GetResponse recenze

GetResponse recenze


Výhody
+ Kromě běžných funkcí zde najdete i nástroj na tvorbu landing pages a webinářů, stovky šablon a automatizace skrz RSS feed.


Nevýhody
– Web ani podpora není v češtině a nevrací peníze v případě, že si používání služby po nějaké době rozmyslíte. 

getresponse-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
GetResponse zaručeně patří do naší pětky. Svým extrémně jednoduchým editorem na tvorbu emailů, formulářů, landing pages či webinářů, je jedním z nejkomplexnějším softwarem pro email marketing vůbec. Těšit se můžete na nonstop live chat podporu a 30 denní free trial s plnou funkcionalitou. Ačkoli nabízí o něco horší spektrum možných intergrací než třeba Smartemailing, i přesto objevíte šikovnou integraci s Google analytics, která identifikuje mimo jiné z jakých emailů vám chodí nejvíce prodejů. Web i podpora jsou v angličtině.


Finance – 8.5/10

GetResponse si máte možnost vyzkoušet po dobu 30 dní bez žádných omezeních (není třeba číslo kreditní karty). Následuje poměrně cenově dostupný tarif – pro představu: měsíční cena za 500 kontaktů v databázi nepřesahuje 330 Kč; za 2000 kontaktů dáte 550 Kč a za 5000 kontaktů 1080 Kč.

Cena měs. - 500 kontaktů (bez DPH)15$ (cca 330 Kč)
Cena měs. - 2000 kontaktů (bez DPH)25$ (cca 550 Kč)
Cena měs. - 5000 kontaktů (bez DPH)49$ (cca 1080 Kč)

Posílání emailů – 10/10

Bez autoresponderu či plánování emailů jakoby software pro email marketing nebyl kompletní, ani GetResponse se nezahanbil a tyto funkce zde objevíte. Stejně tak se můžete těšit na statistiku míry otevření emailů a míry prokliků na odkaz.

Měření míry otevření
Měření míry prokliku
Plánování emailů
Autoresponder

Tvorba emailů – 10/10

GetResponse má kvalitní nástroj na tvorbu emailů. Najdete zde nádherné responzivní šablony, náhledy emailů v různých zařízeních, základní editor pro úpravu obrázků, možnost zobrazení emailu v prohlížeči či vlastního designu pomocí HTML a CSS. Nechybí ani funkce A/B testování, která vám pomůže najít ty nejlépe fungující nadpisy. Ten, kdo by chtěl využít služeb designéra na šablonu na míru, může využít GetResponse, jenž to má v nabídce.

Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
Responzivní šablony emailů
Náhledy emailu v různých zařízeních
Jednoduchý editor obrázků
Vlastní design pomocí HTML a CSS
Správa souborů
Navržení šablony mailu na míru
A/B testování

Správa databáze a lokalizace – 7.5/10

Základem každého dobrého emailového nástroje by měla být možnost odhlášení se z databáze, což je pro GetResponse samozřejmostí. Pokud máte již nějaké kontakty, můžete je bez problémy importovat; stejně tak jako exportovat. Nemusíte sbírat jenom emaily či jména, ale naprosto libovolnou informaci díky funkci vlastních polí. Pokud neovládáte angličtinu, nebudete však potěšení z naprosto neexistující lokalizace do českého jazyka.

Import kontaktů
Export kontaktů
Poskytnutí opt-in formulářů
Segmentování kontaktů
Možnost odhlášení z odběru
Podpora vlastních polí
Web v češtině
Podpora v češtině

Zdlai očekáváte od vašeho e-mailového nástroje něco jiného, než nabízí GetResponse, podívejte se na naše srovnání nástrojů na e-mail marketing.

Více informací →

GetResponse recenze
getresponse-logo

Název: GetResponse

Shrnutí:
✅ Import kontaktů
✅ Export kontaktů
✅ Poskytnutí opt-in formulářů
✅ Segmentování kontaktů
✅ Možnost odhlášení z odběru
✅ Podpora vlastních polí
✅ Možnost zobrazení emailu v prohlížeči
✅ Responzivní šablony emailů
✅ Náhledy emailu v různých zařízeních

 • Finance - 8.5/10
  8.5/10
 • Posílání emailů - 10/10
  10/10
 • Tvorba emailů - 10/10
  10/10
 • Správa databáze a lokalizace - 7.5/10
  7.5/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.5 (2 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám