Leeto Recenze

Vyhody

+ EET pokladna dostupná na každém místě

Nevyhody

Poměrně nová služba, které může mít nějaké mouchy

 

Leeto Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Leeto Recenze EET pokladny

Shrnutí:

Leeto je EET pokladna, kterou můžete mít všude s sebou, protože je v mobilní telefonu, ale můžete ji používat i na tabletu nebo počítači, a to i ze vzdálených zařízeních. To znamená, že se do své poklady můžete připojit i z cizího počítače nebo mobilního telefonu.

V čem je výhoda Leeto? Výhoda této EET pokladny je právě v tom, že s sebou nepotřebujete nosit další zařízení, které by se vám všude motalo a museli byste na něj dávat pozor nebo jej třeba každý den nabíjet.

Leeto je jiná EET pokladna, kterou můžete mít všude s sebou a stejně vám nebude přidělávat další starosti. Přes svůj mobilní telefon otevřete aplikaci EET pokladny, ve které jednoduše vytvoříte a vytisknete účtenky. Pokud nemáte možnost tisknout účtenky, tak to nevadí. Doklad můžete vypsat ručně nebo jej poslat na e-mail.

To nejdůležitější u EET pokladen je, že dokáží vystavené účtenky okamžitě evidovat, a vypsat kód FIK.

K čemu je dobrá EET pokladna, kterou můžete mít všude s sebou? Vzít hotovost od zákazníků už nebude nikdy problematické. Zároveň si nemusíte pořizovat další elektronické zařízení, se kterým byste vystavovali a evidovali účtenky v rámci elektronické evidence tržeb.

Leeto můžete mít vždy po ruce a nezáleží na tom, zda jste kadeřnictví, autoservis nebo topenář. Mobilní telefon máte určitě u sebe při každé příležitosti a za každé situace. Pokud ano, tak pak můžete mít vždy u sebe i EET pokladnu.

Finance – 10/10

Leeto je poměrně nová EET pokladna, takže na svém startu zvolila příjemné ceny. Zákazníci, kteří si chtějí pokladnu otestovat, tak mají příležitost ji v roce 2020 testovat úplně zdarma.

V dalších letech už bude EET pokladna Leeto zpoplatněna. Platit se může buď v měsíčním, ročním nebo dvou ročním intervalu. Čím delší zvolíte platební interval, tím levněji EET pokladna vyjde.

Ceny ostatních EET pokladen jsou v porovnání s Leeto poměrně vysoké a mnohonásobně převyšují částku, za kterou můžete tuto aplikaci pro EET pokladnu používat.

Zdarma do konce roku 2020
Cena za měsíc148 Kč s DPH
Cena za rok1 477 Kč s DPH
Cena na dva roky2 953 Kč s DPH

Důležité parametry – 10/10

V rámci jednoho tarifu této EET pokladny můžete přidat do aplikace neomezený počet firem, za které může vystavovat účtenky neomezený počet uživatelů.

Účtenky můžete okamžitě z administrace EET pokladny zaslat na e-mail, ale také můžete zákazníkům poslat samostatný odkaz na účtenku například prostřednictvím Facebooku nebo jiného komunikátoru. Zákazník si pak takovou účtenku může okamžitě zkontrolovat a ověřit si, zda je opravdu evidovaná.

V aplikaci Leeto jsou účtenky přehledně evidované a můžete je snadno stornovat. V rámci aplikace pak můžete sledovat celkové tržby za nastavené časové období.

Počet uživatelůNeomezený
Více firemNeomezeně
Zasílání účtenky e-mailem
Storno účtenky
Evidence účtenek
Tisk

Další parametry – 10/10

Nejdůležitější u EET pokladny Leeto je, že ji můžete mít všude s sebou. Nemusíte se omezovat na nějaký systém, který bude ve vašem mobilním telefonu nebo PC. EET pokladna je plně kompatibilní se zařízeními Android, iOS a například se systémem Windows.

EET pokladna funguje bez připojené tiskárny, ale určitě oceníte, že k ní můžete připojit kotoučkové tiskárny, které jsou přes Bluetooth připojené k mobilnímu telefonu nebo tabletu. Na počítači můžete využívat svoji klasickou tiskárnu nebo tiskárnu pro tisk účtenek.

V aplikaci si můžete také jednoduše exportovat jednotlivé účtenky, souhrny za dny nebo za měsíce do souborů PDF nebo CSV.

Protože EET aplikace Leeto běží online, tak potřebujete k jejímu fungování internet. Hlavní výhodou online aplikace je, že pokud si zapomenete vlastní mobilní telefon, tak se k pokladně dokážete připojit z cizího zařízení. Tím nehrozí, že byste nemohli zákazníkům vystavit účtenku.

Kompatibilní s Android, iOS, PC
Funguje bez tiskárny
Lze přistupovat ze vzdáleného PC
Export účtenek


Závěrečné hodnocení

Leeto Recenze
Leeto Logo

Název: Leeto

Shrnutí:
✅ Vzdálený přístup k EET pokladně
✅ Kompatibilní se systémy Android, iOS, Windows atd.
✅ Neomezený počet firem
✅ Neomezený počet uživatelů
✅ Jednoduchá administrace

  • Finance - 10/10
    10/10
  • Důležité parametry - 10/10
    10/10
  • Další parametry - 10/10
    10/10
10/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.75 (4 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám