KuCoin recenze

KuCoin


Výhody
+ Není nutná verifikace, malé poplatky
+ Velký počet kryptoměn

 

Nevýhody
– Nepřítomnost tradičních měn
– Není v češtině

 

 

kucoin-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

KuCoin je kryptoměná burza se sídlem v Hong Kongu, která světlo světa spatřila v září roku 2017. Burza disponuje vlastní kryptoměnou KSC, splňuje současné bezpečnostní standardy a umožňuje rychle a jednoduše obchodovat s téměř dvěma stovkami měnových párů. Tato burza si velkou popularitu získala tím, že nové kryptoměnové páry zařazuje do svého portfolia mezi prvními.

Velkou nevýhodou burzy je fakt, že je čistě kryptoměnová, nepřijímá ani neumožňuje vybírat finance ve fiat měně, tj. americkém dolaru, euru atd. Za to však podporuje téměř dvě stovky kryptoměn, mezi nimiž chybí z těch známějších snad jen IOTA. Alternativou klasického oběživa je pak stablecoin USDT.

Pro obchodování je nutná registrace, ale nikoliv verifikace, která je vyžadována u burz s fiat měnami. Platforma burzy je jednoduchá a přehledná, ale vklad je možný pouze s pomocí kryptoměných peněženek. Příkazy jsou zde pouze Market order a Limit order.

Poplatek za každou transakci dosahuje skvělých 0,1 %, za vklady si burza nic neúčtuje, ale za výběry si účtuje dle zvolené kryptoměny, přičemž vždy poplatek v řádu jednotek dolarů. Tato burza má svou vlastní kryptoměnu KuCoin Shares, se kterou je možné platit se slevou všechny poplatky.

Burza KuCoin je rychle rostoucí moderní burza, za jejíž působení se doposud neobjevily žádné větší problémy. Přesto se i jí týkají některé negativní recenze. Objevují se zejména stížnosti na nereagující zákaznickou podporu, která by však měla být dostupná 24/7 na emailu a live chatu. Nevýhodou je také nepřítomnost tradičních měn i češtiny.

KuCoin je burza s nízkými poplatky, ale nepřítomností fiat měn

Podporované kryptoměny

  Nelze obchodovat s fiat měnami, ale téměř s 2 stovkami kryptoměn

Zejména pokud jste aktivní krypto-investor, chcete mít co nejširší výběr kryptoměn, do kterých můžete v rámci burzy investovat. Nabízí právě KuCoin ty kryptoměny, jež jsou pro vás zajímavé? To odpoví tabulka níže:

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Jiné měny?

Platební možnosti

Vkládat je možné pouze s pomocí kryptoměných peněženek

Je možné platit kartou, v hotovosti, bankovním převodem nebo pouze v digitální měně? Zejména u burz, jež obchodují altcoiny (jiné než bitcoin), je běžné, že nepřijímají platby ve FIATu.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Převod kryptoměn

Zabezpečení

Základní funkce; Příkazy Market order a Limit order

Byť je úroveň zabezpečení burzy z pohledu uživatele téměř nezjistitelná a nejlepší obrázek o bezpečnosti burzy si uděláte, když si zkontrolujete její reputaci, určitě by měla mít dvoufaktorovou autentizaci a SSL zabezpečení (https). Některé burzy nabízejí funkce podobné těm, které najdete ve forexu, jako např. short sell či future contracts (margin trading). Jak je na tom KuCoin?

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace
Margin trading

Reputace

Burza s nízkými poplatky

Dali jsme do kupy nezávislá testování bitcoin burzy KuCoin a dali je na jedno místo. Jak si tato burza vede v očích veřejnosti?

Rok založení2017
TrustPilot.com52%
CryptoCompare.com62%
Bestbitcoinexchange.net60%

Není pro vás KuCoin to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin burz.

Více informací →

KuCoin recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.29 (7 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem