MyCelium recenze

MyCelium recenze


Výhody
+ V Android verzi objevíte nadstandardní funkce jako třeba intergrace s HW peněženkami, a peněženka nevlastní privátní klíče.


Nevýhody
– Aplikace na iOS je oproti Androidu funkcionálně velmi osekaná a podporuje pouze jednu kryptoměnu – Bitcoin. 

Mycelium-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
MyCelium se řadí mezi absolutní špičku, co se týče Bitcoin peněženek. Prostředí v administraci sice není tak nádherně jednoduché jako tak je třeba u Blockchain – Bitcoin Wallet, ale za to zde najdete nepřeberné množství pokročilých funkcí. Ať už jde o možnost spravovat papírovou peněženku nebo integraci pro hardwarové peněženky přes OTG adaptér, MyCelium není pozadu. Nutné je však zmínit, že takto pokročilou aplikací bohužel najdete nyní jen na Androidu. Verze pro iPhone je velmi osekaná a vypadá jako by ji snad programoval naprosto jiný tým vývojářů.


Kompatibilita – 6.2/10

“Žádná webová aplikace a iOS appka je špatná”

Jedná se o mobilní aplikaci, která nepodporuje webové rozhraní. Nadstandardních funkcí si tedy užijete jen na svém smartphonu. Aby toho nebylo málo, musí se jednat o Android telefon, jelikož verze iOS je kvalitativně o několik řádů horší (postrádá mnoho funkcí). Ovládání je poměrně jednoduché a to i díky tomu, že je administrace je v češtině.

Zabezpečení  – 7.4/10

“Není offline, ale je nadprůměrně bezpečná”

Oproti jiným peněženkám patří MyCelium mezi ty bezpečnější, jelikož aplikace neovládá vaše privátní klíče. Zpočátku se doporučuje, jako u všech Bitcoin peněženek, zálohovat pomocí seedu. Jde o bezpečnostní prvek, díky kterému pak můžete obnovit svou peněženku na jiném telefonu či peněžence. Pořád mají však v zabezpečení náskok hardwarové peněženky, které jsou offline. Tato aplikace je online a je zde riziko, že budete hacknuti a o své kryptoměny přijdete.

Podpora kryptoměn – 5/10

“Žádné jiné kryptoměny než Bitcoin”

Jde o pokročilou aplikaci, která se však specializuje pouze na Bitcoin. Na jiné měny je třeba se poohlédnout po jiné online peněžence.

Reputace – 8/10

“Výborná reputace na Android aplikaci”

Lidé, kteří s digitální měnou již nějaký čas pracují, rádi využívají MyCelium hlavně díky svému rozsahu funkcí. Na CryproCompare.com najdete hned 89% pozitivních recenzí, kdy těch negativních 11% si stěžovalo většinou právě na malou podporu jiných kryptoměn nebo špatně fungující iOS aplikaci. Jde o celosvětovou online peněženku s výborným jménem.

Pokud Mycelium nesplňuje vaše požadavky na kvalitní Bitcoin peněženku, zkuste se podívat na srovnání Bitcoin peněženek.

Více informací →

MyCelium recenze
 • Kompatibilita - 6.2/10
  6.2/10
 • Zabezpečení - 7.4/10
  7.4/10
 • Podpora kryptoměn - 5/10
  5/10
 • Reputace - 8/10
  8/10
6.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem