Coinbase recenze

Coinbase.com


Výhody
+ Jednoduché prostředí, stabilní společnost a dobrá likvidita.


Nevýhody
– Obchodují pouze se základními kryptoměnami a v poslední době jsou na internetu nelichotivé uživatelské recenze.

coinbase

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Coinbase je jednou z nejpoužívanějších a největších bitcoinových burz na světě. Ideálním kandidátem je v případě, zda-li jste v bitcoinovém světě začátečníkem nebo očekáváte jednoduché prostředí se základními funkcemi. Naopak pro pokročilé tradery je platforma vysoce nedostačující, už jen kvůli malému množství obchodovaných kryptoměn.


Tato burza funguje už od roku 2012 a zaměřuje se na americký trh. Podporují však většinu vyspělých zemí, včetně zemí v EU.

Poplatky – 6.7/10

Coinbase Krypto Burza

Poplatek za SEPA platbu je 1,49% za převod prostředků z FIAT měny na Bitcoin. Pokud jde o samotný trading účtují si vždy 1% za každou transakci. Výše poplatků se zvyšuje u plateb kartou na 3,99%, s tím že v tomto případě je transakce okamžitá.

Poplatky za obchodování Maker/TakerNeuvádí
Poplatek za vkladNeplatí se
Poplatek za výběrNeplatí se

Poplatky z obchodů

S poplatky z transakcí nákup/prodej to není u Coinbase úplně jednoduché, ale v zásadě je tento systém poplatků transparentní. Poplatky za transakce pod hodnotu 10 000 USD se obvykle účtují ve výši 0,5 %. Tento poplatek se významně snižuje u transakcí v rozmezí od 10 000 US do 50 000 USD, kdy bývá účtováno 0,35 %. S dalšími úrovněmi mohou poplatky dále klesat.

Zakládání účtu

Coinbase Zalozeni Uctu

Jsou zde čtyři úrovně ověření, přičemž každá úroveň nabízí jiný limit. Nejprve ověříte účet pomocí emailu a telefonu. Následně vyplníte osobní údaje jako jméno a místo bydliště. Poté zadáte bankovní detaily společně s údaji vaši kreditní karty. A čtvrtá úroveň ověření se vám otevře po zaslání kopie průkazu s fotografií (občanský průkaz apod.), DIČ a odpovědí na pár otázek ověřující vaši identitu. Ověřený účet má denní limit 30,000 eur.

Podporované kryptoměny – 6.4/10

Coinbase Kryptomenova Burza

Coinbase nabízí převody z několika FIAT měn typu: EUR, GBP, USD, CAD, SGD či AUD. Coinbase podporuje pouze hlavní kryptoměny, v současnosti to jsou Bitcoin a Ethereum. Díky velkému objemů obchodů má burza dobrou likviditu.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Polkadot

TIP: Nakupte Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin Cash ve směnárně Coinmate.io (s minimálními poplatky) a pošlete si kryptoměnu na směnárnu Coinbase.com. Pak můžete nakoupit jakoukoliv měnu chcete.

Platební možnosti – 8.4/10

Coinbase Platebni Metody

Coinbase je kryptoměnová burza, která podporuje přidávání prostředků tradičními metodami a v klasické “fiat” měně. Prostředky do burzy můžete přidat bankovním převodem nebo s využitím platební karty. U bankovních karet je potřeba počítat s určitými poplatky, které se účtují právě u typů těchto převodů peněz. Prostředky mohou uživatelé přidávat také v kryptoměnách. Coinbase jich podporuje hned několik.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Bitcoin
Ethereum

Zabezpečení

Coinbase nabízí jednu z nejvíce robustních zabezpečení ze všech burz na trhu. Přes 97% všech bitcoinů je umístěno v offline prostoru – ať už v papírové podobě nebo na pevných discích. Nabízejí dvoufaktorovou autentizaci a HTTPS. Dobrou známkou je bezesporu fakt, že burza dosud nebyla nikdy hacknutá.

Coinbase používá mnoho bezpečnostních opatření, ale je potřeba zdůraznit, že kryptoměny na jakémkoliv účtu jsou v bezpečí pouze tak, jak to umožňuje majitel samotného uživatelského účtu. Pro uživatele to jednoznačně znamená, aby používali silná hesla a nejlépe dvoufázové přihlašování nebo biometrické přihlášení pomocí otisků prstů.

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace

Speciální parametry – 6.7/10

Coinbase se snaží být otevřená pro co největší počet uživatelů od začátečníků po zkušenější obchodníky. Nejspíše z toho důvodu nenajdeme v platformě mnoho funkcí nebo různých typů obchodování.

Short sell
Swap
Future contracts

Reputace

Coinbase Reputace

Jde o jednu z nejlepších burz pro začátečníky, už kvůli její dobré uživatelské přívětivosti a lehké srozumitelnosti. Prostředí je velmi intuitivní, jak na PC tak i na mobilních zařízeních. K dispozici je i mobilní aplikace na iOS a Android.

Díky velkému boomu kryptoměn v roce 2017 a také kvůli velké oblíbenosti burzy Coinbase nastávaly občas problémy s přehlceností systému a s neodpovídající podporou. To je hlavní příčinou některých negativních ohlasů, které se na internetu objevují. Jinak jde o jednu z nejstabilnějších a nejvíce přívětivých burz na trhu.

Rok založení2012
TrustPilot.com1.6/5
CryptoCompare.com2.7/5
G2.com3.9/5

Pokud vás odrazují vyšší poplatky u burzy kryptoměn Coinbase, podívejte se také na naše srovnání nejlepších burz kryptoměn.

Více informací →

Coinbase recenze
coinbase

Název: Coinbase

Shrnutí:
✅ Patří k nejlepším na světě
✅ Poplatky patří k těm nižším na trhu
✅ Na své si přijdou i zkušení obchodníci

 • Poplatky - 6.66/10
  6.7/10
 • Podporované kryptoměny - 6.39/10
  6.4/10
 • Platební možnosti - 8.3/10
  8.3/10
 • Speciální parametry - 6.66/10
  6.7/10
7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.33 (18 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám