Keeper recenze

Vyhody

+ Správce hesel má k dispozici aplikace pro všechny oblíbené operační systémy.

Nevyhody

Bezplatná verze je velice omezená.

 

Keeper Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

Keeper je dobře zabezpečený správce hesel se spoustou užitečných funkcí, mezi které patří například audit používaných hesel nebo sledování darknetu (ilegální weby). Správce hesel zkrátka kombinuje mnoho pokročilých funkcí se snadno použitelným uživatelským rozhraní.

Hlavní důvod, proč používat správce hesel, je určitě zabezpečení svých uživatelských účtů bezpečnými hesly. Nejlépe, aby tato hesla byla 12 znaková a byla to kombinace speciálních znaků, písmen a čísel. Pro každý účet by mělo být odlišné heslo, kvůli vyššímu zabezpečení. Jenže, jak si všechny ty přihlašovací údaje zapamatovat? Na to je dobrý správce hesel jako například Keeper.

Keeper nejen že si dokáže zapamatovat nejsilnější hesla, ale také je dokáže automaticky sám vyplnit do webových formulářů, takže vy jako uživatel s heslem nepřijdete vůbec do kontaktu a nemusíte si ho pamatovat. Uživateli stačí nainstalovat si na svá zařízení aplikaci správce hesel. Ten bude hesla hlídat a vyplňovat je do formulářů, když to budete potřebovat.

Keeper používá silnou šifrovací metodo 256bitový AES k zabezpečení všech uložených údajů a jiných dat nebo citlivých souborů. Tuto šifrovací metodu používají například banky nebo vládní úřady. Jde tedy o téměř neprolomitelnou ochranu dat. Data jsou uložena na serveru správce hesel, ale jejich šifrování a dešifrování probíhá teprve až v koncovém zařízení. Po internetu jsou přenášena v zašifrované podobě.

Kromě toho má Keeper přísná pravidla a zásadu nolových znalostí. To znamená, že zaměstnanci společnosti Keeper nemají přístup k vašim datům. 

Bezpečnostní opatření tohoto správce hesel jsou obecně na poměrně vysoké úrovni oproti ostatním správcům hesel.

Finance – 8.7/10

Správce hesel Keeper nabízí mnoho cenových tarifů. Ty lze rozdělit do 4 základních skupin – osobní, rodinný, studentský, firemní. Tento správce také nabízí možnost bezplatného použití, ale jen ve velice omezené míře. V bezplatné verzi nemají uživatelé k dispozici rozšíření pro prohlížeče, nemohou vytvářet oddělené trezory a nemají možnost používat desktopovou aplikaci.

S ostatními placenými tarify máte k dispozici všechny funkce, které správce hesel nabízí. V rámci rodinného tarifu může správce hesel používat 5 uživatelů.

U firemních tarifů se platí za každého uživatele zvlášť. Jednotliví uživatelé jsou podřízení hlavnímu administrátorovi. Ten může uživatelům přidělovat a odebírat různá práva a přístupy k jednotlivým trezorům.

Roční platba809,80Kč
BalíčekKeeper Unlimited Personal
Omezená verze zdarma?
Rodinný tarif (5 uživatelů)

Důležité funkce – 7.1/10

Keeper se snaží o co největší jednoduchost. Kvůli tomu v něm však některé funkce chybí. 

Nechybí však možnost přidat neomezený počet hesel a přihlašovacích údajů nebo údajů z platebních karet. Tyto údaje dokáže správce hesel automaticky vyplnit do formulářů na webových stránkách. 

Keeper má také funkci vytváření poznámek, které budou uložené v bezpečí tohoto správce hesel. 

Mezi další funkce rozhodně patří generátor silných hesel a také ukazatel síly hesla. Ten prověří dosud používaná hesla a navrhne vám jejich úpravu.

U Keeper nám chybí možnost ukládat do databáze další citlivé údaje jako jsou například hesla k WiFi, softwarové licence nebo údaje z dokladů. Tyto údaje prostě do tohoto správce hesel jednoduchým způsobem nedostanete. Jedině, že byste je uložili jako poznámku.
Správce hesel také nenabízí v základu prostor pro soubory. Většina správců nabízí svým platícím uživatelům 1GB prostoru pro soubory, které potřebují mít bezpečně uschované. Prostor je u tohoto správce za příplatek.

Neomezený počet položek (hesla, karty atd.)
Možnost ukládat další data (WiFi, licence, identity atd.)
Automatické vyplnění formulářů
Zabezpečené poznámky
Ukazatel síly hesla
Generátor hesel
Bezpečné úložiště souborů (za příplatek)

Důležité parametry – 10/10

Keeper je dostupný asi úplně všude. Můžete jej používat pod systémy Windows, Mac OS a Linux, ale také na mobilních zařízeních se systémy Android a iOS. Musíte být platící zákazník. Pak máte možnost přidat si rozšíření i do svého internetového prohlížeče. 

Rozšíření v internetovém prohlížeči, mimojiné, stáhne hesla z databáze prohlížeče a uloží je do své databáze. Aplikace vám pak tato hesla dokáže vyplnit v jakémkoliv zařízení do jakéhokoliv internetového prohlížeče. Nemusíte proto na všech zařízeních používat pouze jeden prohlížeč kvůli jeho synchronizaci hesel.

Podpora Windows, macOS, Linux
Doplněk pro prohlížeč
Aplikace pro telefon (Android, iOS)
Počet podporovaných zařízení neomezeně
Možnost sdílení údajů
Jednoduchý import hesel z prohlížeče

Bezpečnost – 8/10

Jak už jsme si v této recenzi psali, tak Keeper patří mezi jedny z nejlépe zabezpečených správců hesel. Používá silnou šifrovací metodu 256bit AES, PBKDF2.

Pro větší bezpečnost samotného správce mají uživatelé možnost nastavovat dvoufázové ověření nebo přihlášení pomocí otisku prstu. 
Keeper dokáže sledovat potenciálně nebezpečné weby, ale tato funkce je za další příplatek, protože je nad rámec cenového tarifu. Sledování takzvaného darknetu je dobré kvůli tomu, aby uživatelé náhodou neukládali nebo nepoužívali citlivé údaje na napadených nebo jinak nebezpečných webech.

Šifrovací metoda256AES, PBKDF2
Dvoufázové ověření
Přihlášení otiskem prstu
Sledování kompromitovaných webů (za příplatek)
Automatické uzamknutí aplikace

Podpora – 10/10

S uživatelskou podporou to tento správce hesel vyhrál na plné čáře. Podpora je k dispozici v nonstop režimu 24/7 včetně svátků. 

S uživatelskou podporou lze komunikovat prostřednictvím live chatu, přes sociální sítě, ale také přes e-mail.

Nonstop 24/7
Live chat
Facebook nebo Twitter
E-mail


Závěrečné hodnocení

Keeper Recenze
Keeper Logo

Název: Keeper

Shrnutí:
✅ Zabezpečené sdílení hesel
✅ Intuitivní rozhraní
✅ Dvoufázové ověření

 • Finance - 8.7/10
  8.7/10
 • Důležité funkce - 7.1/10
  7.1/10
 • Důležité parametry - 10/10
  10/10
 • Bezpečnost - 8/10
  8/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
8.8/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání správců hesel.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám