Bitcoin burza Admiral Markets recenze

Bitcoin burza Admiral Markets


Výhody
+ Pojištění vkladů proti bankrotu burzy
+ Obchodování CFD kryptoměn
+ Regulovaná burza
+ Demo účet


Nevýhody
– Malý počet kryptoměn
– Pro pokročilé

 

 

admiral-markets-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:

Burza Admiral Markets patří pod estonského brokera Admiral Markets Group, jehož kanceláře se nacházejí ve 22 zemích světa včetně České republiky. Burza je tak regulovaná FCA (Financial Conduct Authority), ČNB a MiDIF a vklady klienta jsou pojištěny proti bankrotu burzy (do výše 20 tisíc euro). Společnost Admiral Markets Group byla založená v roce 2001, ale s kryptoměnami začala obchodovat teprve nedávno, v roce 2017.

K obchodování kryptoměn je možné použít program pro stolní počítače nebo i webovou platformu či aplikaci pro smartphony a tablety. Platforma je jednoduchá a přehledná. Výhodou této burzy je také možnost obchodovat CFD kryptoměny, tj. nekupovat je, ale „sázet“ na jejich růst nebo pokles. K dispozici je zde finanční páka. Přesto je tato burza pro pouhé nákupčí a prodejce nejspíš až příliš složitá. Obchodovat je možné s kryptoměnami Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple, Dash, ZCash, Stellar a EOS a spready jsou u této burzy spíše průměrné.

Výhodou této burzy je také demoúčet, na kterém si klient bez rizika ztráty může obchodování vyzkoušet. Tento účet je však omezený pouze na 30 dní.

Další výhodou je také možnost vkladu bez poplatků s pomocí bankovního převodu, kreditní karty i online plateb Klarna. Poplatky se však již nevyhnout vkladu s pomocí elektronických peněženek Skrill či Neteller. Vkládat je však možné pouze euro nebo dolary. Vklad kryptoměn je možný s pomocí kryptoměných peněženek. K dalším velkým výhodám patří také nonstop telefonická, e-mailová a live chatová česká podpora.

Také k ochraně používá burza všechny již standardní prostředky, které plně zajistí klientovo bezpečí.

Admiral Markets je tak důvěryhodná a ověřená burza, která má skrze přidružení k brokerovi Admiral Markets za sebou již 18letou historii. Z hlediska marží se však řadí mezi průměr, přesto však nabízí stabilní zázemí a mnoho funkcí, které využijí spíše pokročilejší obchodníci.

Admiral Markets je spíše průměrná celosvětová burza.

Podporované kryptoměny

Lze obchodovat pouze s americkými dolary a eurem a s 9 kryptoměnami

Zejména pokud jste aktivní krypto-investor, chcete mít co nejširší výběr kryptoměn, do kterých můžete v rámci burzy investovat. Nabízí právě Admiral Markets ty kryptoměny, jež jsou pro vás zajímavé? To odpoví tabulka níže:

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Jiné měny?

Platební možnosti

Vkládat je možné nejen bankovním převodem, kreditní kartou, ale i skrze SKrill, Neteller či Klarna

Je možné platit kartou, v hotovosti, bankovním převodem nebo pouze v digitální měně? Zejména u burz, jež obchodují altcoiny (jiné než bitcoin), je běžné, že nepřijímají platby ve FIATu.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Převod kryptoměn

Zabezpečení

Základní funkce; Nákup, prodej, CDF obchodování, mobilní aplikace

Byť je úroveň zabezpečení burzy z pohledu uživatele téměř nezjistitelná a nejlepší obrázek o bezpečnosti burzy si uděláte, když si zkontrolujete její reputaci, určitě by měla mít dvoufaktorovou autentizaci a SSL zabezpečení (https). Některé burzy nabízejí funkce podobné těm, které najdete ve forexu, jako např. short sell či future contracts (margin trading). Jak je na tom Admiral Markets?

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace
Margin trading

Reputace

 Průměrná mezinárodní burza

Dali jsme do kupy nezávislá testování bitcoin burzy Admiral Markets a dali je na jedno místo. Jak si tato burza vede v očích veřejnosti?

Rok založení2001
TrustPilot.com72%
CryptoCompare.com-
Bestbitcoinexchange.net-

Není pro vás Admiral Markets to pravé ořechové? Zkuste se podívat na srovnání nejlepších bitcoin burz.

Více informací →

Bitcoin burza Admiral Markets recenze
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4.7 (10 Recenzí)

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem