Chytrá lékárna Recenze

Vyhody

+ Online lékárna se vstřícným přístupem ke klientům
+ Spoustu výhodných akcí a slev
+ Zákaznický program s kartou osobní péče

Nevyhody

Mají pouze 9 lékáren v celkem třech městech (nejvíce v Brně)
– Zatím mají menší nabídku zboží než ostatní online lékárny

 

Chytralekarna Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Chytrá lékárna Recenze

Shrnutí:

Chytrá lékárna je menší síť kamenných lékáren a zároveň online lékárna. Objednat si v ní můžete, ať bydlíte kdekoli v České republice. Ovšem Brňáci mají výhodu, že si objednané zboží mohou zdarma vyzvednout na některé z poboček, nebo zvolit expresní dodání stejný den, kdy objednali. Tato online lékárna umožňuje objednat velké množství lékárenského zboží, i když jejich nabídka zatím není tak široká, jako u konkurenčních e-shopů. Kromě nákupu léků můžete využít klientský program s osobní kartou a získat další slevy a výhody. Součástí služeb klientům je i různé měření – hladiny krve, cholesterolu, pleťová diagnostika apod. Toto je však možné opět jen na kamenných pobočkách.  

Důležité parametry – 9.3/10

Chytra Lekarna Predstaveni

Chytrá lékárna je online lékárna s devíti kamennými pobočkami v Brně, Tišnově a Vyškově. Osobně i online poskytují poradenství ohledně zdraví a krásy a mají pro své klienty zákaznický program s kartou osobní péče, díky které získáváte nejen slevy na doplatky a řadu léků na předpis bez doplatků, ale i další slevy a výhody. V e-shopu mají zatím menší množství zboží než konkurenční lékárny, ale to jistě během času bude přibývat. Rozhodně u nich však ušetříte objednáním zboží v různých akcích. Pokud máte léky na předpis, můžete si je objednat online z eReceptu a vyzvednout si je na některé z poboček Chytré lékárny. Nevýhodou však je, že jsou k dispozici jen ve zmíněných třech městech. 

Vlastní pobočky (počet)9
Zákaznický program
Vlastní akční leták
Velký výběr produktů
Rezervace léků z eReceptu

Karta osobní péče

Chytra Lekarna Karta Osobni Pece

Karta osobní péče Chytré lékárny poskytuje výhodné slevy na některé produkty, ale i slevy na doplatky. U některých doplatků můžete ušetřit až 50 % a řada produktů je díky této kartě zcela bez doplatků. Další výhodou osobní karty je, že vás lékárna lépe pozná. Ví, jaké léky berete, co potřebujete a snáze vám pak poradí. Kromě toho s kartou získáte i spoustu služeb pro zdraví a krásu, které jsou k dispozici jen pro držitele této karty. 

Doporučujeme!
Jste z Brna a chcete své zboží ještě ten den, kdy si ho objednáte? Můžete zvolit expresní dodání díky speciální doručovací službě Messenger Same Day. Služba expresního rozvozu stojí 279 Kč. 

Služby zákazníkům

Chytrá lékárna se soustředí na speciální služby zákazníkům, kde vás naučí, často zdarma, jak pečovat o své tělo a zdraví. Jejich cílem je preventivní péče a osobní přístup. Využít můžete různé měření a kontroly – např. měření hladiny kyseliny močové v krvi, měření hladiny cholesterolu, měření cukru v krvi, ale také diagnostiku pleti a vlasů, homeopatickou poradnu atd. Zkrátka vše, co vás o zdraví a kráse zajímá, se můžete dozvědět právě v Chytré lékárně. Nevýhodou však je, že osobní poradenství je opět jen na těch 9 kamenných pobočkách. Využívat ale můžete i online poradenství a magistru na telefonu. 

Senior klub

Chytrá lékárna se soustředí i na to, jak co nejlépe nastavit služby seniorům. Kromě již zmíněného osobního přístupu a vstřícnosti přináší slevu 5 % na volně prodejné léky, pravidelné přednášky, kde se mohou senioři dozvědět plno zajímavostí o zdraví, jak o něj pečovat apod. Členství v Senior klubu je zdarma, tak proč ho nevyužít, jste-li z Brna a okolí. 

Objednávka z eReceptu

Chytra Lekarna E Recept

Pokud jste od svého lékaře dostali eRecept, nemusíte chodit do lékárny dvakrát – nejprve objednat a pak léky vyzvednout. Objednat si můžete na webových stránkách Chytré lékárny zdarma. Obvykle je vaše objednávka zpracována do druhého dne. Jakmile budou vaše léky připraveny, dostanete informaci e-mailem. Proto ušetříte své kroky i čas a nebudete trávit v lékárně více času, než je nezbytně nutné. Což je obzvlášť v této době velmi důležité. 

Náš tip!
Nejste z Brna a okolí a vadí vám, že nemůžete své zboží objednané na Chytré lékárně vyzvednout osobně? Nebo vám nevyhovuje Chytrá lékárna v něčem jiném? Můžete se podívat na naše srovnání nejlepších online lékáren a vybrat si tu, která bude nejlepší právě pro vás. 

Dodací podmínky – 10/10

Chytra Lekarna Doprava A Platba

Online objednávky z Chytré lékárny si můžete vyzvednou na jedné z devíti poboček zcela zdarma, nechat si je zaslat domů na adresu, nebo vyzvednout třeba na Poště či v Zásilkovně. Kromě Pošty a Zásilkovny využívá Chytrá lékárna i PPL. Při objednávce nad 990 Kč je doprava zdarma. Zboží obvykle dorazí za dva až tři dny. Záleží na tom, jakou zvolíte platbu. Využít ale můžete i speciální expresní doručení.

Průměrná doba dodání (dny) podle Heureka2,7
Doprava zdarma od990
Možnost osobního odběru na pobočce zdarma

Messenger Same Day

Chytra Lekarna Messenger

Pokud bydlíte v Brně, můžete využít i speciální služby Messenger, což je doručovací společnost působící právě v tomto městě. Pokud spadáte do tohoto okruhu doručení, objednáte zboží do 12:00 a zboží je aktuálně na skladě, můžete jej mít doma ještě tentýž den, což je opravdu výhodné. Nemusíte nikam chodit. Ráno objednáte a odpoledne máte balíček u sebe. Nevýhodou však je poměrně vysoká cena – 279 Kč. 

Platební podmínky – 9.5/10

K placení své objednávky můžete zvolit online platbu, platbu kartou, platbu bankovním převodem nebo zvolit tzv. odloženou platbu, která umožňuje zboží objednat a zaplatit později, nebo si ji dokonce rozdělit do několika splátek. Zvolit můžete samozřejmě i doručení na dobírku. Poplatek pak bude 49 Kč, což je sice celkem hodně, ale není to jediná online lékárna s takto vysokým poplatkem. Pokud si zboží objednáte k vyzvednutí na některé z kamenných poboček Chytré lékárny, můžete platit hotově, kartou nebo benefitními poukázkami. 

Dobírka
Platební karta
Hotově (při osobním odběru)
Poplatek za dobírku49

Podpora – 10/10

Chytrá lékárna staví především na vstřícném a milém přístupu ke klientům. Proto dbají na kvalitní podporu jak na svých několika kamenných pobočkách, tak na dalších kanálech. Spojit se s nimi můžete telefonicky, e-mailem i na online chatu. Získat můžete kontakt i přímo na konkrétní lékárnu. A pokud potřebujete poradit ohledně zdraví, můžete se telefonicky spojit přímo s magistrou na telefonu. 

Kontaktní e-mail
Online chat
Telefon
Odpověď do 24 hodin
Kolik otázek zodpověděli5/5
Celkové hodnoceníVýborná

My jsme zvolili online chat a byli jsme maximálně spokojení. Propojil se nám automaticky s facebookovým účtem, ale využít jej můžete i bez něj, jako host. Odpověď jsme obdrželi do 24 hodin a podpora vysvětlila a zodpověděla vše, co nás zajímalo. Díky tomu můžete Chytrou lékárnu rozhodně doporučit. Závěrečné hodnocení

Chytrá lékárna Recenze
Chytralekarna Logo

Název: ChyraLekarna.cz

Shrnutí:
✅ Služby zákazníkům přímo na pobočkách lékáren
✅ Možnost objednat eRecept a vyzvednout léky na pobočce
✅ Po Brně možnost expresního dodání - ještě v den objednání

 • Důležité parametry - 9.3/10
  9.3/10
 • Dodací podmínky - 10/10
  10/10
 • Platební podmínky - 9.5/10
  9.5/10
 • Podpora - 10/10
  10/10
9.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.5 (2 Recenze)

Podívejte se na naše pravidelně aktualizované srovnání online lékáren

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám