Coinmate recenze

Coinmate.io recenze


Výhody
+ Nízké poplatky za nákup Bitcoinu, pokud posíláte z FIO banky, tak úplně bez poplatku. Podpora je v češtině a administrace je velmi jednoduchá a přehledná. Lze nakupovat za české koruny (CZK)


Nevýhody
– Jedná se o směnárnu, proto množství měn, které můžete obchodovat je velmi omezené.

coinmate-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Česká směnárna, která je velmi dobře známá po celé Evropě. Pokud máte FIO banku můžete kryptoměny nakupovat bez poplatku. Pokud máte některou jinou banku, tak nesmutněte. Nakoupit lze i normálním bankovním převodem, kartou a nebo do směnárny můžete poslat Bitcoiny, Litecoiny a Bitcoin Cash.
Coinmate je vstupní bod do světa kryptoměn pro Český trh. Díky minimálním poplatkům lehce nakoupíte Bitcoin nebo Litecoin, který poté můžete poslat na prověřené kryptoburzy.

TIP: Vhodné je poslat koupené kryptoměny na nějakou z kryptoburz. Podívejte se na naše srovnání kryptoburz.


S jakými kryptoměnami lze obchodovat?

Protože je Coinmate.io spíše směnárna, je seznam obchodovatelných měn velmi omezený. V seznamu podporovaných kryptoměn naleznete Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Hlavním účelem směnárny Coinmate je nákup kryptoměny, která je akceptovatelná ve většině burz a tuto kryptoměnu poté můžete poslat dále.

Jak je možno platit?

Kryptoměny můžete na Coinmate nakoupit skrze bankovní převod, platební kartu nebo SEPO platbu. Do kryptosměnárny taky můžete poslat Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Výhodou Coinmate je, že mimo Eur přijímá i české koruny.

Jaké je zabezpečení?

Coinmate nabízí dnes už klasické šifrování přenosu dat pomocí protokolu HTTPS. Nechybí zde i dvoufaktorová autentizace pomocí Google authenticatoru.

Jaká je reputace?

Coinmate je stabilní a bezpečný a v Česku velmi oblíbený, proto má skvělou reputaci a je hojně využívaný pro nákup kryptoměn.

Více informací →

Coinmate recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.26 (23 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

4 Příspěvky

  1. Jakub C. 25.11.2021
  2. Ondřej L. 27.4.2021
  3. John Doe 14.4.2021
  4. David Bit 4.1.2021

Přispět názorem