GoToMeeting Recenze

Vyhody

+ Kvalitní HD přenos videa

Nevyhody

Nenabízí verzi zdarma

 

Gotomeeting Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Shrnutí:

GoToMeeting je software pro videokonferenční hovory, webináře a online meetingy, který vám umožní spojit se s kolegy, studenty nebo obchodními partnery. Všichni účastníci videokonference mohou být v různých částech světa. Díky tomuto nástroji se mohou sejí a spolupracovat v jedné místnosti.

Nástroj obsahuje prakticky cokoliv, co můžete pro pořádání webinářů, videokonferencí a online meetingů potřebovat. Uživatelé tohoto nástroje si pochvalují velice zdařilou kvalitu hovorů a HD videa.

GoToMeeting dokáže oslovit nejen manažery a vlastníky firem, ale také jednotlivé freelancery a pořadatele online kurzů nebo webinářů, ke kterým se může připojit 3000 účastníků. To už se ale týká nejvyššího cenového balíčku.

Jednou z funkcí, kterou nejvíce ocení firemní klientela je možnost připojit se do konference pomocí vytáčeného telefonování. Nástroj vám vygeneruje telefonní číslo, na které mohou volat účastníci meetingu, kteří nemohou být u počítače nebo nemají dostupné internetové připojení.

V GoToMeeting samozřejmě nechybí nejdůležitější funkce pro sdílení obrazovky tabule (whiteboard), vytváření anket a různých interaktivních průzkumů nebo možnost vytvořit stálou místnost, kde budete k zastižení během celého dne.

GoToMeeting disponuje vlastními užitečnými funkcemi Slide to PDF, Smart Assistant, které jinde nenajdete. Slide PDF dokáže zachytit set prezentačních slidů a z těch vygenerovat PDF soubor, kde budou v chronologickém řazení. Smart Assistant používá strojové učení k automatické detekci a zvýraznění schůzek.

Tahákem tohoto nástroje může být neomezené cloudové úložiště, do kterého můžete nahrávat meetingy nebo sdílené soubory, ke kterým budou mít přístup všichni účastníci. Tedy za předpokladu, že jim přidělíte přístup.

Finance – 5/10

GoToMeeting nelze využívat ve verzi zdarma. Je to profesionální nástroj, za který se musí platit. Videokonferenční software GoToMeeting je nabízen ve 3 cenových variantách – Professional, Business a Enterprise. Cenový tarif Enterprise je tarif na míru, který si můžete poskládat podle svých požadavků.

Nejoblíbenějším cenovým tarifem je tarif Business. S ním můžete pořádat online meetingy, videokonference nebo webináře pro 250 účastníků. Neomezuje vás přitom žádný limit délky konference. Tak může probíhat neomezeně dlouhou dobu.

Nástroj lze platit v měsíčních intervalech nebo se značným zvýhodněním, kdy si předplatíte nástroj na celý rok. Sleva při platbě na celý rok může dosahovat až 16 %.

Možnost používat zdarma (omezené funkce)
CenaNejoblíbenější tarif 14.33 € měsíčně, nejlevnější 10.75 € měsíčně
Počet cenových tarifů (více je lépe)3 (včetně tarifu na míru)

Webináře, setkání a týmová spolupráce – 9/10

V GoToMeeting vám nebude nejspíš chybět nic, co je důležité pro pořádání videokonferencí. Naopak, tento software má navíc své vlastní nástroje Slide to PDF nebo chytrého asistenta Smart Assistant, který dokáže účastníkům zvýraznit různé akce a data, aby je nemohli snadno přehlédnout.

V nástroji pak nechybí žádané funkce pro sdílení obrazovky, zasílání souborů jako přílohy v chatech nebo vytváření interaktivních anket a průzkumů a další.

Ať pořádáte webinář nebo videokonferenci, tak můžete pořizovat jejich záznamy. Pro ty máte k dispozici neomezené cloudové úložiště.

Nejen korporátní klientela ocení možnost připojit se do konference prostřednictvím telefonního čísla, takže nebudou účastníci závislí na internetovém připojení.

Pořadatel konference má v plné moci všechny její účastníky, kterým může přidělovat slovo nebo je naopak ztlumovat.

Jediné, co nám u GoToMeeting chybělo byla možnost nastavit si virtuální pozadí, se kterým byste mohli skrýt místo z jakého jste do meetingu přihlášení.

Počet meetingů neomezený
Sdílení obrazovky
Soubory jako přílohy v chatu
Whiteboard
Možnost nahrávání
Připojení do konference přes telefonní číslo
Možnost vytvořit vlastní stálou místnost
Poznámky, ankety, průzkumy, Q&A
Virtuální pozadí
Kontrola hostů (mute a unmute atd.)

Důležité parametry – 9/10

GoToMeeting si je vědom důležitosti ochrany osobních údajů, tak i ochranou dat, která by měla zůstat veřejná pouze účastníkům online meetingu. Přenos meetingu probíhá přes šifrovaný protokol standardizovanou metodou šifrování AES.

O kvalitní obrazový požitek a nezkreslená data se postará technologie pro přenos videa ve vysoké HD kvalitě.

GoToMeeting umožňuje připojit do videokonference až 3000 účastníků, ale v nejoblíbenějším tarifu jich můžete připojit 250. Mezi testovanými nástroji jde o poměrně vysoký počet účastníků.

Webinář, online meeting nebo videokonference nejsou omezené délkou trvání, takže mohou teoreticky probíhat nonstop bez nějakého rušení a nutnosti zakládat novou místnost.

Pořadatelé webinářů a online kurzů jistě ocení nástroj pro vytváření landing pages, přes které se mohou účastníci například registrovat nebo zjistit další informace o pořádané události.

Šifrovaný přenos (AES, TLS)
Možnost uzamknout místnost
HD video
Maximální počet účastníků u nejoblíbenějšího tarifu250
Časový limit konference u nejoblíbenějšího tarifu bez limitu
Nástroj pro vytváření landing pages

Aplikace a software – 3.33/10

GoToMeeting se neobejde bez nainstalovaného software nebo aplikace pro mobilní telefon. Bez toho se neobejdou ani pasívní účastníci videokonference. K dispozici není ani doplněk pro internetové prohlížeče, který by byl alternativou k software pro počítač.

Není potřeba instalace software (pasivní účastníci, diváci)
Aplikace pro mobilní telefon
Doplněk pro internetový prohlížeč


Závěrečné hodnocení

GoToMeeting Recenze
Gotomeeting Logo

Název: GoToMeeting

Shrnutí:
✅ Nástroj pro tvorbu landing pages
✅ Neomezené cloudové úložiště
✅ Whiteboard
✅ HD video
✅ Funkce kreslení

 • Finance - 5/10
  5/10
 • Webináře, setkání a týmová spolupráce - 9/10
  9/10
 • Důležité parametry - 9/10
  9/10
 • Aplikace a software - 3.33/10
  3.3/10
6.6/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání nástrojů pro webináře.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám