Bitcoin wallet recenze

Bitcoin wallet


Výhody
+ Nulové poplatky, peněženka je zdarma a je v češtině

 

 

Nevýhody
– Podporuje pouze Bitcoin a je pouze pro Android

 

bitcoin-wallet-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Bitcoin wallet je vůbec první bitcoinovou peněženkou pro mobilní telefony, která byla vyvinuta v roce 2011 vývojářem A. Schildbachem. Tato peněženka má již více než milión stažení a je určená výhradně pro systém Android. Její cíl byl zjednodušit do té doby složité transakce Bitcoinu tak, aby byla tato kryptoměna přístupná úplně každému, kdo ji chce vlastnit nebo do ní investovat.

Má mnoho užitečných funkcí a na základě jejího open-sourcu bylo vyvinuto mnoho nových mobilních peněženek.
Bitcoin wallet umožňuje provádět transakce prostřednictvím NFC, QR kódů, URL nebo offline přes Bluetooth. Její nevýhodou je, že podporuje pouze Bitcoiny. Výhodu však má v českém rozhraní, v tom, že je zdarma a že si za transakce neúčtuje žádné poplatky. Nevýhodou této peněženky je pak také nedostatek některých bezpečnostních prvků, např. 2FA autorizace nebo více způsobů ověřování transakcí (Multi-signature). Přesto je její bezpečnost považována za velmi dobrou. Tato peněženka nepodporuje více uživatelských účtů.

Ačkoliv je mobilní peněženka Bitcoin wallet vůbec první bitcoinovou mobilní peněženkou, je považována za kvalitní a bezpečnou peněženku, která má intuitivní uživatelské rozhraní a dostatečné bezpečnostní prvky. Pro Čechy je navíc výhoda v přítomnosti češtiny.

 

Bitcoin wallet je standardní bitcoinová peněženka, která neurazí ani nenadchne.

Kompatibilita

Pouze pro systém Android

Máte ke svým kryptoměnám v peněžence Bitcoin wallet přístup ze všech zařízeních? Má peněženka webovou i mobilní aplikaci, společně i s desktopovým klientem? A v neposlední řadě, je administrace v češtině? To se dozvíte v tabulce níže:

Cena0Kč
Typ peněženkySoftwarová peněženka
Webová aplikace
Mobilní aplikaceano (pouze android)
Desktop klient
Je v češtině?

Zabezpečení

Základní funkce; Převod a příjem Bitcoinů, transakce skrze NFC, QR kódy, URL nebo Bluetooth

Když jde o uchovávání vašich kryptoměn, je úroveň zabezpečení zásadním faktorem. Offline peněženky jsou obecně bezpečnější, jelikož jsou téměř nemožné hacknout. Na druhou stranu jsou méně praktické a méně flexibilní než softwarové peněženky (nejčastěji jde o mobilní či webové aplikace). V případě Bitcoin wallet jde o softwarovou peněženku.

Poskytovatel nevlastní vaše kryptoměny
Je offline?
Záloha

Podpora kryptoměn

Výhradně pro Bitcoiny

Nevadí vám mít pro každou kryptoměnu jinou peněženku? Nebo dáte prioritu tomu, najít peněženku, jež podporuje všechny vaše kryptoměny? Ať je to tak či onak, tabulka odpoví:

Podporuje více měn?
Jaké kryptoměny podporuje?Bitcoin

Reputace

Standardní bitcoinová mobilní peněženka

Svět kryptoměn je stále poněkud divoký západ, proto je stále jedním z nejdůležitějších faktorů právě reputace peněženky. Jak je na tom právě Bitcoin wallet?

Hodnocení na APP Store-
Hodnocení na Google Play80%

Není pro vás Bitcoin wallet to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin peněženek.

Více informací →

Bitcoin wallet recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3 (2 Recenze)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem