Bitcoinpoint Recenze

Vyhody

+ Nejjednodušší způsob, jak investovat do Bitcoinu.

Nevyhody

– Poplatky za služby jsou mírně vyšší, což se může vyplatit pouze u vyšších investic.

 

Bitcoinpoint Logo

Zajímají Vás zkušenosti jiných uživatelů? Podívejte se na uživatelské recenze.

Bitcoinpoint Recenze

Shrnutí:

Bitcoinpoint je služba, kde můžete jednoduše zakoupit nejpopulárnější kryptoměnu Bitcoin. A to bez nutnosti vyhledávat nebo se spoléhat na nějakou nedůvěryhodnou online směnárnu.

Koupit Bitcoin je možné mnoha způsoby. Můžete k tomu využít automat, online směnárnu nebo třeba kryptoměnovou burzu. Všechny způsoby nákupu této kryptoměny mají svá pro a proti.

Studování všech výhod a nevýhod jednotlivých nákupních kanálů Bitcoinu můžete strávit klidně rok a stejně si nebudete jistí, zda je zvolená metoda důvěryhodná a bezpečná na to, abyste tam bez obav zaslali naspořené finance.

A teď si představte, že existuje služba. Služba, díky které se nemusíte o nic starat. Nemusíte studovat jednotlivé metody pro nákup kryptoměny.

O Bitcoinu víte téměř vše. Víte, jak se bude vyvíjet jeho kurzy, a víte že to bude určitě příznivě. Ale to poslední, co byste chtěli, je se starat o průběžný nákup této kryptoměny. Vždyť chcete přeci investovat. Přeci nebudete nakupovat Bitcoin v nějakém automatu v obchodním centru.

Bitcoinpoint je příležitost, jak jednoduše investovat do Bitcoinu. Snadno, přes webový formulář, zadáte nezávaznou poptávku na nákup Bitcoinu a specialisté vám připraví investiční plán nákupu této kryptoměny.

Finance – 8/10

Bitcoinpoint je služba, kterou provozují specialisté na danou problematiku. Tito specialisté vědí, kde nakoupit Bitcoin, ale také vědí, jak často se vyplatí jej dokupovat, aby se vaše investice vyplácely.

Tato služba má veřejný a jednoduchý sazebník služeb. V něm naleznete ceny jednotlivých úkonů, takže budete okamžitě vědět, kolik vás bude nákup a průběžné investování do této kryptoměny stát.

Sazebník služby pak naznačuje, že u větších investic je možné dosáhnou na slevy za nastavené poplatky. Tyto poplatky jsou samozřejmě mírně vyšší, než když si půjdete Bitcoin koupit na vlastní pěst. Nicméně, je zde nutné počítat s tím, že jde o profesionální služby, za které je často lepší si připlatit.

Když zvážíte, že vám odpadnou starosti se studiem nákupu této kryptoměny, pak je výše těchto poplatků nejspíš v pořádku.

Průběžné dokupování – Inicializační poplatek5 000 Kč
Průběžné dokupování – Pravidelná platba10% z každé pravidelné platby
Jednorázový nákup10% z nakoupené částky
Jednorázový prodej10% z prodané částky
Poplatky jsou mírně vyšší

Služby – 10/10

Investování do čehokoliv se neobejde bez znalostí daného odvětví. Čím více znalostí máte, tím efektivněji dokážete nakládat s investovanými prostředky. Bitcoinpoint proto nabízí bezplatné konzultace s bitcoinovým specialistou, který vám zodpoví nejasnosti, jaké můžete před investováním mít.

Výhodou Bitcoinpointu je tedy nejen možnost jednorázového nákupu a prodeje kryptoměny, ale také její průběžné dokupování, o které se stará sama služba. Měsíční dokupování Bitcoinů vám pomůže posílit vaše investice a také pokrýt ztráty při výkyvech kurzu.

Konzultace se specialistou
Jednorázový nákup Bitcoinu
Jednorázový prodej Bitcoinu
Průběžné donakupování
Doručení na fyzické peněžence

Jednoduchý nákup Bitcoinu – 10/10

Co myslíte: Je nákup Bitcoinu složitý? To samozřejmě záleží na zvoleném způsobu jeho nákupu. Bitcoinpoint je tu od toho, aby vám proces nákupu populární kryptoměny co nejvíce usnadnil.

Celý proces nákupu by se dal rozdělit na tři fáze. Vyplnění poptávkového formuláře. Představení nabídky, a nakonec doručení fyzické peněženky s Bitcoiny až k vám domů.

Objednávací formulář pro nákup
Doručení kurýrem na adresu
Odpadá nutnost studovat směnárenské systémy

Podpora – 7.5/10

Každá věrohodná služba musí mít propracovaný systém klientské podpory. Zákazníci prostě rádi vidí, že mají možnost se na někoho ze služby obrátit. Nejvíce však ocení odborné rady specialitů.

Bitcoinpoint má pro své klienty připravené komunikační kanály jako je e-mail, telefon a webový formulář. Nám v redakci osobně chybí live chat, který by byl přímo na stránkách. Také ve službě chybí kategorie nejčastějších dotazů, ale to je problém samotné služby, která tak bude muset na časté klientské dotazy odpovídat stále dokola.

Telefon
E-mail
Live chat
Formulář


Proč nakupovat Bitcoin?

Bitcoin je v současnosti nejznámější kryptoměna. Popisovat, jak tato měna funguje by bylo příliš složité a vydalo by to na silnější knihu. Pro investory je daleko důležitější to, že je tato kryptoměna populární. Jedině tak může její hodnota dále stoupat.

Bitcoin vnikl v roce 2008 a to jako alternativa ke klasickým penězům. Z počátku touto kryptoměnou více lidí opovrhovalo, než jí důvěřovalo. Vše se ale brzy obrátilo. Bitcoin začal získávat na popularitě. Tím začal stoupat jeho kurz a přirozeně také hodnota. Ta se během několika let dokázala vyšplhat ze 100 dolarů na 200 000 korun za jeden Bitcoin.

Kdo mu věřil od samého počátku, ten dokázal vydělat neuvěřitelné peníze. A o to v investování jde.

Bitcoin je investice do budoucnosti. Jeho hodnota bude patrně dále stoupat. Při jeho současné ceně, kdy se 1 Bitcoin obchoduje za cenu převyšující 220 tisíc korun, si může celý Bitcoin dovolit koupit pouze majetnější část populace.

Jenže, tahle kryptoměna jde dělit, takže si můžete koupit například jen pětinu nebo setinu Bitcoinu. Tím se velikost investice výrazně snižuje, takže si do této měny může dovolit investovat každý.

Výhodou Bitcoinu, z pohledu investora, je také to, že ho neovládá nějaká centrální autorita jako jsou například národní banky nebo vláda. Ne, hodnota kryptoměny se vyvíjí dle situace na trhu. Tím je svobodnější a je jen na vás, jak s ní budete zacházet.

Hodnota Bitcoinu neustále roste. Investorům se tak každým dnem zvyšují investice. Protože je množství Bitcoinů omezené, tak lze tvrdit, že investice do této měny je jako investování do zlata. Dá se očekávat, že jeho hodnota poroste. A díky omezenému množství, může růst vlastně neomezeně.

Jak investovat do Bitcoinu?

Na internetu naleznete řadu návodů, jak a kde investovat do této oblíbené kryptoměny. Faktem ale zůstává, že jde často o docela složité nákupní procesy. Musíte si pročíst, jak daný směnárenský systém funguje. Také potřebujete vysledovat poplatky za převody. K tomu potřebujete zvážit rizika jednotlivých služeb.

Nakupovat Bitcoin lze:

 1. Peer to Peer burzy (Bisq, Hodlhodl)
 2. Přes bitcoinové bankomaty
 3. V online směnárnách
 4. Svěříte nákup nějaké službě (Bitcoinpoint)

Výhodnost nebo nevýhodnosti směnáren nebudeme hodnotit. Nemůžeme je házet všechny do jednoho pytle, ale všichni známe příhody z pražských směnáren a jejich dokonalého „proklientského“ přístupu.

Nevýhodou online směnáren je zejména fakt, že si musíte o nákupu Bitcoinu přečíst velké množství informací. Pokud to neuděláte, tak pak může dojít k tomu, že si sice kryptoměnu zakoupíte, ale proděláte na poplatcích tolik peněz, že se vám vlastně investice ani nevyplatí.

U služeb typu Bitcoinpoint vlastně okamžitě víte, co máte udělat, protože o nákup a ostatní administrační formality se postarají specialisté. Jako investor ihned víte, kolik vás nákup stojí, jak vysoké jsou poplatky a o nic jiného se nemusíte zajímat. Čekáte, až investice vyroste.Závěrečné hodnocení

Bitcoinpoint Recenze
Bitcoinpoint Logo

Název: Bitcoinpoint.cz

Shrnutí:
✅ Možnost nezávazné poptávky
✅ Průhledný ceník za služby
✅ Pravidelné dokupování Bitcoinu
✅ Jednoduchý nákup kryptoměny
✅ Doručení fyzické peněženky na adresu

 • Finance - 8/10
  8/10
 • Služby - 10/10
  10/10
 • Jednoduchý nákup Bitcoinu - 10/10
  10/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
8.9/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
5 (1 Recenze)

Jaroslav Janíček

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám