BitMEX recenze

BitMEX recenze


Výhody
+ Najdete zde pokročilé trading nástroje a systém nabízí mnoho nadstandardních funkcí.


Nevýhody
– Systém není pro začátečníky a prostředí je poměrně komplikované.

Bitmex

Navštívit stránku →

Shrnutí:
BitMEX je mezinárodní bitcoinová burza, jenž přijímá vklady pouze v kryptoměnách. I když nemůžete vkládat FIAT měny, dostane se k vám na oplátku jedna z nejpropracovanějších trading platforem, kterou na trhu najdete. Objevíte zde nepřeberné množství profesionálních trading nástrojů, které vaše investování mohou posunout na novou úroveň.


Historie společnosti sahá do roku 2014, kdy ji založil bývalý bankéř Arthur Hayes. Burza mí sídlo v Hong Kongu, ale zaměřuje se na mezinárodní trh. Česká republika je mezi podporovanými zeměmi.

Video recenze

Poplatky – 10/10

Bitmex Poplatky

BitMEX si neúčtuje žádné popplatky za výběr nebo vklad. Pouze za výběr je účtován malý poplatek, který je však daný samotným blockchainem, nikoliv BitMEXem.

Poplatky za obchodování Maker/Taker0,025%/0,075%
Poplatek za vkladNeplatí se
Poplatek za výběrNeplatí se

Poplatky za obchodování

Poplatek za obchodování je důležitým faktorem při výběru kryptoměnové burzy. Někdy totiž mohou poplatky významně zamávat s na pohled výhodnými obchody.

Burza BitMEX funguje na modelu Maker a Taker, takže poplatky z obchodování závisí na typu pokynu a na konkrétním druhu kryptoměny.

TIP: Nakupte Bitcoin ve směnárně Coinmate.io (s minimálními poplatky) a pošlete si kryptoměnu na směnárnu Bitmex.com. Pak můžete nakoupit jakoukoliv měnu chcete.

Podporované kryptoměny – 7.8/10

Bitmex Kryptomeny

BitMEX podporuje mnoho stablecoinů i altcoinů. Mezi ty patří oblíbené kryptoměny jako Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tron a mnoho dalších.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Polkadot

Co a jak můžete obchodovat?

V porovnání třeba s burzou Poloniex má BitMEX poměrně malý výběr obchodovaných kryptoměn. I přesto zde najdete asi 10 nejznámějších digitálních měn. To, co burza ztrácí na počtu obchodovaných kryptoměn, získává na nadstandardních funkcích. Je třeba však zmínit, že výbornou likviditu můžete očekávat hlavně u Bitcoinu. U jiných měn se BitMEX někdy potýká s nízký objemem obchodů.

Jak vytvořit účet na BitMEX?

Všemu předchází proces registrace. Dříve nemuseli uživatelé složitě ověřovat svoji identitu, nahrávat fotografii nebo pořizovat selfie. Nebylo nutné ani zasílání dokumentů nebo dokladů. V současné době však burza trvá na úplném ověření uživatele.

Jak funguje BitMEX?

Na této burze není možné nakupovat kryptoměny za klasické peníze. Není tedy možné přijít tam s pár dolary v kapse (na účtu) a začít nakupovat kryptoměny. Pokud nejste vlastníkem nějaké kryptoměny, tak není BitMEX pro vás, protože se zde obchoduje pouze v kryptoměnách. Jestliže chcete začít na burze BitMEX obchodovat, tak si musíte nejprve pořídit kryptoměnu přes jiného prostředníka jakou jsou například směnárny.

Platební možnosti – 1.66/10

Bitmex Pridani Prostredku

BitMEX je burza, kde se obchoduje pouze v kryptoměnách. Není proto možné provádět vklady v klasické fiat měně. K obchodování potřebujete bitcoin, za který můžete provádět obchody s dalšími kryptoměnami.

Vkládání prostředků na BitMEX probíhá tak, že se uživatel přihlásí ke svému účtu na burze a provede bitcoinový vklad.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Bitcoin
Litecoin
Ethereum

Zabezpečení

Burza má výborné zabezpečeBitmex Zabezpeceniní skrze dvoufaktorovou autentizaci a HTTPS protokol. Platforma je dobře zajištěna proti hackerským útokům, a to dokazuje i prozatím čistý štít, co se zmíněných útoků týče.

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace

Speciální parametry – 10/10

Tato burza patří mezi ty, u kterých najdete naprosto bezkonkurenční nástroje na trading. Pro představu můžeme uvést některé z nich: Market order, Limit order, Stop order, Take Profit, order, Iceberg orders, Hidden orders, Close On, Trigger Orders, Margin Trading, Post Only orders,… BitMEX je určen pokročilým uživatelům, proto zde nováčci příliš nepochodí.

Short sell
Swap
Future constracts

Reputace

Uživatelské prostředí vypadá dobře, ale je příliš komplikované pro úplné začátečníky. Platforma je poměrně rychlá a responzivní, tudíž je vhodná i pro mobilní zařízení. Na internetu není mnoho negativních recenzí, ale pokud ano, týkají se především jeho složitosti a nepřehlednosti.

Jiné stížnosti se týkají likvidity, ty jsou však většinou starší. Je třeba myslet na to, že je to systém navržený pro profesionální tradery, není to tudíž nejjednodušší platforma. To, co je ale nejdůležitější, je že uživatelé neprezentují systém jako spam, jak tomu tak je u mnoha jiných platforem.

Rok založení2014
TrustPilot.com2.3/5
CryptoCompare.com3/5
G2.com3.1/5

Burza Kryptoměn Bitmex může být pro někoho nepřehledná, pokud od burzy očekáváte něco jiného, zkuste se podívat na naše srovnání Bitcoin Burz.

Více informací →

Bitmex recenze
Bitmex

Title: Bitmex

Shrnutí:
✅ Vysoký pákový efekt
✅ Podpora anonymity
✅ Komplexní nástroje

 • Poplatky - 10/10
  10/10
 • Podporované kryptoměny - 7.81/10
  7.8/10
 • Platební možnosti - 1.66/10
  1.7/10
 • Speciální parametry - 10/10
  10/10
7.4/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.33 (6 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Jeden příspěvek

 1. Doporučuji crypto.com - burza kryptomen s Visa kartou 3.2.2021

Přispět názorem

Odesílám