Binance recenze

Binance.com


Výhody
+ Obrovské množství obchodovatelných kryptoměn. Administrace je tak jednoduchá, že ji pochopí i kryptoměnový začátečník. Pro obchody do 2 BTC se nemusíte verifikovat.


Nevýhody
– Platforma se může začátečníkům zdát trochu složitá

Binance-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Binance je kryptoměnová burza, která byla založena roku 2017. Od té doby si získala stovky tisíc zákazníků a je jednou z nejoblíbenějších burz na trhu. Díky jednoduchosti administrace a množstvím obchodovatelných kryptoměn, patří Binance mezi TOP burzy na trhu. Měna, která se využívá pro směnu se nazývá Binance Coin (BNB) a některé měny nakoupíte pouze touto kryptoměnou – to ovšem není takový problém, protože vždy můžete tuto kryptoměnu koupit přímo na burze.


Poplatky – 6.33/10

Binance Poplatky

Poplatky jsou na jakékoliv burze velice důležitým ukazatelem. Poplatky každé burzy je nutné rozdělit podle subjektů. Na burze obchodují takzvaný Maker a Taker. Maker je tvůrce, jehož objednávka existuje v knize objednávek před obchodem. Taker – příjemce – je ten, který chce okamžitě koupit nebo prodat. 

Poplatky za obchodování Maker/Taker0,1%/0,1%
Poplatek za vkladNeplatí se
Poplatek za výběrPlatí se

Jak je to s vklady a výběry financí?

U obojího je nutné zvážit metody, kterými transakce proběhne. Na Binance se například neúčtuje za vklad klasickým bankovním převodem žádný poplatek, ale za převod prostřednictvím platební karty už je potřeba počítat s téměř 2% poplatkem z vkladu. Ostatní metody vkladu a jejich poplatky se mohou lišit, takže si určitě dejte pozor na to, aby zrovna vaše vybraná metoda vkladu nebyla zpoplatněna.

Poplatky za výběr jsou většinou pevné a liší se podle druhu kryptoměn. Pokud budete například vybírat BTC, tak zde se průměrný poplatek může pohybovat okolo 0,0006 BTC za výběr BTC.

Kdo je Maker?

Maker je tvůrce trhu. Je to ten, kdo zadá objednávku na nákup nebo prodej za určitou konkrétní cenu, která na trhu ještě nenastala. Jeho nabídka tedy na trhu “visí” a tvoří poptávku nebo nabídku. Tyto objednávky zvyšují likviditu na trhu. Poplatky za tyto typy obchodů (za transakci) jsou nižší nebo vůbec žádné.

Kdo je Taker?

Taker nebo také odběratel je ten, kdo odstraňuje likviditu odstraňováním objednávek Makerů svými vlastními. Je to ten, kdo chce koupit nebo prodat okamžitě. Nechce na nic čekat. Poplatky za transakci u těchto typů obchodů jsou často vyšší.

Podporované kryptoměny – 10/10

Binance Podporovane Meny

Největší síla Binance burzy je v množství nabízených kryptoměn. Můžete obchodovat bezmála 400 kryptoměn. Obchodování je navíc velmi přehledné a tím je vhodné i pro úplné začátečníky. Při obchodování na Binance vás v tomto směru nebude nejspíš nic omezovat a můžete se pustit do obchodování exotičtějších a méně známých kryptoměn. Binance je v našem Srovnání kryptoměnových burz ta, která podporuje nejvíce alternativních měn.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON
Polkadot

Platforma burzy

Přes platformu burzy Biance je možné obchodovat nejznámější kryptoměny, které můžete samozřejmě porovnávat mezi sebou a také převádět vývoj cen na klasické “fiat” peníze. Na výběr jsou téměř všechny světové měny. Platforma nabízí veškeré základní funkce, které se dají očekávat a které jsou k obchodování na trzích potřebné.

Uživatelé si mohou vybrat mezi několika režimy rozhraní – základní, klasické a pokročilé. A to v závislosti na svých znalostech a potřebách. Díky tomu je obchodování na Biance poměrně snadné a určitě se dá říct, že je uživatelsky přívětivé. K obchodování máte na výběr opravdu úctyhodný počet kryptoměn, mezi kterými nechybí Bitcoin, Litecoin, Ether, XRP a další oblíbené.

TIP: Nakupte Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin Cash ve směnárně Coinmate.io (s minimálními poplatky) a pošlete si kryptoměnu na směnárnu Binance.com. Pak můžete nakoupit jakoukoliv měnu chcete.

Platební možnosti – 8.3/10

Binance Platebni Moznosti

Binance už není čistě “krypto burza”, to znamená, že je možné na této burze zakoupit kryptoměny pomocí FIATU (klasická měna). Navíc můžete na Binance poslat oblíbené měny jako je Bitcoin, Litecoin, Monero, Ethereum, Tether a mnoho dalších. Celý list čítá více, než 150 kryptoměn.

Nejjednodušší a nejvýhodnější platební metodou vložení peněz je nejspíš bankovní převod. Ten sice nepatří k nejrychlejším, protože převod peněz se může někdy protáhnout i na 3 dny, ale zase za tuto metodu neplatíte žádné poplatky z vkladu nebo z převodu samotného.

Bankovní převod
Platební karta
Hotovost
Bitcoin
Litecoin
Ethereum

Podporované země

Binance nezmiňuje, ze kterých zemí není možné obchodovat. Důležité je, že z Evropské unie a z České republiky mohou uživatelé bez omezení obchodovat na této kryptoměnové burze.

Zabezpečení

Dříve se stávalo, že burza měla krátkodobé výpadky a několik uživatelů si na internetu stěžovalo, že jim byl ukradený účet. Binance na to velmi dobře zareagovala a umožňuje nyní svým uživatelům zabezpečení vysoké úrovně.

Burza Binance si zakládá na bezpečnosti. Standardem je zabezpečení přenosu dat pomocí protokolu HTTPS. Uživatelské zabezpečení potom nabízí přihlašování přes SMS, přihlášení pomocí Google authenticatoru (dvoufázové zabezpečení). Jako nadstandard považujeme možnost nastavení anti-phishing kódu, který se bude zobrazovat v každém e-mailu, který přijde od Binance. Díky nastavení anti-phishing kódu zabráníte hacknutí vašeho účtu přes falešné e-maily (což se stávalo v minulosti).

HTTPS
Dvoufaktorová autentizace

Speciální parametry – 10/10

Binance Platforma

Některé burzy fungují pouze jako obyčejné obchodní platformy, kde je možné nakoupit nebo prodat kryptoměnu. S Binance se postupem času stala poměrně dobře vybavená platforma, ve které je možné uzavírat různé typy obchodů.

U Binance je možné spekulovat na pokles ceny (Short Sell) a také je možné používat takzvaných dohodách o obchodech Future contracts.

Short sell
Swap
Future contracts

Reputace

Reputace burzy je jedním z nejdůležitějších ukazatelů o celé službě. Je však důležité dávat pozor na to, co uživatelé hodnotí a číst při tom mezi řádky. Spousta uživatelů uděluje ráda špatná hodnocení. Nicméně, jejich rozhořčenost často pramení z vlastních neznalosti problematiky obchodování.

Pokud tedy projdeme 3 největší recenzní portály, tak zjistíme, že burza Binance patří ve spokojenosti uživatelů ke zlatému středu. V každém případě jde o jednu z nejpoužívanějších kryproměnových burz s největšími počty recenzí na internetu.

Rok založení2017
TrustPilot.com2/5
CryptoCompare.com3.6/5
G2.com4.1/5

Nesplňuje Binance všechny vaše požadavky? Podívejte se na naše srovnání nejlepších burz – jsme si jistí, že zde naleznete burzu kryptoměn, které splňuje vaše požadavky.

Binance recenze
Binance-logo

Název: Binance

Shrnutí:
✅ Možnost nakupovat za klasické měny
✅ Největší výběr kryptoměn
✅ Povedené rozhraní platformy

 • Poplatky - 6.33/10
  6.3/10
 • Podporované kryptoměny - 10/10
  10/10
 • Platební možnosti - 8.3/10
  8.3/10
 • Speciální parametry - 10/10
  10/10
8.7/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
3.6 (45 Recenzí)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených bankéřů, marketingových specialistů, jazykových guru a fitness nadšenců, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Všechny služby a nástroje testujeme, sami nástroje fotíme a snažíme se vám poskytnout co nejvíce informací. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem

Odesílám