Bithoven recenze

Bithoven


Výhody
+ Obrovské množství obchodovatelných kryptoměn.
+ Několik ocenění

 

Nevýhody
– Chybí některé z nejznámějších kryptoměn
– Nelze nakupovat za fiat měny
– Nová a dosud zcela neotestovaná burza

 

bithoven-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Bithoven je velmi mladá kryptoměná burza založená v roce 2019, která již stihla získat několik ocenění. Mezi nimi je ocenění pro nejlepší start kryptoplatformy roku nebo ocenění pro nejrychlejší rostoucí kryptoměnou platformu roku. To doplňuje závratným množstvím kryptoměn k obchodování, kterých je více než 400, nebo třeba bonusem 100 tokenů kryptoměny DOGE k registraci.

S jakými kryptoměnami lze obchodovat?

Burza nabízí více než 400 kryptoměn, mezi kterými však chybí i některé známější. Patří k nim např. IOTA (MIOTA), Dash, ZCash a Stellar. Obchodování je snadné a je zatíženo poměrně nízkými obchodními poplatky a přijatelným poplatkem za výběr z platformy.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON

Jak je možné platit?

Bithoven je čistě kryptoměnou burzou, což znamená, že na této burze není možné kryptoměny zakoupit nebo prodat za fiat měnu jako americký dolar, euro atd. Kryptoměny je zde možná směnit pouze za jiné kryptoměny, které klient převede ze své kryptoměné peněženky na svůj obchodní účet. Tato nevýhoda je však vyvážena obrovským množstvím kryptoměn, s kterými je možné obchodovat.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Převod kryptoměn

Jaké je zabezpečení?

Burza Bithoven splňuje všechny bezpečnostní standardy. Nechybí zabezpečení přenosu dat pomocí protokolu HTTPS. Přihlašování s pomocí SMS či dvoufaktorová autentizace s pomocí google authenticatoru a další.

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace
Margin trading

Jaká je reputace?

Bithoven je velmi mladá burza, která již stačila za svou krátkou existenci získat několik ocenění a vybudovat si dobré jméno. Na větší závěry je však zatím brzy, přesto je možné říci, že zatím vše fungovalo tak, jak mělo. Zajímavé je také to, že burza k registraci dává 100 tokenů kryptoměny DOGE

Rok založení2011
TrustPilot.com32%
CryptoCompare.com48%
Bestbitcoinexchange.net80%

Není pro vás Bithoven to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin burz.

Více informací →

Bithoven recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem