eDarling recenze

eDarling – seznamka


Výhody
+ Vědecká metoda seznámení založená na osobnostním testu, ale možnost i vlastního vyhledávání mezi uživateli
+ Velká základnu uživatelů (800 tisíc lidí měsíčních návštěv)
+ Ideální pro vážnější vztah


Nevýhody
– Ve verzi zdarma neuděláte skoro nic
– Stížnosti od uživatelů na neupozorňování při prodlužování členství (doporučujeme rušit členství v předstihu)

 

edarling-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Seznamka eDarling patří k těm nejznámějším v Česku (i v Evropě). Na zámořských trzích jako je USA, Austrálie apod. vystupuje pod brandem EliteSingles – jde o celosvětovou velmoc v seznamování. Dobré ohlasy mají od lidí, kteří hledají spíše vážnější známost. Naopak lidi, kteří hledají primárně flirt či krátkodobou známost zde příliš nepochodí (pro ty doporučujeme spíše Badoo nebo Tinder). Ačkoli máte možnost službu využít zdarma, téměř nic v bezplatné verzi neuděláte. V placené verzi naopak dostáváte doporučení od eDarlingu na potenciální partnery dle osobnostního testu, jenž děláte při registraci (na základě vašich zálib, životních hodnot či třeba preferovaného náboženství). Kromě toho můžete také vyhledávat možné protějšky ze svého okolí pomocí pokročilého vyhledávače.

Základní hodnotou eDarling je bezpečnost, proto se zde profily schvalují manuálně. I když si za tuto seznamku budete muset zaplatit, výhodou je, že tato vstupní bariéra odradí většinu podvodníků a výsledkem je menší procento falešných profilů (buďte však stále obezřetní při seznamování přes internet). Mobilní aplikace je dostupná na iOS i Android a ty se od webu téměř neliší (jsou ale mírně “osekané”). Pokud tedy hledáte spíše vážnější známost a nevadí vám si připlatit, pak eDarling je nyní v roce 2021 asi tou nejlepší možnou cestou. Nevýhodou pro některé může být vyšší poměr lidí ve středním věku a to, že málokdo na této platformě hledá volnější vztahy. Kritika od některých uživatelů padla i na automatické prodlužování členství – je třeba si dát pozor a zrušit si jej v předstihu.

Oblíbená seznamka s širokou základnou lidí hledající vážný vztah

Video Recenze

Finance – 8,4/10

Jedna z nejdražších legitimních seznamek

Kromě verze zdarma, kde neuděláte skoro nic, máte na výběr máte ze tří tarifů. Můžete platit jednou za 3 měsíce 1647 Kč, jednou za půl roku 2634 Kč a jednou za rok 4068 Kč.

Cena4068 Kč (ročně)
Garance zprostředkování
Verze zdarma

Důležité parametry – 9,8/10

Největší placená seznamka v Česku i v roce 2021

Výběr správné seznamky je obtížný proces, proto jsme vybrali ty parametry, podle kterých si je nezadaní nejčastěji vybírají. Největší důraz však klademe na její oblíbenost a počet uživatelů, protože to je ve finále rozhodující faktor, zda-li na dané platformě máte šanci najít svůj dokonalý protějšek.

Vědecká metoda seznámení
Manuální schválení profilu
Zasílání zpráv
Placená seznamka (méně falešných profilů)
Vhodné spíše pro:vážná známost
Počet měsíčních návštěv822000 návštěv
Počet registrovaných uživatelůneuvádějí

Podpora a kompatibilita – 8,7/10

Aplikace na iOS i Android; podpora pouze přes kontaktní formulář

Komunikuje podpora pouze přes kontaktní formulář? Nabízí i telefonickou či emailovou komunikaci? A rozjedete eDarling i jako mobilní aplikaci? To najdete v tabulce níže:

Email
Telefon
Kontaktní formulář
Live chat
Sekce FAQ na webu
Web
Mobilní aplikace iOS
Mobilní aplikace Android

Nevyhovuje vám seznamka eDarling? Podívejte se na další námi recenzované seznamky.

Více informací →

eDarling recenze
 • Finance - 8.4/10
  8.4/10
 • Důležité parametry - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.41 (169 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

7 Příspěvků

 1. eDarling není obyčejná seznamka ❤️ 11.1.2021
 2. Doporučuji 6.11.2020
 3. Anonym 26.8.2020
 4. Anonym 5.8.2020
 5. Anonym 1.8.2020
 6. Anonym 20.7.2020
 7. Anonym 2.7.2020

Přispět názorem

Odesílám