HasOffers recenze

HasOffers


Výhody
+ Možnost automatizace skrze API
+ Statistiky v reálném čase
+ Odměňování partnerů za prodej, proklik i lead


Nevýhody
– Na telefonickou a live chat podporu mají nárok pouze klienti nejvyššího tarifu za 799$/měs
– Software je v angličtině

 

hasoffers-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Hledáte-li komplexní řešení pro správu více affiliate programů, pak HasOffers přichází v úvahu. Software využívají zejména střední a větší e-shopy, stejně tak ti, kteří chtějí rozjet vlastní affiliate síť. Díky vyšší ceně, která začíná na 279$ měsíčně, není ideálním řešení pro drobné podnikatele, jenž chtějí affiliate pouze vyzkoušet. Naopak jde o profesionální software, který doporučujeme především zkušeným marketérům a podnikatelům, kteří mají ambice affiliate posunout na vyšší úroveň.

V systému na vás čekají statistiky v reálném čase, možnost automatizace skrze API, různé typy odměňování (za lead, za prodej, za proklik,…) nebo detekce toho, když si partner konverze vytváří sám. V potaz musíte brát, že administrace i podpora je v angličtině a s češtinou se zde nesetkáte. K dispozici máte i mobilní aplikaci, kde můžete vy či vaši partneři kontrolovat nejdůležitější statistiky. Velice alternativní přístup zvolili pro poskytování podpory: Pro všechny, kteří si platí nižší tarif, je k dispozici pouze emailová podpora. A pro ty, jenž mají vyšší tarif za 799$ je k dispozici i live chat a telefon. Nemyslíme si, že u tak drahého softwaru má tohle rozdělení smysl.

Každopádně pokud chcete spravovat více affiliate programů na jedné platformě a co se týče funkcí nechcete dělat kompromisy, přičemž jste ochotni si za službu připlatit, pak doporučujeme si HasOffers alespoň zdarma vyzkoušet. Pro běžného majitele českého e-shopu však doporučujeme poohlédnout se po alternativě jako je např. Affilbox či iDevAffiliate.

Komplexní (avšak drahé) řešení pro správu více affiliate programů

Finance – 5,5/10

Měsíční platba začínající na 279$

Ať už jste malý či větší podnik, jenž chce přidat další marketingový kanál nebo třeba jednotlivec, jehož ambicí je rozjet vlastní affiliate síť, vždy je rozhodující cena. Platí se měsíčně, ročně nebo jednorázově? Jaké cenové tarify přicházejí v úvahu? A je možné software vyzkoušet zdarma? Následující tabulka odpoví, jak je na tom HasOffers.

Tarif 1$3348 (cca 75 000 Kč) / rok
Tarif 2$9588 (cca 218 000 Kč) / rok
Tarif 3-
Jednorázová platba?
Na zkoušku zdarma

Důležité parametry – 8,1/10

Řada funkcí a možnost více affiliate programů pod jednou licencí

Přecejen však není moudré vybírat affiliate platformu jen pouze ceny. Před výběrem je vhodné si nejprve určit svou strategii a předem si stanovit, jaké funkce jsou pro vás zásadní. Jsou součástí vaší strategie slevové kupóny? Chcete mít možnost nastavit rozdílnou výši provize k různým kategoriím? Nebo máte v úmyslu mít více affiliate programů na několika webech? Podívejte se níže a sami prozkoumejte, co HasOffers umí.

Měření prokliků a konverzí
Deeplinky
Možnost přidat měřící parametry
Neomezený počet prokliků bez příplatku
Odkazování bez parametru
Měření konverzí bez cookies
Provize dle kategorie produktů
Slevové kupóny
Více affiliate kampaní v rámci 1 eshopu
Více eshopů v jedné licenci
Export statistik
Ruční schvalování provizí
Automatické schvalování provizí
Rozdělení jedné provize mezi více partnerů
Multilevel (provize ze subpartnerů)
API

Kompatibilita – 7/10

Snadná implementace, celé je to však v angličtině

Většina softwarů jde implementovat do každého eshopového řešení, před nákupem však doporučujeme vždy kontaktovat podporu a kompatibilitu si zkontrolovat. Co se týče jazykové lokalizace a kompatibility jsme seskupili několik nejpodstatnějších parametrů, jenž vám mohou pomoci při výběru:

Wordpress
Nejznámější eshopová řešení
Je software v češtině?
Je software v angličtině?
Mobilní aplikace platformy

Podpora – 7,5/10

Live chat a telefon pouze, když máte nejvyšší tarif; jinak email

Komunikuje podpora přes live chat? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A mají českou či anglickou podporu? Viz níže…

Email
Live chat (nejvyšší tarif)
Telefon (nejvyšší tarif)
Je v češtině?
FAQ

Je HasOffers zbytečně drahý nebo nevyužijete všechny funkce? Zkuste se podívat na srovnání affiliate softwarů na našem serveru.

Více informací →

HasOffers recenze
logo-hasoffers

Název: HasOffers

Shrnutí:
✅Komplexní řešení pro správu více affiliate programů na jedné platformě
✅Ideální pro střední a větší e-shopy, i pro ty, které chtějí rozjet vlastní affiliate síť
✅Vyšší cena
✅Profesionální software pro zkušené marketéry a podnikatele
✅Široká možnost druhů odměňování
✅Automatizace skrze API
✅Administrace i podpora v angličtině
✅Mobilní aplikace
✅Možnost vyzkoušení zdarma
✅Pro většinu českých e-shopů zbytečně vysoká cena

 • Finance - 5.5/10
  5.5/10
 • Důležité parametry - 8.1/10
  8.1/10
 • Kompatibilita - 7/10
  7/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem