Blockchain Wallet recenze

Blockchain Wallet recenze


Výhody
+ Aplikace je k těm nejjednodušším na trhu, administrace je v češtině a je též nejpoužívanější online peněženkou vůbec.


Nevýhody
– Oproti hardwarovým peněženkám v sobě zahrnuje risk díky účasti třetí strany a podporuje pouze Bitcoin. 

blockchain wallet

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Jestliže hledáte spolehlivou online peněženku, kam můžete relativně bezstarostně vložit menší částky v Bitcoinu, pak s touto aplikací nešlápnete vedle. Jde o velmi jednoduchou aplikací, ve které se během krátké doby zorientuje i absolutní krypto nováček. Peněženka Blockchain nepodporuje jiné měny než Bitcoin, ale na běžné fungování a placení v této měně je více že dostačující. Používat můžete jak mobilní, tak i webovou aplikaci. Blockchain je jedna z nejoblíbenějších online Bitcoin peněženek vůbec.


Kompatibilita – 8.6/10

“Aplikace pro web i smartphone”

Blockchain – Bitcoin wallet je vhodná pro ty, kteří hledají mobilní nebo webovou aplikaci, díky které mohou platit v Bitcoinech. Neslouží k uchovávání větších částek, jelikož zde existuje malá pravděpodobnost hackerského útoku či jiného vnějšího zásahu – vaše privátní klíče vlastní totiž třetí strana. V aplikaci můžete přímo i kupovat Bitcoiny díky integrované směnárně. Výhodněji však nakoupíte ve směnárnách jako třeba SimpleCoin.com. Aplikace podporuje český jazyk.

Zabezpečení – 5/10

“Privátní klíče vlastní třetí strana”

Stejně jako u většiny online peněženek, i zde existuje riziko, že o vaše kryptoměny přijdete. Privátní klíče totiž drží třetí strana a tím se zbavujete plné kontroly nad svými penězi. Pro menší částky je však online peněženka nenahraditelná, díky své jednoduchosti a možnosti využít ji kdekoli a kdykoli (stačí mít u sebe telefon). Pro přístup do aplikace zadáváte vámi zvolený PIN nebo na iPhonu stačí zadat Touch ID. Je zde možnost zálohy pomocí seedu (12 náhodných slov, které si zapíšete v daném pořadí).

Podpora kryptoměn – 5/10

“Pouze Bitcoin”

Aplikace podporuje pouze Bitcoin, což z ní dělá poměrně úzce zaměřený projekt. Na jakoukoli jinou měnu je třeba stáhnout si jinou online peněženku.

Reputace – 6/10

“Nejoblíbenější Bitcoin peněženka na iOS a Android”

Jelikož je Blockchain Wallet jednou z nejpoužívanějších online peněženek vůbec, jde o velmi oblíbený nástroj, se kterým jsou lidé po většinou spokojení. Aplikace je zdarma a na portálu CryptoCompare.com dostala 24 pozitivních recenzí z celkového počtu 32. Lidé si aplikace cení jako Bitcoin peněženky, ale nikdy si ji nemohou cenit jinak – nepodporuje totiž žádné jiné digitální měny.

Zkuste se podívat na další Bitcoin peněženky na našem portále.

Více informací →

Blockchain Wallet recenze
 • Kompatibilita - 8.6/10
  8.6/10
 • Zabezpečení - 5/10
  5/10
 • Podpora kryptoměn - 5/10
  5/10
 • Reputace - 6/10
  6/10
6.2/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
2.75 (4 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem