Lidé.cz recenze

Lidé.cz


Výhody
+ Snadná registrace s e-mailem na Seznamu
+ Ověřování fotografií
+ Všechny funkce zdarma

Nevýhody
– Nepříliš funkční mobilní aplikace
– Přísné požadavky na fotografie
– Množství neaktivních profilů

lide-cz-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Asi neexistuje moc lidí, kteří by nikdy neslyšeli od stránkách Lidé.cz. Zatímco dříve web fungoval jako jakýsi předchůdce sociálních sítí typu Facebook, před několika lety z něj Seznam udělal internetovou seznamku. Pokud patříte k těm, kteří právě na Seznamu mají svou e-mailovou adresu, vytvoříte si zde účet velmi snadno – stačí se přihlásit pod e-mailovou adresou.

Zatímco na jiných seznamkách o sobě můžete vyplňovat nespočet různých informací od oblíbené knihy až po majetkové poměry, seznamka Lidé.cz je v tomto směru na výčet detailů skoupější. Budete si muset vystačit s tím, že o potenciálních partnerech zjistíte maximálně výšku, jakou hudbu poslouchají, vztah ke kouření a dětem a to, s kým žijí. Nemusíte se však bát, že byste se o svém vybraném protějšku nedozvěděli to nejdůležitější, tedy to, jaký typ vztahu aktuálně hledá a odkud pochází.

Menším kamenem úrazu seznamky je profilová fotografie. Bez ní totiž váš profil nebude kompletní, ale řada uživatelů si stěžuje na dlouhou dobu jejího schvalování a přísné požadavky co se vzhledu fotografie týká.

Platforma Lidé.cz nabízí i mobilní aplikace pro iOS i Android. Na jejich funkčnost se však množí stížnosti, a to především z hlediska uživatelské přívětivosti a nedostatku funkcí. Malou náplastí může být jedině to, že všechny funkce jak v mobilní, tak i na webové verzi, jsou zdarma.

Snad již ikonická seznamka s vysokým počtem uživatelů, která by si zasloužila vylepšení mobilní verze.

Finance

Jedna z mála seznamek, u níž jsou veškeré funkce bez poplatků, a to i v mobilní aplikaci

To, co seznamky rozděluje do dvou kategorií jsou právě finance. Na trhu najdete bezplatné seznamky, které se podobají sociálním sítím, jelikož zde není žádná bariéra v podobě platby, může se registrovat každý. Berte však v potaz, že i v bezplatných seznamkách je často něco placeného (většinou se platby týkají zviditelnění profilu). Dalším typem seznamky je ta placená, která má většinou méně reálných uživatelů, ale za to více těch, kteří seznamování berou vážně. Jak je na tom s cenou seznamky Lidé.cz, vám prozradí tabulka níže: 

Cenazdarma
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry

Hodí se pro všechny typy vztahů, šanci na úspěch zvyšuje vysoký počet uživatelů

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Prémium účet
Vhodné pro:flirt i vážný vztah
Počet měsíčních návštěv3,2 mil
Počet uživatelůneuvádějí

Podpora a kompatibilita

Na zákaznickou podporu, především pak na rychlost komunikace, se objevují četné stížnosti

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete Lidé.cz i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Není pro vás Lidé.cz to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších seznamek.

Více informací →

Lidé.cz recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.8 (44 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem