srovnávače si můžete rovnou zapnout kalkulaci ceny a získat nabídky od různých pojišťoven, nebo jít přes rozcestník, kde získáte zároveň i užitečné rady, co byste si měli sjednat, jak které pojištění funguje atd. Stačí vybrat např. cestovní pojištění do konkrétní země, nebo kliknout na cestovní pojištění pro těhotné, cestovní pojištění pro psa a kočku atd. 

Pojištění psů a koček

Pojisteni Cz Pojisteni Zvirete

Pojištění psů a koček sice online srovnávač Pojištění.cz nabízí, ale nedokáže poskytnout srovnání. Má v tomto případě smlouvu pouze s pojišťovnou Slavia, od které vám nabídne produkt pojištění domácích zvířat Slavia Pejsek a kočička. Tato pojistka hradí nutné, bezodkladné náklady vynaložené na nezbytnou veterinární péči – vyšetření, ambulantní ošetření, hospitalizaci, anestezii, diagnostické přístroje, použitý materiál, léky a další. Vedle toho můžete připojistit úhyn nebo nutné utracení zvířete a odpovědnost z vlastnictví pojištěného zvířete. 

Náš tip!
Potřebujete uzavřít pojištění pro svého psa nebo kočku a nabídka jedné pojišťovny vám nestačí? Podívejte se na naše srovnání pojištění psů a koček a vyberte si takové, které vám nejlépe sedne. Na našich stránkách najdete hned pět recenzí na pojistné produkty od pěti různých pojišťoven. 

Pojištění kybernetických rizik

Také u pojištění kybernetických a internetových rizik neumí Pojištění.cz nabídnout srovnání od většího množství pojišťoven. Sjednat online si však u nich můžete Pojištění internetových rizik od pojišťovny ČSOB, které vás bude chránit při útoku na váš bankovní účet, při poškození vaší pověsti na internetu, při komplikacích s nákupem v e-shopu, nebo třeba při neoprávněném použití vaší kreditní karty. 

Pojištění právní ochrany

A pojištění právní ochrany sice rozvěž nebude v podobě srovnání nabídek od různých pojišťoven, přesto se jedná o možnost sjednat takové právní pojištění, které se co nejvíce přizpůsobí vaší situaci. Pojištění.cz pracuje se dvěma druhy pojištění od Axy, a to Axa Assistance – Rodinný právník a Axa Assistance Právník do auta. Zvolit můžete různé varianty pojištění – pojištění právní ochrany rodiny, vlastníka vozidla, v případě úrazu, v pracovněprávním vztahu, pojištění právní ochrany řidiče nebo právní ochranu vaší nemovitosti. Možností je poměrně hodně a tak záleží jen na vás, kterou zvolíte. Faktem je, že pojištění právní ochrany moc pojišťoven nenabízí, takže není divu, že tento online srovnávač ani nenabízí možnosti od více než jedné pojišťovny. 

Zdravotní pojištění cizinců

Každý cizinec na území České republiky je povinen mít uzavřené zdravotní pojištění, které hradí náklady na nemoc nebo úraz, které se mu zde stanou. Na požádání policie musí taková osoba předložit o svém pojištění doklad/důkaz. Málokterý srovnávač takové pojištění nabízí, a také ne u všech pojišťoven se setkáte s podobnou nabídkou. Proto oceňujeme, že Pojištění.cz vůbec tento typ pojistky nabízí a pomáhá tak cizincům mít pojištění sjednáno a být v klidu pro případ, že by se jim při pobytu v ČR něco přihodilo.  

Jak to funguje 8.7/10

Pojisteni Cz Jak Funguje

Nyní už víte, jaké pojištění vám online srovnávač Pojištění.cz nabídne, jaké si můžete rovnou sjednat a u kterého získáte i porovnání různých variant a pojistek od různých pojišťoven. Jak to ale celé funguje? 

Velmi jednoduše. Stačí si z lišty vybrat pojištění, které vás zajímá a rozkliknout srovnání nabídek. To získáte přibližně během jedné až tří minut, v závislosti na složitosti srovnání a rychlosti svého PC. Pokud si z nabízených produktů vyberete, můžete rovnou přejít k online sjednání smlouvy. Vyplníte formuláře a dotazy, zaškrtnete povinná pole a odešlete. Smlouvy není nutné dokončovat nikde na pobočce ani po telefonu s operátorem. Vše probíhá elektronicky a smlouvy obdržíte po sjednání e-mailem. 

V případě, že si chcete ještě rozmyslet, jakou pojistku ze srovnání nabídek si vyberete, nic se neděje. Srovnání nebo spočítání kalkulace konkrétní pojistky je nezávazné. Můžete proto bez starostí odejít, a vrátit se ke sjednání pojištění později. 

Možnost sjednání pojištění
Srovnání různých pojištění
Rychlost výsledku1-3 min

Podpora – 10/10

Klientskou podporu má Pojištění.cz řešenou na klientské lince, na e-mailu a pomocí kontaktního formuláře, ale také na online chatu, kde můžete pokládat různé otázky a rychle se dostanete k odpovědím. Rozkliknutím chatu ihned vidíte, zda jsou poradci online, a zda má cenu se ptát, nebo by bylo lepší a rychlejší zavolat na klientskou linku. 

Telefon
Online chat
E-mail/Kontaktní formulář
Otázky/odpovědi5/5
HodnoceníVýborné

My jsme tentokrát zvolili online chat, abychom si vyzkoušeli, zda odpovědi dostaneme skutečně ihned a zda s námi bude komunikovat chatbot nebo živý operátor. Byli jsme spokojeni. Komunikoval s námi skutečně člověk a odpovědi přicházely rychle, stručně, ale dostatečně. Zjistili jsme vše, co bylo potřeba. Klientskou podporu srovnávače Pojištění.cz tedy můžeme zhodnotit na výbornou.Závěrečné hodnocení

Pojištění.cz Recenze
Pojisteni Cz Logo

Název: Pojištění.cz

Shrnutí:
✅ Navrhují i více typů pojištění od jedné pojišťovny
✅ Ušetřit můžete až 50 % (podle pojištění)

 • Základní parametry - 9/10
  9/10
 • Druhy pojištění - 10/10
  10/10
 • Jak to funguje - 8.7/10
  8.7/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání srovnávačů pojištění.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám