KKCoin recenze

KKCoin


Výhody
+ Jednoduchá směnárna a nízké poplatky

 

 

Nevýhody
– Chybí čeština, malý počet kryptoměn
– Problém sehnat na zákaznickém servisu někoho s angličtinou

 

kkcoin-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Burzu KKCoin vytvořilo několik fanoušku do kryptoměn v říjnu roku 2017. Její sídlo je v Singapuru a v současnosti podporuje deset kryptoměn a 17 obchodních párů. Mezi nejznámějšími kryptoměnami však chybí např. Monero, Ripple, IOTA (MIOTA), Dash a ZCash.

Platforma burzy KKCoin je velmi jednoduchá, přehledná a rychlá. K dispozici je varianta pro webové rozhraní, chytré telefony a tablety. Poplatky dosahují výše krásných 0,1 %. Nevýhoda směnárny je však v tom, že nepřijímá žádné fiat měny jako americké dolary nebo eura. Náhradou za ně je tu pouze stablecoin USDT. Burza tedy není nejvhodnější pro ty, kteří chtějí s kryptoměnami začít. Tato burza má také svojí kryptoměnu KK, jejímž nákupem a použitím na platbu poplatků klient jejich výši sníží na polovinu.

Burza splňuje všechny současné bezpečnostní standardy. O jejich kvalitách svědčí také fakt, že je podporovaná celou řadou světově známých firem. Patří k nim Alibaba, Google, Baidu, Paypal apod. Nevýhodou burzy je však nepřítomnost českého jazyka, natož pak zákaznické podpory v tomto jazyce. Klient má dokonce někdy problém sehnat i jen anglicky mluvící podporu. Na burzu jsou navíc četné stížnosti, které na celou společnost nevrhají světlo přílišné profesionality.

KKCoin je burza vhodná spíše pro asijské zákazníky, všichni ostatní by měli jít o dům dál

Podporované kryptoměny

Nízký počet kryptoměn a žádné fiat měny

Zejména pokud jste aktivní krypto-investor, chcete mít co nejširší výběr kryptoměn, do kterých můžete v rámci burzy investovat. Nabízí právě KKCoin ty kryptoměny, jež jsou pro vás zajímavé? To odpoví tabulka níže:

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Jiné měny?

Platební možnosti

Vkládat je možné pouze z kryptoměné peněženky

Je možné platit kartou, v hotovosti, bankovním převodem nebo pouze v digitální měně? Zejména u burz, jež obchodují altcoiny (jiné než bitcoin), je běžné, že nepřijímají platby ve FIATu.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Převod kryptoměn

Zabezpečení

Základní funkce; Limit order, Market order

Byť je úroveň zabezpečení burzy z pohledu uživatele téměř nezjistitelná a nejlepší obrázek o bezpečnosti burzy si uděláte, když si zkontrolujete její reputaci, určitě by měla mít dvoufaktorovou autentizaci a SSL zabezpečení (https). Některé burzy nabízejí funkce podobné těm, které najdete ve forexu, jako např. short sell či future contracts (margin trading). Jak je na tom KKCoin?

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace
Margin trading

Reputace

Burza vhodná spíše pro asijské zákazníky

Dali jsme do kupy nezávislá testování bitcoin burzy KKCoin a dali je na jedno místo. Jak si tato burza vede v očích veřejnosti?

Rok založeníneuvádějí
TrustPilot.com-
CryptoCompare.com-
Bestbitcoinexchange.net-

Není pro vás KKCoin to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin burz.

Více informací →

KKCoin recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem