Bitmex recenze

Bitmex.com


Výhody
+ Najdete zde pokročilé trading nástroje a systém nabízí mnoho nadstandardních funkcí.


Nevýhody
– Systém není pro začátečníky a prostředí je poměrně komplikované.

Bitmex

Navštívit stránku →

Shrnutí:
BitMEX je mezinárodní bitcoinová burza, jenž přijímá vklady pouze v kryptoměnách. I když nemůžete vkládat FIAT měny, dostane se k vám na oplátku jedna z nejpropracovanějších trading platforem, kterou na trhu najdete. Objevíte zde nepřeberné množství profesionálních trading nástrojů, které vaše investování mohou posunout na novou úroveň.

TIP: Nakupte Bitcoin ve směnárně Coinmate.io (s minimálními poplatky) a pošlete si kryptoměnu na směnárnu Bitmex.com. Pak můžete nakoupit jakoukoliv měnu chcete.


Historie společnosti sahá do roku 2014, kdy ji založil bývalý bankéř Arthur Hayes. Burza mí sídlo v Hong Kongu, ale zaměřuje se na mezinárodní trh. Česká republika je mezi podporovanými zeměmi.

Nadstandardní funkce

Tato burza patří mezi ty, u kterých najdete naprosto bezkonkurenční nástroje na trading. Pro představu můžeme uvést některé z nich: Market order, Limit order, Stop order, Take Profit, order, Iceberg orders, Hidden orders, Close On, Trigger Orders, Margin Trading, Post Only orders,… BitMEX je určen pokročilým uživatelům, proto zde nováčci příliš nepochodí.

Short sell
Swap
Future constracts

Zabezpečení

Burza má výborné zabezpečení skrze dvoufaktorovou autentizaci a HTTPS. Platforma je dobře zajištěna proti hackerským útokům, a to dokazuje i prozatím čistý štít, co se zmíněných útoků týče.

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace

Co a jak můžete obchodovat

V porovnání třeba s burzou Poloniex má poměrně malý výběr obchodovaných kryptoměn. I přesto zde najdete asi 10 nejznámějších digitálních měn. To, co ztrácí na počtu obchodovaných kryptoměn, získává na nadstandardních funkcích. Je třeba však zmínit, že výbornou likviditu můžete očekávat hlavně u Bitcoinu. U jiných měn se BitMEX někdy potýká s nízký objemem obchodů.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON

Oblíbenost burzy

Uživatelské prostředí vypadá dobře, ale je příliš komplikované pro úplné začátečníky. Platforma je poměrně rychlá a responzivní, tudíž je vhodná i pro mobilní zařízení. Na internetu není mnoho negativních recenzí, ale pokud ano, týkají se především jeho složitosti a nepřehlednosti. Jiné stížnosti se týkají likvidity, ty jsou však většinou starší. Je třeba myslete na to, že je to systém navržený pro profesionální tradery, není to tudíž nejjednodušší platforma. To, co je ale nejdůležitejší, je že uživatelé neprezentují systém jako spam, jak tomu tak je u mnoha jiných platforem.

TrustPilot.com5.4/10
CryptoCompare.com3.2/5
Bestbitcoinexchange.net4.5/5
Průměr z nezávislých recenzí:4.5/5

Burza Kryptoměn Bitmex může být pro někoho nepřehledná, pokud od burzy očekáváte něco jiného, zkuste se podívat na naše srovnání Bitcoin Burz.

Více informací →

Bitmex recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.2 (5 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám