Bittrex recenze

Bittrex


Výhody
+ Jednoduchá směnárna
+ Vysoké množství kryptoměn (téměř 300)
+ Bezpečnost

 

Nevýhody
– Vysoké poplatky
– Chybí čeština
– Nižší likvidita

 

bittrex-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Bittrex je kryptoměnová burza, kterou založila stejnojmenná společnost v roce 2014 v Seattlu. Tato burza patří k nejznámějším americkým burzám tohoto druhu. Burzu založili tři odborníci na kybernetickou bezpečnost a právě na ni je zde kladen největší důraz. V burze je možné obchodovat s téměř třemi stovkami kryptoměn.

Platforma burzy je jednoduchá a každý alespoň trochu znalý uživatel se v ní ihned zorientuje. Stejně jednoduchý je i nákup i prodej kryptoměn. Burza však neumožňuje obchod s finanční pákou. Nevýhoda je též v přítomnosti jen dvou příkazů, Limit order a Conditional order. Limit order však umožňuje také nákup za aktuální cenu, tj. okamžitý nákup. Conditional order pak bude spíš pro pokročilé obchodníky, neboť umožňuje vytvořit obchodní příkaz až při splnění určité podmínky, např. dosažení určité ceny shora či zdola. Nevýhodou burzy jsou velké poplatky 0,25 % za transakci a nepřítomnost češtiny.

Finance může klient vložit do burzy převodem z kryptoměné peněženky nebo bankovním převodem, k čemuž může být využitý pouze předem schválený účet a měnou musí být americký dolar. K samotnému začátku na burze je pak nutná registrace spolu s bezpečnostním ověřením. K vybírání z účtu pak i verifikace a vhodné je také 2Fa zabezpečení, až s ním je možné vybrat až kryptoměny v hodnotě 100 BTC denně, do té doby pouze 1 BTC denně.

Bittrex je velmi bezpečná a důvěryhodná burza, která však může odradit vysokými poplatky, nepřítomností češtiny a nízkým počtem obchodních příkazů. Stejně tak je její nevýhodou nízká likvidita nebo pomalá zákaznická podpora.

Bittrex je bezpečná burza s obrovským množstvím kryptoměn, ale horšími přidruženými službami.

Podporované kryptoměny

Obrovský počet kryptoměn a pouze jedna fiat měna, americký dolar

Zejména pokud jste aktivní krypto-investor, chcete mít co nejširší výběr kryptoměn, do kterých můžete v rámci burzy investovat. Nabízí právě Bittrex ty kryptoměny, jež jsou pro vás zajímavé? To odpoví tabulka níže:

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Jiné měny?

Platební možnosti

Vkládat je možné bankovním převodem nebo z kryptoměné peněženky

Je možné platit kartou, v hotovosti, bankovním převodem nebo pouze v digitální měně? Zejména u burz, jež obchodují altcoiny (jiné než bitcoin), je běžné, že nepřijímají platby ve FIATu.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Převod kryptoměn

Zabezpečení

Základní funkce; Limit order, Conditional order

Byť je úroveň zabezpečení burzy z pohledu uživatele téměř nezjistitelná a nejlepší obrázek o bezpečnosti burzy si uděláte, když si zkontrolujete její reputaci, určitě by měla mít dvoufaktorovou autentizaci a SSL zabezpečení (https). Některé burzy nabízejí funkce podobné těm, které najdete ve forexu, jako např. short sell či future contracts (margin trading). Jak je na tom Bittrex?

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace
Margin trading

Reputace

Bezpečná burza s vyššími poplatky

Dali jsme do kupy nezávislá testování bitcoin burzy Bittrex a dali je na jedno místo. Jak si tato burza vede v očích veřejnosti?

Rok založení2013
TrustPilot.com20%
CryptoCompare.com50%
Bestbitcoinexchange.net80%

Není pro vás Bittrex to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin burz.

Více informací →

Bittrex recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
0 (0 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem