ePojisteni.cz Recenze

Vyhody

+ Nejširší srovnání povinného ručení na trhu
+ Úspora na sjednaných pojistkách až 50 %
+ Výsledek srovnání do 2 minut

Nevyhody

Pojištění mazlíčků a životní pojištění nemá srovnání – nabídnou rovnou sjednání konkrétní pojistky
– Katastrofální klientská podpora

 

Epojisteni Cz Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

ePojištění.cz Recenze

Shrnutí:

ePojištění je online srovnávač pojištění, který porovnává ceny různých typů pojištění u více pojišťoven. Největší nabídku/srovnání mají u povinného ručení a havarijního pojištění. Zajímavé porovnání nabídnou i u pojištění domácnosti. Naopak u životního pojištění a pojištění domácích mazlíčků nabídnou místo srovnání více pojišťoven přímo sjednání smlouvy u jedné, se kterou spolupracují. Jejich komunikace s klienty je velice špatná. Nám se prakticky nepodařilo získat žádnou odpověď na naše dotazy.  

Základní parametry – 10/10

Epojisteni Zakladni Parametry

Potřebujete pojistit auto, domácnost nebo svého mazlíčka? Hledáte vhodné životní a úrazové pojištění? Máte dvě možnosti. Buď budete jednotlivé pojišťovny procházet sami, zkoušet kalkulaci různých pojistek a pak si vyberete, nebo využijete online srovnávače. Na trhu je v dnešní době hned několik online srovnávačů, které umožňují srovnat různé druhy pojištění. Ne každý srovnávač vám ale ideálně poradí právě v tom, co hledáte. Jeden je zaměřený spíše na havarijní pojištění – jako právě ePojištění, jiný se soustředí převážně na životní pojistky apod. 

V našem srovnání online srovnávačů pojištění zjistíte, který je nejvhodnější právě pro vás. Díky tomu se vyhnete ztrátě času s nevhodným srovnávačem a zvolíte ten, který vám s požadovaným pojištěním skutečně pomůže. 

ePojištění nabízí celkem 10 druhů pojištění, přičemž spolupracují s 16 pojišťovnami. To sice není mnoho, ale pro určité druhy pojištění to stačí. Zaměřují se především na pojištění havarijní, kde je na výběr nejvíce pojišťoven. Na druhou stranu u životního pojištění mají v nabídce jen MutuMutu, takže si sice přes tento srovnávač životní/rizikové pojištění sjednáte, ale nesrovnáte si ho s dalšími pojišťovnami. 

Jistou výhodu představuje pojišťovací poradna. Tam se sice nespojíte s žádným živým poradcem, ale můžete najít odkazy na nejvyhledávanější srovnání, nebo odpovědi na nejčastější otázky ohledně pojištění či fungování srovnávače. Zjistíte, jak pojištění sjednat, zda jste ve skutečnosti pojištěni u ePojištění, nebo u jednotlivých pojišťoven, s nimiž spolupracují atd. 

Kolik druhů pojištění srovnají10
Kolik pojišťoven srovnají16
Pojišťovací poradna
Sleva až 50 %

Druhy pojištění – 10/10

Epojisteni Druhy Pojisteni

ePojištění nabízí deset druhů pojištění. Můžete si tu porovnat a rovnou sjednat povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku a osob, domácnosti a nemovitostí, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, ale i pojištění psů a koček, které na tomto webu najdete jako pojištění mazlíčků a další. 

Jelikož ePojištění nenabízí u každého druhu pojištění přímo srovnání, nýbrž v některých případech rovnou přichází s nabídkou konkrétní pojišťovny a výpočtem pojistného, podíváme se na jednotlivá pojištění podrobněji. Zjistíte tak, kde skutečně vám pomohou porovnat ceny a co se vyplatí.  

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Pojištění majetku a osob
Pojištění domácnosti a nemovitosti
Cestovní pojištění
Životní pojištění
Pojištění psů a koček

Povinné ručení

Epojisteni Povinne Ruceni Srovnani

Povinnému ručení se nevyhne žádný řidič a majitel vozu. Proč ale platit zbytečné peníze, když můžete mít toto pojištění sjednané přes srovnávač a ušetříte tak spoustu peněz. Záleží samozřejmě na tom, jakou pojišťovnu si vyberete, kolik platíte nyní atd. Ve skutečnosti můžete získat úsporu až 70 %. Výhodnější je sjednání havarijního pojištění rovnou k povinnému ručení.

Srovnání provede ePojištění během cca 1 minuty. Povinné ručení přitom srovnává u 9 pojišťoven, což je poměrně široká nabídka. Spolupracuje s pojišťovnou Allianz, Uniqa, ČPP, Generali, ČSOB, Direct, Pillow, Kooperativa a Slavia. Pojistí kolem 7 000 lidí týdně a většina z nich pojištění hodnotí přes 90 %. 

Pokud již povinné ručení máte a vyhovuje vám vaše pojišťovna, přesto byste rádi nějakou slevu na pojistném, i to je možné. Porovnejte si cenu pojištění a sjednejte si nižší cenu pro to své. Pokud by se stalo, že byste jinde dostali ještě nižší nabídku, je ePojištění schopno ji dorovnat. Díky tomu mohou garantovat nejnižší nabídku pojištění. 

Další výhodou ePojištění je i právní servis po nehodě zdarma. 

Havarijní pojištění

Epojisteni Zivotni Pojisteni

Havarijní pojištění má za cíl řešit havárii vozidla, srážku se zvěří, ale také odcizení, vandalismus nebo živelné pohromy. Může se stát, že vám kroupy poškodí kapotu, větve nebo tašky ze střechy spadnou na auto a poničí ho atd. Pokud máte sjednané havarijní pojištění, nebudete muset hradit opravu auta sami. ePojištění má havarijní pojištění nastavené hodně podobně, jako povinné ručení. Opět vám srovná 9 různých pojišťoven (stejných, jako u povinného ručení), a to do cca 2 minut. Ušetřit na něm můžete při sjednání pojistky přes ePojištění až 50 %. Větší bonusy a slevy získáte, pokud uzavřete povinné ručení a havarijní pojištění najednou. 

Životní pojištění

Životní (a úrazové) pojištění najdete v nabídce srovnávače ePojištění také. Bohužel se zde nedočkáte přímo srovnání. Zatím tento portál spolupracuje jen s životním pojištěním MutuMutu, které patří mezi ty jednodušší varianty. MutuMutu vás pojistí na pracovní neschopnost, smrt a trvalou invaliditu, a to z hlediska nemoci i úrazu. Bohužel zde nenajdete klasické úrazové pojištění, které by vám vyplatilo denní odškodné za úraz. Stejně tak není v jejich nabídce ani hospitalizace. Na druhou stranu mají bonusy za zdravý životní styl, takže můžete získat slevu na pojistném nejen sjednáním přes ePojištění, ale i díky tomu, že nekouříte, že sportujete atd. 

Doporučení!
Zaujalo vás Životní pojištění MutuMutu a chtěli byste se o něm dozvědět více? Navštivte naši recenzi ve srovnání životních pojištění od 5 NEJ a zjistěte všechny jeho výhody a nevýhody. 

Cestovní pojištění

U cestovního pojištění vám srovnávač ePojištění opět nabídce srovnání hned několika pojišťoven. V tomto případě spolupracují s pojišťovnou VZP, dále s Allianz, Axou, s pojišťovnou Union, s Evropskou pojišťovnou a s pojišťovnou Slavia. Srovnání i se sjednáním můžete mít hotové do dvou minut a to klidně i v den odjezdu. Při sjednání přes ePojištění můžete ušetřit až 50 % z běžné ceny. Navíc je možné sjednat si k cestovnímu pojištění rovnou i pojištění vozidla (cestujete-li na dovolenou svým vozem). 

Cestovní pojištění vám pokryje náklady na ošetření, hospitalizaci, léky, nezbytné převozy a repatriaci a v případě smrti i převoz ostatků zpět do ČR. 

Bát se nemusíte ani nemoci Covid-19, protože ePojištění srovnává takové nabídky, abyste byli pojištěni na zahraniční dovolené i v případě onemocnění koronavirem. 

Pojištění domova

Pojištění domova na srovnávači ePojištění zahrnuje pojištění domácnosti a nemovitosti. Online kalkulace i s uzavřením pojistné smlouvy trvá cca 4 minuty. Při sjednání přes ePojištění můžete na pojistném ušetřit až 40 %. Co nám přijde trochu málo, je počet pojišťoven, které má ePojištění v nabídce/ve srovnání. Najdete tady pojišťovny Direct, Kooperativa, Maxima, Uniqua a Slavia. Pět pojišťoven ve srovnání nám nepřijde mnoho. Navíc se jedná o méně známé pojišťovny. Pokud by vás pojištění domova zajímalo podrobněji a chtěli jste vidět více možností od dalších pojišťoven, podívejte se na naše srovnání pojištění majetku.  

Pojištění mazlíčků

Epojisteni Pojisteni Mazlicku

ePojištění vám pomůže i se sjednáním pojištění mazlíčků. Opět tu však budete marně hledat srovnání více pojišťoven. ePojištění spolupracuje s pojištěním PetExpert, které patří mezi nejlepší pojištění psů a koček na českém trhu. Pomůže vám s úhradou škod, které váš mazlíček provede, ale samozřejmě hradí i nemoc nebo úraz a jejich léčbu na veterině. Veterinární péče může být opravdu velice drahá, tudíž je vhodné mít pojištění sjednané pro všechny psy a kočky v domácnosti. PetExpert vám nabídne několik typů/tarifů pojištění a hlavně má velmi dobrá hodnocení co se týká proplacených pojistných případů. Velkou výhodou je také to, že zatímco u jiných pojišťoven musíte ošetření zaplatit a oni vám jej proplatí až zpětně, PetExpert spolupracuje přímo s veterináři a tak hradí část ošetřovného rovnou.

Náš tip!
Zaujalo vás pojištění mazlíčků, ale chtěli byste si nejprve projít a porovnat více nabídek od různých pojišťoven? Navštivte naše srovnání pojištění psů a koček na stránkách 5NEJ a vyberte si to, které vám bude nejlépe vyhovovat. 

Co ještě umí ePojištění?

ePojištění kromě těchto základních druhů pojistek umí poradit ohledně pojištění odpovědnosti nebo penzijního připojištění. Zabývají se rovněž úsporou na plynu, elektřině, telefonu a internetu. I v těchto případech vám porovnají nabídky hned od několika spotřebitelů a vy si můžete vybrat tu nejlepší/nejlevnější pro vás. Poradí a spočítají vám i cenu za asistenční služby. 

Jak to funguje – 8.3/10

Epojisteni Jak To Funguje

ePojištění nabízí v první řadě srovnání různých druhů pojištění od více pojišťoven. Srovnání poskytne především u havarijního pojištění a povinného ručení, u pojištění domácnosti a cestovního pojištění. Pokud byste chtěli porovnat životní pojištění nebo pojištění mazlíčků, budete mít smůlu. V těchto případech spolupracují vždy jen s jednou pojišťovnou, tudíž není co srovnávat. 

Vámi vybrané pojištění si můžete přes ePojištění rovnou sjednat. Srovnání trvá cca 1 – 2 minuty. Sjednání pojištění se pak různí, podle toho, jak složitý proces má vybraná pojišťovna. Pojištění je možné sjednávat online a díky tomu, že přejdete přímo přes portál ePojištění, získáte větší slevu na pojistném. 

Možnost sjednání pojištění
Srovnání různých pojištění (ne u všech druhů pojistek)
Rychlost výsledkudo 2 minut

Podpora – 5/10

Podporu má ePojištění řešenou na telefonní lince, a to od pondělí do pátku od 9:00 do 19:30, a v sobotu a neděli od 14:00 do 18:00. Spojit se s nimi můžete i pomocí e-mailu. My jsme využili klientskou linku, kde jsme se nechali podle pokynů přepojit na příslušné oddělení. Místo operátora se nám však ozvala hláška, že děkují za hovor a operátor že se nám ozve v nejbližší době. To nás nijak nenadchlo. 

Telefon
Online chat
E-mail/Kontaktní formulář
Otázky/odpovědi0/5
HodnoceníŠpatné

Operátor, který se měl ozvat se nakonec neozval vůbec. Naše otázky zůstaly nezodpovězené a my nemůžeme bohužel hodnotit podporu klientů nijak kladně. Takto by rozhodně vypadat neměla. Závěrečné hodnocení

Klik.cz Recenze
Epojisteni Cz Logo

Název: Klik.cz

Shrnutí:
✅ Jednoduché parametry pro srovnání
✅ široká nabídka různých druhů pojištění

 • Základní parametry - 10/10
  10/10
 • Druhy pojištění - 10/10
  10/10
 • Jak to funguje - 8.3/10
  8.3/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
8.3/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání srovnávačů pojištění.

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám