Bitstamp recenze

Bitstamp.net


Výhody
+ Na trhu působí od roku 2011, je oficiální finanční institucí.
+ Transakce jsou díky objemu velmi rychlé.


Nevýhody
– Můžete obchodovat pouze Bitcoin, LiteCoin, Ethereum a Ripple, jiné měny musíte nakupovat jinou cestou.

bitstamp

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Bitstamp je evropská burza, která funguje bez přerušení od roku 2011. Díky výborné reputaci je nyní tato burza jedním z nejlepších míst, kde bitcoin můžete koupit. Přijímají dollary a eura, stejně jako švýcarské franky a libry.

TIP: Nakupte Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin Cash ve směnárně Coinmate.io (s minimálními poplatky) a pošlete si kryptoměnu na směnárnu Bitstamp.net. Pak můžete nakoupit jakoukoliv měnu chcete.


Výše poplatků

Systém poplatků je poměrně jednoduchý. Bitstamp získává malou provizi z každé učiněné transakce. Při obchodech pod $20,000 je poplatek 0,25%. Na $100,000 poplatek padá na 0,24% a následně cena stále klesá o jednu setinu po každé, kdy se částka zdvojnásobí. Nejnižší poplatek je pak u $20,000,000, kde se dočkáte 0,10% za transakci. Nejenže je tento systém snadno pochopitelný, ale také motivuje k větším investicím, což ocení velké finanční instituce.

Zabezpečení

Pokud jde o bezpečnost, Bitstamp nabízí dvoufaktorovou autentizaci, která propojuje uživatelský účet s telefonem nebo jiným zařízením, stejně jako heslo, jenž chrání účet před zcizením. Společnost se též zavazuje zabraňovat praní špinavých peněz a jiným nečistým praktikám. Bitstamp je též první oficiální finanční institucí se sídlem ve Švýcarsku.

Co a jak můžete obchodovat

Jako jedna z mála burz nabízí platbu kartou, což dělá převod ještě o něco jednodušším. Samozřejmostí je bankovní převod. I přesto, že je Bitstamp jedna z nejlepších burz, má i své nevýhody. Pokud chcete obchodovat jinou kryptoměnu než Bitcoin, Ethereum, Litecoin nebo Ripple, pak je nutno poohlížet se po jiné, jelikož Bitstamp podporuje pouze tyto 4 měny.

Oblíbenost burzy

Společnost je transparentní ohledně informací, které sbírá a jak je používá. Co se týče celkového objemu obchodů v rámci burzy, je Bitstamp již několik let na předním příčkách. Čím vetší je objem, tím rychlejší a větší transakce můžete od burzy očekávat. Je jednou z nejpoužívanějších burz v Evropě, a je vhodnou burzou pro českého obchodníka.

Více informací →

Bitstamp recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

  1. Martin Novák 5.3.2018

Přispět názorem

Odesílám