Babbel Recenze

Babbel


Výhody
+ Vynikající poměr cena/výkon ($23.85 na 3 měsíce)
+ Široká nabídka jazyků (nyní celkem 13)
+ Kurzy jsou chytře a interaktivně zpracované.


Nevýhody
– Je nutné umět anglicky, abyste se mohli učit další jazyky (žádný kurz není z češtiny)
– Kvalita i kvantita kurzu se liší jazyk od jazyku
– Někteří uživatelé si stěžovali na komplikace při rušení předplatného

 

babbel-logo

Navštívit stránku →

Shrnutí:
Pokud se smíříte s tím, že v této platformě o češtinu nezavadíte ani omylem a že vše probíhá z angličtiny do jiného jazyka, pak Babbel může být skutečně dobrá volba. Vše, co byste očekávali od platformy na učení jazyků zde pravděpodobně najdete – rozpoznání správné výslovnosti, procvičování gramatiky, slovíčka, poslech a jiná interaktivní cvičení. Jde o moderně zpracovaný software na učení cizích jazyků, který můžete spustit jak skrze váš prohlížeč, tak i v mobilní aplikaci (iOS i Android).

Moderní, interaktivní platforma na učení jazyků z angličtiny do jiného jazyka.

Finance – 8,7/10

Jeden z nejvýhodnějších mezi placenými kurzy

Není třeba kupovat zajíce v pytli, jelikož máte možnost vyzkoušet poměrně štědré demo zdarma. Zdarma si vyzkoušíte všechny učební metody – obsah bezplatného kurzu je však pochopitelně velmi omezený. Co se týče placení, na výběr máte ze 3 tarifů: $9.95 měsíčně, $19.95 na 3 měsíce, $33.30 na 6 měsíců a $59.40 na rok. Za tuto cenu máte přístup ke všem úrovním daného jazyka (za další jazyky je třeba si připlatit). Někteří uživatelé si stěžují na obtížnější rušení předplatného, což někdy způsobilo, že platili více než očekávali.

Cena59.40 € / rok (1528Kč)
Verze zdarma
Premiová placená verze
Časově neomezená placená verze

Učební metody – 10/10

Hravé a interaktivní metody učení

Co se týče interaktivity, patří Babbel mezi špičku. Jednou z unikátních funkcí je simulovaný rozhovor mezi vámi a fiktivní osobou při němž čtete připravené věty, které systém nahraje a následně přehraje. Máte tak možnost slyšet sami sebe a systematicky vylepšovat výslovnost. Dále Babbel kombinuje všemožné interaktivní cvičení od poznávání slovíček z obrázků, doplňování do vět či jiné. Platforma kombinuje poslech, mluvení, čtení i psaní. Jelikož je kurz rozdělen do více úrovní, najde si zde své jak začátečník, tak i pokročilý mluvčí.

Listening / Poslech
Speaking / Mluvení
Reading / Čtení
Writing / Psaní
Interaktivní funkce
Škola hrou

Kompatibilita – 10/10

Dostupné na všech zařízeních – včetně mobilní appky

Babbel je primárně webová aplikace, má však přesah i do mobilní aplikace na iOS i Android. Pokud si v aplikaci stáhnete kurz, je možná výuka i offline.

Webová aplikace
Mobilní aplikace
Jde spustit na PC?
Responzivita (mobil, tablet)
Funguje offline?

Jednoduchost a lokalizace – 5,3/10

Působí čistým, uživatelsky přívětivým dojmem

Celé prostředí platformy Babbel na mě působí čistě a moderně. Administrace nemá příliš mnoho rušivých elementů a často je i bez vysvětlivek na první pohled jasné, jak danou funkci v aplikaci využívat. Celou výuku však může některým komplikovat fakt, že zde nic není v češtině, nýbrž pouze v angličtině.

Z jakého jazyka je kurz veden?angličtina
Intuitivní ovládání
Video průvodce
Motivační program
Vysvětlivky

Jazyky

Výběr ze 13 jazyků (kromě angličtiny)

Pokud se chcete učit angličtinu, zde příliš nepochodíte. Máte-li angličtinu již v malíku a chcete se zdokonalit v jazycích jako jsou němčina, španělština, francouzština, ruština, italština a další jazyky (dánština, holandština, indonéština, norština, polština, portugalština a turečtina), pak je Babbel moudrá volba. Celkem si tedy vybíráte ze 13 jazyků.

Angličtina
Němčina
Španělština
Francouzština
Ruština
Italština
Další jazyky

Více informací →

Babbel recenze
logo-babbel

Název: Babbel

Shrnutí:
✅ Mobilní aplikace
✅ Funguje offline
✅ Intuitivní ovládání
✅ Němčina
✅ Španělština
✅ Francouzština
✅ Ruština
✅ Italština

 • Finance - 8.7/10
  8.7/10
 • Učební metody - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Jednoduchost a lokalizace - 5.3/10
  5.3/10
8.5/10
Odesílám
Jak hodnotí naši čtenáři
4 (4 Recenze)

Více informací →

Redakce 5nej.cz

Redakce 5nej.cz se skládá ze zkušených copywriterů a online marketingových specialistů, kteří věnují maximum svého úsilí a času na vytvoření kvalitního obsahu. Naše srovnání a recenze jsou vytvářeny nezaujatě a tak aby šetřily váš čas. Pokud se chcete dozvědět více o našem týmu, přečtěte si sekci "Kdo jsme" v patičce našeho portálu. Pokud se vám naše srovnání a recenze líbí, nebojte se nám dát hodnocení nebo rovnou napsat e-mail. Každé zpětné vazby si vážíme!

Přispět názorem