GetResponse recenze

GetResponse recenze


Výhody
+ Kromě běžných funkcí zde najdete i nástroj na tvorbu landing pages a webinářů
+ Stovky šablon a automatizace skrz RSS feed
+ Zkušební verze zdarma


Nevýhody
– Web ani podpora není v češtině
– Nevrací peníze v případě, že si používání služby po nějaké době rozmyslíte

getresponse-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
GetResponse se vyznačuje extrémně jednoduchým editorem na tvorbu e-mailů, formulářů, landing pages či webinářů. Je jedním z nejkomplexnějších softwarů pro e-mail marketing vůbec. Má nonstop live chat podporu a 30 denní free trial s plnou funkcionalitou. Přestože nabízí o něco horší spektrum možných integrací než třeba SmartEmailing, objevíte zde šikovnou integraci s Google analytics, která identifikuje mimo jiné z jakých emailů vám chodí nejvíce prodejů. Web i podpora jsou v angličtině.


Finance – 10/10

Getresponse Cenik

GetResponse si máte možnost vyzkoušet po dobu 30 dní bez omezení ve free verzi. Není třeba zadávat číslo kreditní karty, ani jiným způsobem se zavazovat. Můžete tak snadno zjistit, jak se vám bude v této aplikaci pracovat a zda vám může vyhovovat natolik, abyste si vybrali některý z placených tarifů.

Cenové rozdělení tarifů je trochu chaotické – rozhodně více, než u konkurenčních nástrojů pro e-mail marketing. Rozdělen je na Základní, Plus, Profesionální a Max, ale vedle toho si ještě u každého z těchto tarifů můžete nastavit množství kontaktů. My jsme v naší tabulce použili pro jednodušší představu tarif Základní s počtem klientů/kontaktů do (500)1000, 2500 a 5000. Pro přesnější informace v tomto případě rovnou doporučím přejít na ceník GetResponse a podívat se, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Základní tarif je ideální pro jednoduché rozesílání e-mailů a budování základny uživatelů. Je skvělý, pokud s e-mailingem teprve začínáte. Mezi služby, které bychom mohli podtrhnout patří e-mailový marketing, automatické odpovědi, neomezené vstupní stránky, neomezené automatické šablony, propojení s Facebookem a Google Ads a 1 neomezená prodejní cesta.

Doporučení!

Hledáte jednoduchý nástroj s pár funkcemi, ale potřebujete v databázi mnoho kontaktů? Nebo naopak hledáte spoustu funkcí pro menší počet kontaktů? GetResponse jako jeden z mála poskytovatelů umožní vybrat si tarif i počet kontaktů přesně podle vašich potřeb.

Nejpopulárnějším a nejvíce využívaným je tarif Plus. Je ideální pro generování nových/potenciálních zákazníků, prodej výrobků/služeb a zvyšování zisků. Obsahuje vše, co základní tarif, ale navíc ještě automatizační nástroj s 5 postupy, webináře pro 100 účastníků, hodnocení a označování kontaktů, 5 prodejních cest, 3 uživatele, kteří s vámi mohou v účtu spolupracovat atd. Nemá opět smysl tady rozepisovat vše. Pokud vás tento tarif zaujal, mrkněte na ceník GetResponse.

Profesionální tarif je nejvhodnější pro optimalizaci výsledků pomocí profesionální automatizace a integrace. Automatizační nástroj je zde neomezený. Dále tarif obsahuje oznámení push na webu, placené webináře, webináře až pro 300 zákazníků/posluchačů, neomezené prodejní cesty, neomezené cesty k webinářům, webináře na vyžádání a možnost sdílet účet s 5 dalšími účastníky.

Verze Max je pak vytvořena tak, aby se dokázala přizpůsobit individuálním potřebám podnikatelů. Cenu zde nehledejte, protože i ta je individuální. Získáte ji až poté, co si vyberete všechny služby, které potřebujete. Máte zde vyhrazenou podporu, podporu migrace účtů, možnost zapojit více účtů a uživatelů, možnost připlatit si transakční e-maily a další služby. Opravdu zde záleží jen na klientovi, co si vybere a co potřebuje.

Cena měs. - 500 kontaktů (bez DPH)15$ (cca 330 Kč)
Cena měs. - 2000 kontaktů (bez DPH)25$ (cca 550 Kč)
Cena měs. - 5000 kontaktů (bez DPH)45$ (cca 990 Kč)
Vyzkoušení zdarma

Posílání emailů – 10/10

Getresponse Hlavni Funkce

Stejně jako většina dobrých nástrojů pro e-mail marketing i GetResponder poskytuje autoresponder a plánování e-mailů, což značně zvýší vaše šance na prodeje, konverze a další cíle. Najdete tu také pokročilou statistiku, která vám mimo jiné umožní sledovat měření míry otevření a měření míry prokliků.

Součástí GetResponder jsou i automatizované e-mailové sekvence určené k maximalizaci konverzí. Automatické odpovědi jsou zprávy odesílané automaticky předplatitelům na základě času nebo konkrétní události. Správné používání automatických odpovědí může být velmi účinnou a jednoduchou součástí kompletní e-mailové marketingové strategie a může vám pomoci k vyšším výnosům.

Zvýšení úspěchu v e-mailingu napomáhá i podrobná analýza rozesílaných e-mailů. Pokud zjistíte, kdy je nejvhodnější e-maily posílat, jaká forma nejlépe zaujme určitý druh čtenářů, nebo jaké vedly k rychlému opuštění, zavření, nedočtení nebo neprokliknutí, lépe se vám pak budou vytvářet ty e-maily, které povedou přímou cestou k úspěchu.

Měření míry otevření
Měření míry prokliku
Plánování emailů
Autoresponder

Tvorba emailů – 10/10

Getresponse Tvorba Emailu

GetResponse má kvalitní nástroj na tvorbu e-mailů. Najdete zde nádherné responzivní šablony, náhledy emailů v různých zařízeních, základní editor pro úpravu obrázků, možnost zobrazení e-mailu v prohlížeči či vlastní design, který vytvoříte pomocí HTML a CSS. Nechybí ani funkce A/B testování, která vám pomůže najít ty nejlépe fungující nadpisy. Ten, kdo by chtěl využít služeb designéra na šablonu na míru, je to možné. GetResponse má ve své nabídce i tuto službu.

Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
Responzivní šablony emailů
Náhledy emailu v různých zařízeních
Jednoduchý editor obrázků
Vlastní design pomocí HTML a CSS
Správa souborů
Navržení šablony mailu na míru
A/B testování

Správa databáze a lokalizace – 8.5/10

Getresponse Sprava

Základem každého dobrého e-mailového nástroje by měla být možnost odhlášení se z databáze, což je pro GetResponse samozřejmostí. Pokud máte již nějaké kontakty, můžete je bez problémů importovat, stejně jako exportovat. Nemusíte sbírat jenom emaily či jména, ale naprosto libovolnou informaci díky funkci vlastních polí. Funkce segmentování zákazníků vám umožní rozdělit si čtenáře/klienty do různých skupin a rozesílat určité druhy e-mailů jen těm, kterým to má smysl.

Komplikace se může objevit v případě, že máte problém s angličtinou či cizími jazyky. GetResponder je totiž web v angličtině a do češtiny si jej můžete přeložit jen pomocí internetového prohlížeče. Je to však překlad mnohdy krkolomný a ne každému vyhovuje. V cizím jazyce je navíc i podpora GetResponder. Té se podíváme na zoubek o něco níže.

Import kontaktů
Export kontaktů
Poskytnutí opt-in formulářů
Segmentování kontaktů
Možnost odhlášení z odběru
Podpora vlastních polí
Web v češtině
Podpora v češtině

Podpora – 6.6/10

Getresponse Podpora

Podpora GetResponderu je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu a to na e-mailu, nebo live chatu. U e-mailu si můžete vybrat rovnou z několika cizích jazyků, takže pro někoho může být tato komunikace jednodušší. Bohužel češtinu tady rovněž nenajdete. Nenašli jsme ani telefonní číslo.

My jsme si podporu otestovali na live chatu a byli jsme maximálně spokojení. I když jsme museli komunikovat v anglickém jazyce, byla podpora velmi vstřícná a ochotná. Okamžitě odpověděla na všechny naše otázky, v ničem netápala a kde bylo nutné doplnit více informací nebo pracovní postup, poslala odkaz na konkrétní stránky.

Podpora v češtině
Live chat
Email/kontaktní formulář
Telefon
Odpověď do 24 hodin
Odpovědi/Otázky5/5
Kvalita podporyVýborná

Zdlai očekáváte od vašeho e-mailového nástroje něco jiného, než nabízí GetResponse, podívejte se na naše srovnání nástrojů na e-mail marketing.

Více informací →

GetResponse recenze
getresponse-logo

Název: GetResponse

Shrnutí:
✅ Import kontaktů
✅ Export kontaktů
✅ Poskytnutí opt-in formulářů
✅ Segmentování kontaktů
✅ Možnost odhlášení z odběru
✅ Podpora vlastních polí
✅ Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
✅ Responzivní šablony emailů
✅ Náhledy emailu v různých zařízeních

 • Finance - 10/10
  10/10
 • Posílání emailů - 10/10
  10/10
 • Tvorba emailů - 10/10
  10/10
 • Správa databáze a lokalizace - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 6.6/10
  6.6/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám