Hostgator recenze

Hostgator


Výhody
+ Výkonný webhosting
+ Výhodné ceny vzhledem k parametrům
+ Neomezený prostor, registrace domény zdarma

 

Nevýhody
– -Zahraniční webhosting
– Zákaznická podpora v angličtině

 

 

hostgator-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Zahraniční webhosting Hostgator se může pochlubit přehledností nabídky a relativně zajímavými cenami – a to i na naše poměry. Na druhou stranu je nutné dobře číst poznámky pod čarou, abyste z konečného vyúčtování nebyli poněkud rozčarovaní. Udaná „základní“ cena totiž platí při objednávce hostingu na 3 roky.

A teď k samotným tarifům. Ty jsou tři – Hatchling Plan, Baby Plan a Business Plan. V rámci každého získáte možnost registrace domény zdarma. Českou doménu s .cz si ovšem nezaregistrujete, což je ale pochopitelné. Jsou tu nicméně jiné výhody. Tou zásadní je neomezený prostor pro web, který platí pro všechny tarify. U dvou vyšších tarifů není omezen ani počet domén. Taky SSL certifikát je pokaždé součástí ceny. Nejnižší tarif přitom získáte (při zmíněné 36měsíční objednávce) za pouhých 2,75 USD za měsíc.

To je nabídka, která dokáže zaujmout. Pokud se tedy dokážete smířit s absencí technické podpory v češtině, nemožností registrace české domény a dalšími neduhy, které vyplývají z faktu, že jde o zahraničního poskytovatele.

Pokud vám nic z toho nečiní problém, můžete se těšit na vysoce výkonný, a navíc neomezený hosting s vynikajícími parametry. Pozor si ale dejte ještě na jeden drobný detail. Při objednávce vám Hostgator automaticky naúčtuje některé nadstandardní služby. Jestliže je nechcete, stačí je jednoduše odkliknout.

Zahraniční webhosting s neomezenými tarify za velmi výhodné ceny.

Finance

Vynikající poměr ceny a výkonu

Cena při výběru hraje důležitou roli, protože jde často o největší náklad, jež budete při provozování webu mít. Jak je na tom cena webhostingu na rok, cena .cz a .com domény? Máte možnost Hostgator vyzkoušet bezplatně?

BalíčekBusiness Plan
Roční platba s DPH86$
Cena registrace domény cznepodporují
Cena registrace domény com15,60$
Počet webůneomezeně
Vyzkoušení zdarma

Důležité parametry hostingu

Parametry na špičkové úrovni

Má webhosting nějaká razantní omezení, jež jsou pro vás neúnosná? Běží na rychlejším SSD disku nebo na starším HDD disku? A podporuje hosting redakční systém WordPress?

Prosor pro web (GB)neomezeně
zdarma doména 3. řádu
Počet subdoménneomezeně
Počet email adresneomezeně
Počet My SQL databázeneomezeně
PHP Memory_llimitDle přání
Max_execution timeDle přání
Cron úlohy
Traffic (návštěvnost)neomezeně
PHP 7 a vyšší
Podpora Wordpressu
SSD disk

Zabezpečení

Silné zabezpečení, SSL certifikát v každém tarifu

Byť je zabezpečení webu z velké části na vaší zodpovědnosti při tvorbě webu, výběr správného hostingu udělá též dost. Na co se však dívat? Zejména zda-li můžete na web nasadit SSL protokol (https), zda-li má hosting antivir, antispam a pravidelně zálohuje váš web. Díky pravidelnému zálohování můžete kdykoli požádat podporu o obnovení webu. Jak si v této oblasti vede Hostgator?

Pravidelné zálohování
Antispam
SSL zabezpečení
Antivir
Garance spokojenosti45 dní

Podpora

Podpora na více kanálech

Těžko budete hledat službu, u které je podpora zásadnější než právě u webhostingu. Zejména při tvorbě webu se často stává, že narazíte na komplikace, které bez ochotné podpory nevyřešíte. Kromě ochoty podpory se též díváme, na jakých frontách jsou k zastižení: telefon, email, live chat či autorizovaný požadavek. Tabulka níže odpoví:

Email
Autorizovaný požadavek
Live chat
Telefon
FAQ
Pracovní doba podporynonstop

Není pro vás Hostgator to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších webhostingů.

Více informací →

Hostgator recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (1 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem